Atiye - Netflix Orijinal Dizisi (2. Sezon Fragmanı Yayınlandı)

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
Netflix Türkiye, yeni yerli dizisi ile karşımızda; Atiye.

Atiye-afis-netflix.jpg

• Başrol Oyuncuları : Beren Saat, Mehmet Günsür, Metin Akdülger
  • Tür : Uyarlama, Gizem, Drama
  • Oyuncu Kadrosu : Beren Saat, Mehmet Günsür, Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Başak Köklükaya, Civan Canova, Tim Seyfi, Meral Çetinkaya, Hazal Türesan, Cezmi Baskın

Şengül Boybaş'ın Karakalem ve Dünyanın Uyanışı isimli eserlerinden uyarlanan dizi, İstanbul'da bir ressamın çıktığı kişisel yolculukta Anadolu'daki arkeolojik bir alana dair evrensel sırlarını ve bu alanın kendi geçmişiyle ilişkisini ortaya çıkarmasını anlatıyor. Senaryosu Jason George ve Nuran Evren Şit tarafından kaleme alınan dizi, 27 Aralık 2019 günü 8 bölümden oluşan ilk sezonu ile bizleri karşılayacak;

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
İzlememekle çok büyük bir şey kaybetmediğinden emin olabılırsın :hihi:hihi

neymiş tahminin bakalım. Söyle de bizde bilelim ?

Sonu biraz tarihle ve bir sorunla ilintili. Yani geçmişte işlenmiş bir suçun örtbas edilmesi gibi.
Şahsiyet gibi diyeyim.

Bir de bu Netflix dizilerinin fragmanlarının tekdüze kurgulanması, yani fragmanların sürekli aynı şekilde kurgulanması, bana kabak tadı verdirtiyor. :bilmiyom

Fragmanları kurgulayan kişinin şöyle biri olduğunu tahmin ediyorum; :kiskis

(Videoda bahsi geçen film türü komedi ama...)

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Şu Beren Saat'in oyunculuğunu bir ben mi beğenmiyorum ? Düz bir kadın ya , her dizisinde aynı karakteri izliyorum gibi sıfır oyunculuk.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
İlk bölümden izlenimler;

• İlk 5 dakika içerisinde hafif bir sevişme sahnesi mevcut. (Hassasiyeti olanlar için yazdım.)
  • Bolca tesadüf & rastlantı mevcut (Aptal yerine konulduğumu hissettim.)
  • Kürtçe konuşan fakat konuşması Türkçe'ye altyazı olarak çevirilmemiş bir kız çocuğu mevcut
  • 40 dakika olmasına rağmen kurgusu oldukça akıcıydı.

İlk bölüme dair basitçe izlenimlerim buydu. Meraktan izliyorum. :bilmiyom

oXyGeN Çevrimdışı

oXyGeN

Aktif Üye
25 May 2018
364
İlk bölümden izlenimler;

• İlk 5 dakika içerisinde hafif bir sevişme sahnesi mevcut. (Hassasiyeti olanlar için yazdım.)
  • Bolca tesadüf & rastlantı mevcut (Aptal yerine konulduğumu hissettim.)
  • Kürtçe konuşan fakat konuşması Türkçe'ye altyazı olarak çevirilmemiş bir kız çocuğu mevcut
  • 40 dakika olmasına rağmen kurgusu oldukça akıcıydı.

İlk bölüme dair basitçe izlenimlerim buydu. Meraktan izliyorum. :bilmiyom
Yorumların devamını bekliyoruz.izleyecek dizi arama modundayımda

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri