AWOX dan güzel haber

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Kobay sayıları artıyor bu arada ?

En nihayetinde bir beladan kurtulmuşsunuz.. Biz hoparlör olayına harici bir kaynak olarak çözüm bulmuştuk ?

tarikk Çevrimdışı

tarikk 

Süper Üye
6 Ocak 2018
1,631
33
Bozulmuyor meretler :kiskis

Servisliğini aldık biraz para kazanırız diye ama peeeehhh :kop

Şaka bir yana, bu marka ile ilgilenilse cidden güzel sonuç çıkacak ama okyanusu aşıp derede boğulmaya bayılıyorlar nedense :alala

Son 3 5 gündür bazı olumlu gelişmeler var ve bir hafta on gün içinde sahaya yansıyacağını da tahmin ediyorum.

Bakalım zaman ne gösterecek :ok
Abi virgül koymayı unutmuşum ya. Evdeki televizyon bozulunca dayım almış. Bundan öncede kendi evine almış çok memnun kalınca bizede pasladı.

C Çevrimdışı

ckoca48 

Aktif Üye
24 Ara 2017
260
5500rst aldım. goruntu ınanılmaz kötü ama bunun sebebi panel degil. ornek kendı video playerınde fılm acarsanız cogu sesı cozmuyor ve goruntu ınanılmaz yanlıs renkle adamların suratı sapsarı yesıller sulu boya yeşili gibi oluyor. ancak xplayer kurup ordan açınca renkler duzgun oluyor ve ses cozuluyor. ama ısın kotusu kkendı playerı 4klarda takılma yapmıyorken kurulan 3.partı yazılımlar 4 5 fps de oyynatır gıbı tıtrere tıtrete oynatıyor. işin inceliğini bilmem ama renkk algoritma sorunu var televızyonlarda umarım yazılım bunun ıcındır

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
5500rst aldım. goruntu ınanılmaz kötü ama bunun sebebi panel degil. ornek kendı video playerınde fılm acarsanız cogu sesı cozmuyor ve goruntu ınanılmaz yanlıs renkle adamların suratı sapsarı yesıller sulu boya yeşili gibi oluyor. ancak xplayer kurup ordan açınca renkler duzgun oluyor ve ses cozuluyor. ama ısın kotusu kkendı playerı 4klarda takılma yapmıyorken kurulan 3.partı yazılımlar 4 5 fps de oyynatır gıbı tıtrere tıtrete oynatıyor. işin inceliğini bilmem ama renkk algoritma sorunu var televızyonlarda umarım yazılım bunun ıcındır
İnşallah :ok

C Çevrimdışı

ckoca48 

Aktif Üye
24 Ara 2017
260
suluboa-2.jpg
kendi hardware decoder ile sulu boya gibi renkler veriyor

e9768f3142dec9afd.jpg
xplayer kendı renklerını kullanıyor. nispeten daha iyi renk cıkarıyor. ama handikap şu: software decoder takılma yapıyor buyuk boyutlu mbitlerde ve fılmlerde

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
İlk fotoda sanki renk ve kontrast çok açık gibi görünüyor,ayarlanmıyormu bunlar ?

C Çevrimdışı

ckoca48 

Aktif Üye
24 Ara 2017
260
İlk fotoda sanki renk ve kontrast çok açık gibi görünüyor,ayarlanmıyormu bunlar ?
abi bende anlayamadm. şöyle anlatayım tvdeyken menuye basip renklerı kısıp acıp kapayabılıyorsun. ama android bolumune gırınce menu tusu aktıfleşmiyor. bu yuzden ayar yapamıyorsun. mesela tv de iken menuye girdim parlaklıgı 10 yapıyorum android bolumune gırıyorum. androidte işe yaramıyor hala goruntu cok parlak gosterıyor.

Geri
Üst Alt