Arçelik A43L 8840 5B Televizyon İncelemesi

ByOhen Çevrimdışı

ByOhen 

Aktif Üye
23 Eyl 2018
118
36
Yeni yapmaya başladı önceden olmuyordu. Hbb tv ve internet sürekli aktif
Evet bazen oluyor bazen olmuyor. Hbb TV özelliği stabil çalışmıyor bu TV de. dediğim kesin çözüm. hatta kanal değişmediğinde yada takıldığında exit e basınca düzelme de yapabilir bazen.

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Evet bazen oluyor bazen olmuyor. Hbb TV özelliği stabil çalışmıyor bu TV de. dediğim kesin çözüm. hatta kanal değişmediğinde yada takıldığında exit e basınca düzelme de yapabilir bazen.
Yazılımdandır o zaman. Bakalım yakında gelir yazılım olmazsa servisi çağırırız

ByOhen Çevrimdışı

ByOhen 

Aktif Üye
23 Eyl 2018
118
36
Arkadaşlar bu tv nin uydu alıcısı ne markadır acaba. Öğrenebilirmiyiz? Arçeliğin kendisinin ürettiğini düşünmüyorum ben.

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Arçelik'e e posta atın hocam sorunla ilgili. :ok :bilmiyom
Vallaha şeytan kulağına kurşun 2-3 gündür düzeldi bakalım hele
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bizde evdeki tv nin birisi 8860 modeli lakin tkgs olayını hala çözebilmiş değilim kanal sırası bitince altta 1den 14e kadar tkgs diyor ama menü içine girilemiyor hazır frekanslara girip otomatik tarama ile kanal kuruyorum bir diğer olay servis menüsünü kullanırken ses ayarlarında 2x5 2x10 2x15 gibi seçenekler vardı sanırım bunu kurcaladım ilk halinin ne olduğunu bilmiyorum. Bir diğer sorun ise lnb den gelen sinyal bazı kanallarda iyi bazısında normal seviyede sd kanallarda ise düşük görünüyor fakat örneğin kanal artırma veya eksiltme tuşuyla kanal değişirken örneğin 7.kanaldan 8 e geçiyorum sinyal yok veya karıştırılmış program diyor bu durumda kanal eksiltme ve artırma tuşuyla önce 7.kanala geri dönüp tekrar 8.kanala basınca yayın gelmiş oluyor bu da neden oluyor anlayamadım
Tv yi fabrika ayarlarına çevirin kanal kurulumunu tkgs den yapmayın düzgün bir şekilde yüklenir ve kendinize göre sıralarsınız. Sorun tv de değil tkgs sisteminde. Sinyalide bi uyducuya baktırın bence

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt