Awox İle de Yollarımız Ayrıldı Artık :)

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
2017 yılında başlayan Awox yetkili servis faaliyetlerimi, Birkaç au önce açıkladığım ticaretten çekilme kararım neticesi, son faturalarımı kesmem ve az önce karşılıklı mutabıkkalarak servis sisteminin de kapatılmış olmasına bağlı olarak bitirmiş bulunmaktayım.

İy niyetli bir girişimdi, iyi sonuçlar almaya çalıştık, elimizden geldiğince mücadele ettik içeriden, şimdi de halk adına dışarından mücadelemiz devam edecek nasipse.

Forumdaşlara duyurulur.

(Son kalan marka idi, diğer firmalar ile ilişik kesilmeleri bir ay kadar önce bitmişti zaten)

Awox-servis-kapanis.jpg

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Hakkında hayırlısı olsun inşallah hocam. Sanırım ben kaçırdım, hangi işe odaklanıyorsun nasipse?
Hocam şu an fikrim sadece dernek faaliyetleri ve sosyal mecra.
Beni rahat bırakmayacaklarını biliyor ve şimdiden bazı teklif/duyumlar ile karşı karşıya geliyor olsam da gidebildiğim kadar bu şekilde gitmek istiyorum.

Ticaret benim işim değil hocam, benden olmaz yani ticaret erbabı. Para istemekten utanan adamın ticaretle işi olmasın zaten. Ömrüm iş batırmakla geçiyor sonra :)

Ya isyan edip istifa ediyor ya da batıyorum, 1991 den bu güne devam eden ticaret hayatım hep böyle geçti.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri