Awox İle de Yollarımız Ayrıldı Artık :)

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Sizi A Adem Helvacı olarak bu foruma donanımhaber den ado olarak tanıdım ve mb82 ile sizi takip etmiştim ve burada bulmuştum. Vee awox ile bu forumda kaynaştım pekiştim. Yeri geldi tartıştık yazıştık konuştuk. Awox yetkili servis olduğunuzu duyunca aha dedim. Profesyonel bir serviside buldum dedim. Sizde awox ile servis >üretici fabrika mücadelesi verdiğinizi zannediyorum. Awoxu bıraktığınıza hem sevindim hem üzüldüm. Awox ile alakalı sorun olduğunda sizi muhatap alacaktım. Gerçi elinizden ne geliyorsa yapacağınızada eminim. Neyse hayırlısı olsun. ?
Mücadelemiz her şekilde devam edecek.

Firmalar insanlara hak ettikleri kalitede hizmeti sunana kadar marka farkı olmaksızın teknik bilgi birikimi ve sosyal mecra deneyimlerimizden hareketle sıkıştırmaya taciz etmeye daha iyisi için zorlamaya devam edeceğiz hep birlikte.

Yetkili servislik kavramının içinin boşaltılmış olması nedeniyle durumlar çok farklı hal alıyor ne yazık ki.

Sözleşmeli iş ortağı adı altında kapı kulu/emir eri halini alan yetkili servislik kavramının artık bana göre olmadığının son birkaç yıldır farkında olmamın da ticaretten çekilme kararımda çok büyük etkisi olduğunu belirtmek isterim.

Eskiden bu mesleğin de, yetkili servisliğin de, ustalığın da bir değeri vardı.

Bu gün olan tek şey popülizm ve sosyal medya şovenliği.

Müşteri hizmetleri adı altında ''Var mı var'' mantığı ile kurulmuş departmanlara konumlandırılan işi bilmeyen cicili bicili kızlar ile iş yürütmeye çalışan ve adı Müdür olan yeni nesil SSH anlayışı ile birlikte ilerlemek ile onunla mücadele etmek arasındaki fark olarak düşünülmeli.

Biz mücadele eden tarafız :)

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Uyumadın mı sen yav ? beni de uyku tutmadı bu gece, videoda atmadın alıştık valla ?
İlginçtir ki duş sonrası haberlere bakarken kaykılmıştım biraz, gözümü açtığımda saat 12 olmuştu :kiskis

Sonra Yeldoşla biraz sohbet muhabbet derken çıktım benim mekana geldim :ok

Biraz dosyalar üzerinde çalışıp karar yazmam lazım, 2 ağzına kadar dolu klasör var elimde, bunları teslim edip yenilerini almam lazım vs vs

Sen neler yapıyorsun nasıl gidiyor kardeşim?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt