Atiye - Netflix Orijinal Dizisi (2. Sezon Fragmanı Yayınlandı)

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Yorumların devamını bekliyoruz.izleyecek dizi arama modundayımda

Bu sabah 1. sezonu bitirdim.
Sezon 8 bölümden oluşuyor. Bölümler ortalama 40 dakika. Final bölümü yaklaşık 50 dakika.
İlk bölüm akıcı olan kurgu giderek yavaşlamaya başlıyor fakat yine de sizi sıkmıyor.
Sonu tahmin ettiğime benzer şekilde bitti fakat ben dizinin bilim kurgu yönü olduğunu unutmuşum.
Dizi biraz aceleye getirilmiş gibi, ya da tekdüze Netflix kurgusu buna neden oldu, tesadüflerden kendinizi alamıyorsunuz maalesef.
Vakit geçirmek için ideal bir dizi. Yüksek beklentileriniz olmasın elbette.

Bu arada dizide 5.1 ses mevcut. Sık sık 5.1'e başvurulmasa da, mağara sahnelerinde & iç ses sahnelerinde gayet keyif vericiydi.

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
Dün gece ilk bölümü izledim. Tırstım hafiften ???
Hadi bakalım neler olucak görelim

Gök Kurt Çevrimdışı

Gök Kurt 

Aktif Üye
9 Eki 2018
129
Beren Saat'i zerre kadar sevmem. Ancak dizi mükemmel olmuş. Göbeklitepe'ye olan ilgim daha da arttı. Kesinlikle tavsiye ederim.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Şu Beren Saat'in oyunculuğunu bir ben mi beğenmiyorum ? Düz bir kadın ya , her dizisinde aynı karakteri izliyorum gibi sıfır oyunculuk.
Evet yukarıdaki yazı tamamen bana aittir ? tüm ön yargılarımdan uzak bir şekilde diziyi izlemeye başladım ve an itibari ile bitirdim. İyiki de izlemişim , çok ama çok beğendim , Netflix'in Hakan Muhafız adlı ilk Türk yapımı rezalet dizisinden sonra bu dizi mevzuyu toparladı şimdilik , umarım 2. sezonda bozmazlar. Dizi başlarda ağır gitmesine rağmen sonradan inanılmaz bir ivme ve gizem kazanarak sürükleyici bir şekilde sonuna kadar gidiyor. Beren Saat'in oyunculuğunu beğenmediğimi söylemiştim ama bu dizide gerçekten çok iyi , keza Mehmet Günsür'da çok iyi oynamış. İzlemeyen arkadaşlara , özellikle gizemli dizilerden hoşlanan arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim. Bu internet platformları iyi ki hayatımıza girmiş , yoksa Tv'de yayınlanan saçma , sapan senaryolarla dolu , hepsi bir birine benzeyen berbat dizilerden farklı , kaliteli yapımlar izlemeye başladık.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Evet yukarıdaki yazı tamamen bana aittir ? tüm ön yargılarımdan uzak bir şekilde diziyi izlemeye başladım ve an itibari ile bitirdim. İyiki de izlemişim , çok ama çok beğendim , Netflix'in Hakan Muhafız adlı ilk Türk yapımı rezalet dizisinden sonra bu dizi mevzuyu toparladı şimdilik , umarım 2. sezonda bozmazlar. Dizi başlarda ağır gitmesine rağmen sonradan inanılmaz bir ivme ve gizem kazanarak sürükleyici bir şekilde sonuna kadar gidiyor. Beren Saat'in oyunculuğunu beğenmediğimi söylemiştim ama bu dizide gerçekten çok iyi , keza Mehmet Günsür'da çok iyi oynamış. İzlemeyen arkadaşlara , özellikle gizemli dizilerden hoşlanan arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim. Bu internet platformları iyi ki hayatımıza girmiş , yoksa Tv'de yayınlanan saçma , sapan senaryolarla dolu , hepsi bir birine benzeyen berbat dizilerden farklı , kaliteli yapımlar izlemeye başladık.
:hihi

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
957
40

Izlemek istiyorum ama Beren Saat'e nasıl tahammül edeceğim onu düşünüyorum kara kara..

Bir türlü sevemedim ve sanırım sevmeyeceğim bu kadını ve oyunculuğunu:bilmiyom

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt