Arkanızdan Konuşanlara Ne yaparsınız ?

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Küfür içerikli bişey yazmadım bir hata olmasın ?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Düzenledim mesajını, SS e gerek yok.
Özel Dm den mesaj geldi ama ingilizce hepsi anlamadım bişey farkında olmadan yazmış olabilirim yada yazım hatası ama ben normalde kimseyle kapışmam küfür asla etmem ilginç bir durum abi vallahi.:ara:ara:ara

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Yanlışlığı görünce haber ver kaldırayım görseli.
AAA evet Çok özür diliyorum uyarın için Çok Teşekkürler Normalde bu kelime küfür deyil aslında ama forum içinde dikkat etmek lazım Eyvallah.

E hani bizlere çay abi iki bardak getirmişsin ya bu böyle olmuyacak.

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
shutterstock_1098783638.jpg
teraspy teraspy Emmiiii Sensiz içmiyorum bak şekersiz içelim :hihi :hihi :hihi

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
AAA evet Çok özür diliyorum uyarın için Çok Teşekkürler Normalde bu kelime küfür deyil aslında ama forum içinde dikkat etmek lazım Eyvallah.

Her ne kadar literatürde bit yavrusu gibi geçse de, Jargonda argo kabul edilir. Kimler için kullanıldığını yazmayayım burada.
Hergele, Aslında boşta gezen adam anlamındadır ve hatta Karşıyaka vapur iskelesinin hemen yanındaki Lostranın olduğu yere eskiden HERGELE MEYDANI denirdi. Yine de Argodur. İpe sapa gelmez, sözüne güvenilmez kişi anlamındadır.
Kerkenez, Aslında bir kuş türüdür ama argoda kuşbeyinli anlamında kullanılır. vs vs

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Her ne kadar literatürde bit yavrusu gibi geçse de, Jargonda argo kabul edilir. Kimler için kullanıldığını yazmayayım burada.
Hergele, Aslında boşta gezen adam anlamındadır ve hatta Karşıyaka vapur iskelesinin hemen yanındaki Lostranın olduğu yere eskiden HERGELE MEYDANI denirdi. Yine de Argodur. İpe sapa gelmez, sözüne güvenilmez kişi anlamındadır.
Kerkenez, Aslında bir kuş türüdür ama argoda kuşbeyinli anlamında kullanılır. vs vs
:clap2:clap2:clap2:clap2:clap2

Onun için halen Marslılardan bir teknoloji bekliyoruz :)
Abi Uzaylılar Gelirmiki Buralara Acaba

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri