Arçelik A43L 8840 5B Televizyon İncelemesi

ByOhen Çevrimdışı

ByOhen 

Aktif Üye
23 Eyl 2018
118
36
Edit:
Bugün arçeliğin sitesinden cihazın seri nosu ile güncelleme varmı diye kontrol ettim. 15.05.2019 da yeni güncelleme gelmiş. Hemen indirdim fat32 formatlı usb belleğe attım dosyayı ve tv yi güncelledim. Tahmini 5 dk içinde güncellemeyi yükledim. Hiç bir sorun sıkıntı yaşamadan cihaz açıldı. Neler değişti pek farketmedim. Ayarları kanalları bozmadı. Bu arada Smart Inter@ctive 4.0+ değil artık Magic Smart olarak arayüz ismi değişti. Grundig de Vision OS olarak yenilenmiş.
Hocam bende bişi çıkmıo seri no girince. yazılım sürümünüz nedir şu an acaba?

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Hocam bende bişi çıkmıo seri no girince. yazılım sürümünüz nedir şu an acaba?

20190519_184203.jpg

ByOhen Çevrimdışı

ByOhen 

Aktif Üye
23 Eyl 2018
118
36
muratala5361 muratala53 Hocam bu TV de sende de sesin az çıkması gibi bir sorun varmı? Ailemde FHD bi Arçelik TV var onda ses seviyesi 25-30 larda aldığım sesi bu 4K tv de 50-55 de alıyorum. TV yi ilk aldığımda böyle değildi. Ne zaman ki güncelledim sonra böyle oldu.

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
muratala5361 muratala53 Hocam bu TV de sende de sesin az çıkması gibi bir sorun varmı? Ailemde FHD bi Arçelik TV var onda ses seviyesi 25-30 larda aldığım sesi bu 4K tv de 50-55 de alıyorum. TV yi ilk aldığımda böyle değildi. Ne zaman ki güncelledim sonra böyle oldu.
biraz var bende de o sorun. Avl yi açtım biraz yükseldi. Ben kısık sesle izlerim ama konuşma olunca yükseltmek şart

ByOhen Çevrimdışı

ByOhen 

Aktif Üye
23 Eyl 2018
118
36
biraz var bende de o sorun. Avl yi açtım biraz yükseldi. Ben kısık sesle izlerim ama konuşma olunca yükseltmek şart
acaba diyorum en eski yazılım da çıkıyor ya indirme merkezinde. onu yüklesek ses olayı düzelirmi diye. ayrıca menü de eskiye döner hatta netflix bile geri gelebilir.

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
acaba diyorum en eski yazılım da çıkıyor ya indirme merkezinde. onu yüklesek ses olayı düzelirmi diye. ayrıca menü de eskiye döner hatta netflix bile geri gelebilir.
Netflix gelmez. Tv ilk montajda eski sürümle gelmişti netflix yoktu. Sese dikkat etmemiştim. Bide tv açılırken arçelik logosu çıkıyo mu?

ByOhen Çevrimdışı

ByOhen 

Aktif Üye
23 Eyl 2018
118
36
Netflix gelmez. Tv ilk montajda eski sürümle gelmişti netflix yoktu. Sese dikkat etmemiştim. Bide tv açılırken arçelik logosu çıkıyo mu?
hocam eski sürümden kastım sitedeki eski sürüm sizin sürüm ilk başta daha yeni bir sürümdü bence. bende tv açılırken logo çıkmıyor. acaba sizinki ile aynı anakarta mı sahip bizimki de.

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
hocam eski sürümden kastım sitedeki eski sürüm sizin sürüm ilk başta daha yeni bir sürümdü bence. bende tv açılırken logo çıkmıyor. acaba sizinki ile aynı anakarta mı sahip bizimki de.
Anlaşma bittiği için netflix hiçbirinde yoktur. Cihazlarda aynı olduğu için %99 aynı şase dir

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt