Arkanızdan Konuşanlara Ne yaparsınız ?

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Arkamdan konuşan O Kadar insan varki kimi kiloma kimi davranışlarıma kimi işime kimi aldığım maaşa karışıyor üstelik haklılarmış gibi zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışıyorlar aslında bunları dövesim var sizlerin tepkisi ne olurdu?

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Bir daha görüşmem. Dövüp bir de haksız konuma mı düşeyim yani? :kiskis
Sen kendi yoluna bak, boşver milleti.:bilmiyom
dostum karşı iş yerinde eski mesai arkadaşım 3 yıldır burdayım hala uğraşıyor sanırım kaşıntısı tutmuş
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Arkandan konusan adama yapacagın enguzel hareket onu görmezden gelmek. küsme,tersleme, selam verırse al yoksa selam verme, ısı sana duserse ok hallerım deyıp sallayabıldıgın kadar salla. kı sendekı degerını anlasın.
Aslında doğruda işte

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Kardeşim beni yanlış anlama kötü bir niyetle söylemiyorum bunu. bence senin psikolojik desteğe ihtiyacın var kalbinin temiz olduğu belli ama burdan bakınca kırmış gibi duruyorsun
Yok yanlış anlamam kardeşim yorumun için teşekkür ediyorum birisinin bana laf atması felan bunlara gelemiyorum.sindiremiyorum mesela

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Hayat felsefem, "insanların yüzüne söyleyemeyeceğim şeyleri arkalarından konuşmam" şeklindedir... Bir kaç kişi ile ortamda olmayan birisinin normal muhabbeti geçse bile ilk gördüğümde o kişiye durumu anlatırım...

Böyle yaşayınca da, kimsenin arkamdan ne dediğini duymuyorum, Rabbim bana ulaştırmıyor herhalde diyorum. ?

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Hayat felsefem, "insanların yüzüne söyleyemeyeceğim şeyleri arkalarından konuşmam" şeklindedir... Bir kaç kişi ile ortamda olmayan birisinin normal muhabbeti geçse bile ilk gördüğümde o kişiye durumu anlatırım...

Böyle yaşayınca da, kimsenin arkamdan ne dediğini duymuyorum, Rabbim bana ulaştırmıyor herhalde diyorum. ?
Allaha havale ettim abi allahından bulsun çamur at izi kalsın benim kalbimde ellerimde temiz böyle pisliklerle kirletmeye değmez ona harcıyacağım zamanı başka birine harcarım daha iyi dövsem adamdan sayacaklar.

Gök Kurt Çevrimdışı

Gök Kurt 

Aktif Üye
9 Eki 2018
129
Ben görmezden gelip, kendini kendime s*iktir et derim. Seviyesi düşük yaratıklar ile mücadele edemezsin.

db2cd624e64c21555abe4143d6371573.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt