AWOX U5600str Android TV Google Play Store Durduruldu Hatası Çözüm.

T Çevrimdışı

TeyesCC3 

Süper Üye
31 May 2018
510
Google play olsa bile çoğu uygulama tv versiyonun da çalışmıyor. Usb belleğe istediğiniz uygulamaları apk olarak indirin geliştirici seçeneklerini aktif edin istediğiniz uygulamayı kurun kurduğunuz uygulamaları uygulama ayarlarından bütün izinleri verin

B Çevrimdışı

bemre

Yeni Üye
22 Mar 2021
1
27
hocam merhabalar awox tv var da google play durduruldu hatası mevcut ve birde bein connect tarayıcıdan üye girişi saglarken sürekli dogrulama kodu hatalı diye bir hata cıkıyor cozumu nedir bunun yardımcı olabilirseniz cok memnun olurum tskler simdiden.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

hocam uygulamadanda girince beinconnetc uygulamasıda acılmıyor google lisansl değil diye bir hata cıkıyor

V Çevrimdışı

ViRüS

Yeni Üye
28 Eki 2019
9
39
Linkler ölmüş yenilenebilir mi acaba belki böylece tv nin ilk yazılımına dönebilirim. Daha önce bu versiyonu yüklemiştim lütfen linki yenilermisiniz tekrar yükleyeyim

Son düzenleme:
E Çevrimdışı

eraykrc

Yeni Üye
17 Eki 2021
2
34
Androide has bir ilk açılış bekletmesi ve malum zap hızı var. Aslında zap hızını referans olması adına kısa bir video çekip atsam faydalı olur sanırım.
Hatta yan yana U5000STR düz tv ile U5600STR android TV yi karşılaştırabilirim :ok
Hocam merhaba, verdiğiniz linkler hata veriyor yenileme şansınız var mı?

O Çevrimdışı

Onurgenc

Yeni Üye
24 Eki 2021
2
29
Awox u5100 android 7 ye güncellemek mümkün mü benim cihazda android 6 var ve netflix güncellenmiyor Google play eski sürüm ve yeniyi de yükleyemedim

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt