Android Telefon Tavsiye

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Mi 9T eskidi demezseniz tavsiye ederim, kullanıyorum ve çok memnunum, yeni olsun derseniz de tarif ederek yazdığınız 10 lite tam fayda fiyat ürünü. Hele ki, imei tamirli alırsanız ballı börek... :kas

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Turkiyede bekledikce malesef genel olarak kayip ediyoruz.
Telefon bilgisayar TV fiyatlarinin artik dusecegini hic zannetmiyorum. Su anda kullandigim tel 16 GB ondan yetmiyor artik, zaten sistem(ios) 10GB yer kapliyor.
Alinmis alinmis oluyor bu ulkede, o yuzden ihtiyac varsa arastirip almak mantikli, esime 1 sene once 2,700 e A50 aldim,simdi fiyati 3,100 mu ne olmus ?
Saka gibi valla

Öyle maalesef.
İhtiyaç varsa alın şu an.
Bir daha bu fiyatları bulmanız zor olabilir.

B Çevrimdışı

Buskerhaund 

Aktif Üye
7 Haz 2019
64
Selamlar
Mi9 pro etrafımda birkaç kişi aldı 1 hafta sonra servis yolu gözüktü hepsinde aynı şarj alma sorunu (4 kişide) tesadüf mü bilmiyorum belki bir serisi kronik sorunludur, iyice araştırıp sorun, Huawei kullanıyorum, oldukça memnunum, sadece telefon ve de watsap lazım oluyor soru çözümü için, güncelleme hala alıyor, herhangi bir sorun ile karşılaşmadım, kullanım amacınıza göre değişir hala Google sorunu olmayan modelleri var, yalnız yeni modellerine Google desteği yok, samsung düşünebilirsiniz, fakat oppoyu gözardı etmeyin derim, telefon işinde nasıllar bilmem ama Media Player işinde ciddi iyiydi bu adamlar.
Sevgiler

sanko86 Çevrimdışı

sanko86 

Süper Üye
28 Ocak 2020
1,377
37
Mi a2 aldığımda ekranla ilgili sorun vardı.1 ay içinde güncelleme geldi ve sorun çözüldü.

blaki Çevrimdışı

blaki 

Süper Üye
18 Eyl 2018
510
olan bir cihazmış eğer alacaksanız aklınızda bulunsun.

O sorun ortadan kalktı yazılımsal bir sorundu düzeltildi
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Note 10 lite yada mi 10 lite arasında kalanlar Note 10 108mp olayına düşünüp almasınlar mi 10 lite daha persormanslıdır. Ayrıca note 10 kavisli ekrana sahiptir ekran koruyucu konusunda sıkıntı çıkarır

sanko86 Çevrimdışı

sanko86 

Süper Üye
28 Ocak 2020
1,377
37
Kavisli ve ekranda çentik olan telefonlar bence sıkıntı ona göre tercih etmek lazım.

N Çevrimdışı

Nautilus

Aktif Üye
13 Haz 2019
294
43
Xiaomi mi 9T olabilir.İhtiyacınız varsa bir an önce alın.Bugüne dek aldığımız her şey yanımıza kar kaldı.Beklenen her gün maalesef zarar yazıyor keseye..

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt