Arçelik Oled tv A65 9900

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
65c9 da problem yok neyseki ? 55c9 tüm dünyada sıkıntı ?

Arçelik A65 9900 için b9 yada C9 paneli kullanılıyor deniyor ama müşteri temsilcisi bilgi veremedi, seri no ile bilgi verebiliyorlar mış, şansımıza artık...?

Arçelik yedek parça verebilecek mi, deposunda yedek panel mevcut mu, bu önemli.
O kadar parayı ben sırf 65 ve OLED diye Arçelik'e vermem açıkçası.

C Çevrimdışı

cglrzyrt

Yeni Üye
26 Tem 2020
11
37
Arçelik firmasını küçümsemeyelim bence ;) TV konusunda panel üreticileri belli, deposunda olmasına gerek yok panelin ;)

Arçelik fanı gibi oldum fakat 7 senedir beyaz eşyalarını kullanıyorum, garanti konusunda hiç sıkıntı yaşamadım, TV konusunda da bu paraya alınabilecek en iyi görüntü veren TV olabileceği kanaatindeyim. Gelsin göreceğiz

N Çevrimdışı

Nautilus

Aktif Üye
13 Haz 2019
294
43
Satış sonrası hizmetler ve 3 yıl garanti avantajıyla Arçelik veya Vestelin Samsung yada LG gibi markalardan kesinlikle çok daha avantajlı olduğunu düşünüyorum.Yerli markaların işçilik,yazılım ve mühendislik alanında geri kaldığını kabul etsemde fiyat avantajları ile daha cazip hale geldiklerini düşünüyorum..

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Arçelik firmasını küçümsemeyelim bence ;) TV konusunda panel üreticileri belli, deposunda olmasına gerek yok panelin ;)

Arçelik fanı gibi oldum fakat 7 senedir beyaz eşyalarını kullanıyorum, garanti konusunda hiç sıkıntı yaşamadım, TV konusunda da bu paraya alınabilecek en iyi görüntü veren TV olabileceği kanaatindeyim. Gelsin göreceğiz

OLED yerine LCD verilmesini kabul etmem kimse kusura bakmasın.
Para iadesi de istemem. :hihi

M Çevrimdışı

mesutank 

Süper Üye
4 Şub 2018
656
44
Yan odaya aldık.Bugün kuruldu panelde fabrikasyon hata var iade edilecek.Görüntü kalitesi çok iyi Oled farkını belli ediyor.Ses kalitesi başarılı beğendim , Smart gayet hızlı , TV menüsü kullanışlı ve hızlı , TV açılış hızı çok iyi , kanal geçişleri oldukça iyi ayrıca kutu içinden askı aparatı çıkıyor.

Olumsuz yönleri TKGS yok 2020 yılındayız Arçelik tepe modeline bu özelliği koymamış , kumandası vasat...

Eğer panelde hata olmasa idi kesinlikle iade etmezdim.65 inç boyutunda Oledi bu paraya bulmak zor fiyat performans olarak çok avantajlı Samsung 65 Q60R gibi vasat bir modelin 10.000 TL olduğu piyasada kaçırılmayacak bir fırsat derim...
slm
2012 yılında aldıgım regal de TKGS yoktu ama modlama ile actım.mutlaka vardır acılmamıstır.

N Çevrimdışı

Nautilus

Aktif Üye
13 Haz 2019
294
43
Arçelik bugün arızalı panelimi geri iade aldı.Bu iade sürecinde SSH birimi olarak hızlı aksiyonları , çözüm odaklı yaklaşımları ve müşteri memnuniyeti konusundaki hassasiyetlerinden ötürü Arçelik tarafımdan 10 üzerinden 10 puan aldı ve bunu kendilerine de ilettim.Her zaman gönül rahatlığıyla tercih edeceğim ve tavsiye edeceğim bir marka oldular...

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Arçelik bugün arızalı panelimi geri iade aldı.Bu iade sürecinde SSH birimi olarak hızlı aksiyonları , çözüm odaklı yaklaşımları ve müşteri memnuniyeti konusundaki hassasiyetlerinden ötürü Arçelik tarafımdan 10 üzerinden 10 puan aldı ve bunu kendilerine de ilettim.Her zaman gönül rahatlığıyla tercih edeceğim ve tavsiye edeceğim bir marka oldular...

Sırada hangi televizyon var aklınızda? :hihi

S Çevrimdışı

sarper28

Aktif Üye
24 Şub 2018
221

Aldi yenisini vermedi mi?

M Çevrimdışı

mrbir

Yeni Üye
3 Ocak 2019
8
32
Paneldeki hata ne idi, salı günü gelir sanırım TV bana, hangi testleri yapalım

hocam tv geldi mi, memnun kaldınız mı? Ben de beko 65'' olanını aldım ama kalite ve oled burn konusunda tereddütlerim var, tv daha kargolanmadı iptal mi etsem diye düşünüyorum:hmm

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri