AWOX dan güzel haber

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Aldığımız bilgilere göre bir hafta içerisinde yayınlanacak yeni yazılım(lar) ile , sahada yaşanan mevcut sorunların çözüme kavuşturulması için gün saymaya başlayabiliriz artık :ok

26.10.2019 revize; Yazılımlar şu başlıkta paylaşıldı

Son düzenleme:
Pixel Teknoloji Çevrimdışı

Pixel Teknoloji

Aktif Üye
1 Eki 2018
369
9. aydan önce üretilmiş tüm TV'lerde geçerli olacakmış. 9. aydan sonrakiler içinse bu problemler çözülü halde geliyor zaten :)

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
awox u3900str siparişini vermiş bizimkiler televizyon bozulunca abi bakalım ne çıkacak :hihi

Bozulmuyor meretler :kiskis

Servisliğini aldık biraz para kazanırız diye ama peeeehhh :kop

Şaka bir yana, bu marka ile ilgilenilse cidden güzel sonuç çıkacak ama okyanusu aşıp derede boğulmaya bayılıyorlar nedense :alala

Son 3 5 gündür bazı olumlu gelişmeler var ve bir hafta on gün içinde sahaya yansıyacağını da tahmin ediyorum.

Bakalım zaman ne gösterecek :ok

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,541
oncekı gun awox su sebılı aldım. soguk+normal. soguk kısımdan soguk suyumu bır guzel ıcıyoruz lakın normal bolumden ılık su alabılmek namumkun
o bolumde soguk su verıyor. :haha

su sebılınde durum buysa elektronıktekı vahımıyetı dusunemıyorum.

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
oncekı gun awox su sebılı aldım. soguk+normal. soguk kısımdan soguk suyumu bır guzel ıcıyoruz lakın normal bolumden ılık su alabılmek namumkun
o bolumde soguk su verıyor. :haha

su sebılınde durum buysa elektronıktekı vahımıyetı dusunemıyorum.
Örnek verim ; bana fabrikadan gelen sözde bir önceki tvnin menüden renk sıcaklığı ayarı şöyle idi ?
normal - sıcak
Sıcak-normal ?

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,541
Bızım uzerımızde (aldıgımız urunler) deneme yanılma yoluyla bırkac yıla kalmaz guzel,sorunsuz urunler cıkaracagı ınancını tasıyorum.

Bıraz sabır etmekte fayda var ama normal su vanasındanda nasıl soguk su gelıyor anlamıs degılım :haha1

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt