Arızalanan TV yerine Verilen TV

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Valla Adem hocanın yorumunu tavsiyesini bekliyorum servis teklifi yaptı ben bakayım neymiş bu 3117 tl far istediğiniz tv diyip kapadım teli yani panel parasını ciddi aşmasalar hadi bi nebze acaba vestel beni keklemeye mi çalışıyor anlamadım :deli1
Vestel öyle yapmaz ,4700 tlik tvyi 3117 fark ile verecekler ,arada 1500 tl fark var :)
Yani 1994ten beri davranışlarını hiç değiştirmediler,1994teki olaya bizzat şahitim,o yüzden tarih verdim :) ,ama ben 2.ci el bakardım ,tabii görmeden de asla almazdım :ok

Y Çevrimdışı

yugams

Aktif Üye
28 Eki 2017
139
Vestel öyle yapmaz ,4700 tlik tvyi 3117 fark ile verecekler ,arada 1500 tl fark var :)
Yani 1994ten beri davranışlarını hiç değiştirmediler,1994teki olaya bizzat şahitim,o yüzden tarih verdim :) ,ama ben 2.ci el bakardım ,tabii görmeden de asla almazdım :ok
Ya entererasan olan bu model hiç biryerde yok satıcı sadece regalin kendisi üç beş gün sonra piyasaya yayılınca anasını satayım fiyat 3500 e bile görürüz vestel kendi sitesinde 55u9500 ilk baktım 4700 civar bir fiyat vardı sonraki hafta 3700 şimdi nekadar bilmiyorum ama 5000 yazsalar şaşırmam esasında kendi slikonu nu yani cipset üretme kabiliyeti olan malum mahşerin dort atlısı sony samsung lg sharp vs gibi markalardan şaşmamak gerekir ha fiyat işin içine giriyor sanki pahalıymış gibi geliyo bize ama pahalı değil adamların fiyatları ne oluyorsa TC. sınırları içinde oluyor gir amazon usa ya bak fiyatlara kayayı yemiyen adamda kafa yok demektir valla bizi makasa almışlar veriyorlar coşkuyu :sopa1

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Ya entererasan olan bu model hiç biryerde yok satıcı sadece regalin kendisi üç beş gün sonra piyasaya yayılınca anasını satayım fiyat 3500 e bile görürüz vestel kendi sitesinde 55u9500 ilk baktım 4700 civar bir fiyat vardı sonraki hafta 3700 şimdi nekadar bilmiyorum ama 5000 yazsalar şaşırmam esasında kendi slikonu nu yani cipset üretme kabiliyeti olan malum mahşerin dort atlısı sony samsung lg sharp vs gibi markalardan şaşmamak gerekir ha fiyat işin içine giriyor sanki pahalıymış gibi geliyo bize ama pahalı değil adamların fiyatları ne oluyorsa TC. sınırları içinde oluyor gir amazon usa ya bak fiyatlara kayayı yemiyen adamda kafa yok demektir valla bizi makasa almışlar veriyorlar coşkuyu :sopa1
Ben uygun fiyata sağlam 2.ci elde ısrarcıyım nacizane :)
O dörtlünün tv ye bir şey olduğunda ,bunu da yapmıyorlar maalesef,bizimkiler hiç değilse "yerine" fark ile yani bir tv veriyorlar,üstelik kullanıcı hatası nedeniyle bozulan bir cihaza ,sevgili yugams :)

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
Ben uygun fiyata sağlam 2.ci elde ısrarcıyım nacizane :)
O dörtlünün tv ye bir şey olduğunda ,bunu da yapmıyorlar maalesef,bizimkiler hiç değilse "yerine" fark ile yani bir tv veriyorlar,üstelik kullanıcı hatası nedeniyle bozulan bir cihaza ,sevgili yugams :)
Ikinci elin garantisi yok ama emmim teraspy teraspy satan neden satiyor acaba düşünmek lazim Misal otoda motor aşınmıs üflüyor sıkıyorlar gazi bi hafta kesiliyor üfleme o ara birine üflüyorlar.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Ikinci elin garantisi yok ama emmim teraspy teraspy satan neden satiyor acaba düşünmek lazim Misal otoda motor aşınmıs üflüyor sıkıyorlar gazi bi hafta kesiliyor üfleme o ara birine üflüyorlar.
Haklısın sevgili smili72 ,ama tvyi görerek alacaksın,en azından vidalarından tamir gördüğü belli olur ,içleri hafifçe bozulur vidaların :) ,mesela köydeki komşuma almıştık en son ,baktım tvye,her yerine ,sonra fiyatta anlaşıp komşuma" al bunu "dedim,4 yıldır kullanıyor :ok
EK:
Yani bu yıl 4 oluyor :)

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Bu isin ticari olarak icinde olan birisi olarak türkiye´de piyasa nasildir bilmiyorum ama ikinci el olarak pazarladigim ilanin online kalma süresi ortalama yarim saattir.Ve pazarladigim 6 8 senelik bazi modellerin fiyati vestel ürünü bazi modellerin yeni tv fiyatina yakin fiyata satilmaktadir ve kalite olarak daha iyidir.Seciminiz iyi olursa bence tercih edilebilecek bir yöntemdir.

Y Çevrimdışı

yugams

Aktif Üye
28 Eki 2017
139
evet burda sihirli kelime 3117 tl eminim bir kaç hafta içinde çeşitli sitelerde bu fiyatın üç altına beş üstüne alınabilir tv uzun vadeli düşünülen birşey o yüzden iyi karar vermek gerekir Adem hocam yorumları değerlendir mesi o yüzden önemli onu bekliyorum açıkcası ne diyecek diye

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
evet burda sihirli kelime 3117 tl eminim bir kaç hafta içinde çeşitli sitelerde bu fiyatın üç altına beş üstüne alınabilir tv uzun vadeli düşünülen birşey o yüzden iyi karar vermek gerekir Adem hocam yorumları değerlendir mesi o yüzden önemli onu bekliyorum açıkcası ne diyecek diye

Günaydın;

Regal'in bir ..oka yaramayan müdürleri az yesin de, adam gibi satış pazarlama yapan, üretim teknolojisinden ve en önemlisi HALKIN DİLİNDEN ANLAYAN politikalarına geri dönsünler önce.

Bu saçma sapan stratejiler ile mal satamayınca, REGAL markasını insanlara zorla dayatıyorlar değişim yolu ile.

HKC panel, MB230 anakart ile üretilmiş bu ürün için ben 3200tl dolayında PEŞİN para neden vereyim ki?

Ayrıca nihayetinde ben en başta Regal almak isteseydim gidip Regal alırdım. Ben VESTEL ana markasını kullanmak istemişim, evime onu layık görmüşüm ki almışım, siz ne hakla Ana marka yerine benden alt marka ürün için bedel istiyorsunuz ki ?

Eşdeğer ürün önerin kardeşim :rant

Hepsini geçtim, bu malı bana satan sensin, ürüne yedek parça bulamayan yine sensin. Bu durumda bunun ceremesini neden ben çekeyim?

Bu adamlardan bu kadar para peşin verilip Regal Megal alınmaz kardeşim.

Harici kanaldan panel değiştirtebilmenin yoluna bakarız istersen.

TV arka kapak etiketini bana paylaş, opencell araştıralım. (Gerçi yine ucuza çıkmaz ama ne ile karşılaşacağımızı görelim en azından.)

Netice itibariyle hazır yalancı da olsa indirim günlerindeyken bence kampanya kupon ve bir şeyler bakmanız ve taksitle yeni ürün almanız daha makul.

Kırık olana da bir hal çare buluruz elbette.

Y Çevrimdışı

yugams

Aktif Üye
28 Eki 2017
139
Günaydın;

Regal'in bir ..oka yaramayan müdürleri az yesin de, adam gibi satış pazarlama yapan, üretim teknolojisinden ve en önemlisi HALKIN DİLİNDEN ANLAYAN politikalarına geri dönsünler önce.

Bu saçma sapan stratejiler ile mal satamayınca, REGAL markasını insanlara zorla dayatıyorlar değişim yolu ile.

HKC panel, MB230 anakart ile üretilmiş bu ürün için ben 3200tl dolayında PEŞİN para neden vereyim ki?

Ayrıca nihayetinde ben en başta Regal almak isteseydim gidip Regal alırdım. Ben VESTEL ana markasını kullanmak istemişim, evime onu layık görmüşüm ki almışım, siz ne hakla Ana marka yerine benden alt marka ürün için bedel istiyorsunuz ki ?

Hepsini geçtim, bu malı bana satan sensin, ürüne yedek parça bulamayan yine sensin. Bu durumda bunun ceremesini neden ben çekeyim?

TV arka kapak etiketini bana paylaş, opencell araştıralım. (Gerçi yine ucuza çıkmaz ama ne ile karşılaşacağımızı görelim en azından.)

Netice itibariyle hazır yalancı da olsa indirim günlerindeyken bence kampanya kupon ve bir şeyler bakmanız ve taksitle yeni ürün almanız daha makul.

Günaydın;

Adem hocam servis beni aradı kararınız nedir dedi önerdiğiniz teklif uygun değil dedim panel parasını 60 tk kesip iade edecekler ellerindeki tv teslim etmek istediler hayır dedim sizde kalsın istemiyorum yok vermemiz gerekiyor dediler bakarız dedim müsait değilim vs kapattım..
ve şikayetvar konu açtım.

Y Çevrimdışı

yugams

Aktif Üye
28 Eki 2017
139
Günaydın;

evet Adem hocam Vestel şu seçenekleri sundu
Regal 55R855U + 3111.6 tl
Hi level 58UHL960 + 2389 tl
Vestel 55U9500 + 2594 tl
Ve en önemlisi aynı tv ay sonunda verebilirler miş regal ve hi level mevcut muş ne diyon baba sen bu duruma ?

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
evet Adem hocam Vestel şu seçenekleri sundu
Regal 55R855U + 3111.6 tl
Hi level 58UHL960 + 2389 tl
Vestel 55U9500 + 2594 tl
Ve en önemlisi aynı tv ay sonunda verebilirler miş regal ve hi level mevcut muş ne diyon baba sen bu duruma ?
58UHL bana göre beş para etmez bu koşullarda. Panda panel ve 800hz rate değerine sahip ürün., onu geçtik
REGAL i zaten başından beri istemiyoruz

Geriye kötünün iyisi kalıyor.

Yani aslında U9500 bana göre kötü cihaz değil ama karma panel olması tereddüt ettiriyor

Kesin LG panel gelmesini sağlayabiliyorlarsa bence OK vermeniz gereken model o. (Zira üretiminde LG panel var.)

Y Çevrimdışı

yugams

Aktif Üye
28 Eki 2017
139
58UHL bana göre beş para etmez bu koşullarda. Panda panel ve 800hz rate değerine sahip ürün., onu geçtik
REGAL i zaten başından beri istemiyoruz

Geriye kötünün iyisi kalıyor.

Yani aslında U9500 bana göre kötü cihaz değil ama karma panel olması tereddüt ettiriyor

Kesin LG panel gelmesini sağlayabiliyorlarsa bence OK vermeniz gereken model o. (Zira üretiminde LG panel var.)
Peki hocam panel sadece panel taktırsak 2000 tl demişler di yani panel değişecek bu arada kapalı kutu için 594 tl fazla vereceğiz bu duruma ne dersin ?

O Çevrimdışı

orka75

Yeni Üye
20 Haz 2018
41
42
Adem Helvacı Adem Helvacı,

Grundig 58GCU8900B

Toshiba 58UL3A63DT

Grundig 55GDU7900B

Toshiba 55UL3B63DT

Grundig 55 GEU 7830 B