Araç tavsiyesi, Citroën saxo

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Herkese merhaba.

Özellikle Domestos Domestos hocam olmak üzere bilginize ihtiyacım var.

Eşime almak üzere küçük araba araştırırken şu ilan denk geldi.

35 plaka olması, plakanın AH olması gibi minik detaylar hoşumuza gitse de, nasıl ki önünde Samsung yazıyor diye tv almayın diyorsak, plalada AH yazıyor diye araba da almayacağız elbette ??

Beni tanıyanlar bilir, araba konusunda çok meraklı değilim. Bilmek istediğim konu bu arabaların kronik hastalıklarının olup olmadığı ve karşılaşabileceğim olumsuz durumlar neler olabileceği yönde.

LPG ki, klimalı, 2021 e kadar vize sorunu yok vs de. Aracın teknik tarafları ne diyor sizlerden onları öğrenmek isterim.

Hepinize selamlar sevgiler ??

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,554
Saka bır yana Renault RTE, RNA neden bakmıyorsun daha oturaklı araclar.

omrdml Çevrimdışı

omrdml 

Aktif Üye
19 Eyl 2019
354
Clio bakmanızı tavsiye ederim. Mümkünse full enjeksiyonlu olsun. 2000-2003 hatchback. Eşiniz rahat kullanır. Sizin şu anda baktığınız tek nokta enjeksiyonlu model olması lazım. Tek nokta enjeksiyonlu araç pişmanlıktır. Ne adam akıllı gaz ayarı yapılabiliyor ne de rölantisi. Anlattıklarım tamamen kendi tecrübelerimdir.

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Plaka değişir model ismide sökülmüş ?? ama o km model araba ve düşük beygir ve lpg ne kadar gider şüpheliyim şahsen abi

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Genel anlamda, fransız araçlarını tavsiye etmem... Sağlamlık ve sorunsuzluk liginde son sıralarda bulunur kendileri... B segment olarak, ford festiva, ford fiesta, Toyota starlet, Hyundai getz, opel corsa gibi araçlar bakılabilir... Suzuki Swift'ler de iyidir.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Ado hocam bızde ıskembe buyuk maddı olarak ust lımıtın nedır. :hmm
Abi 20.000 geçsin istemiyorum. Hepimizin durumu belli, öyle zengin adamlar değiliz biz. Bir de hatun kullanacak malum.

Tüm mesajları okudum, sabah cevap yazacağım hepsine ama genel ve hatta mesajların tamamında bu arabanın alınmayacağı konusunda hemfikir sonuçtan gereken cevabı aldım.

Citroën defteri kapanmıştır :ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
Emmi gel beni üstüne kayit ettir.
Otomatik arabamda var. :hihi
Bendekide otomatik zaten ,99 model toyota :hihi ,eee,birde gelin hanım kullanacak ,üstelik Fethiye gibi yazın civciv kalabalığı olan yerde,yani manuel vitesin olması kötü olur bence,yeğenlerimden biliyorum ahmet,laf aramızda beni de onlar alıştırdılar,yoksa "araba almam" diye yeminliydim ben :)

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,554
Bendekide otomatik zaten ,99 model toyota :hihi ,eee,birde gelin hanım kullanacak ,üstelik Fethiye gibi yazın civciv kalabalığı olan yerde,yani manuel vitesin olması kötü olur bence,yeğenlerimden biliyorum ahmet,laf aramızda beni de onlar alıştırdılar,yoksa "araba almam" diye yeminliydim ben :)
Lafi cevirme, Beni kütüğüne aliyor musun,
Almiyor musun. !!! :hmm

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt