Awox İle de Yollarımız Ayrıldı Artık :)

B Çevrimdışı

BTHNYLMZ

Yeni Üye
15 Nis 2021
3
24
A Adem Helvacı abi konuyla pek alakası yok ama bir şey sormak istiyorum. Uzun süredir tv araştıyorum ama kafama yatan bir model bulamadım.
120 ekran üzeri veya 120 ye yakın max. 4500 TL için bir marka ve model öneriniz var mıdır?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
A Adem Helvacı abi konuyla pek alakası yok ama bir şey sormak istiyorum. Uzun süredir tv araştıyorum ama kafama yatan bir model bulamadım.
120 ekran üzeri veya 120 ye yakın max. 4500 TL için bir marka ve model öneriniz var mıdır?
O zaman alakalı konuya yazalım ☺️
Buradan devam etmenizi rica ediyorum

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Sizi A Adem Helvacı olarak bu foruma donanımhaber den ado olarak tanıdım ve mb82 ile sizi takip etmiştim ve burada bulmuştum. Vee awox ile bu forumda kaynaştım pekiştim. Yeri geldi tartıştık yazıştık konuştuk. Awox yetkili servis olduğunuzu duyunca aha dedim. Profesyonel bir serviside buldum dedim. Sizde awox ile servis >üretici fabrika mücadelesi verdiğinizi zannediyorum. Awoxu bıraktığınıza hem sevindim hem üzüldüm. Awox ile alakalı sorun olduğunda sizi muhatap alacaktım. Gerçi elinizden ne geliyorsa yapacağınızada eminim. Neyse hayırlısı olsun. ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt