Android Telefon Tavsiye

Muratovsky Çevrimdışı

Muratovsky 

Aktif Üye
1 Tem 2018
56
Merhaba,

Bütçem: 3000 - 4000 TL
RAM: 6 GB
DAHİLİ HAFIZA: 128 GB
EKRAN: AMOLED(SUPER AMOLED)
PİL: 5,000 MAH yeterli
Kamera: Çok önemli değil, standart bişi olsa yeter
Sistem: Android 10 (almışken günceli olsun)

Hangi telefon tavsiye edersiniz, mesela Xiaomi Mi 10 Lite nasıldır? Huawei P40 lite alsam güncelleme desteği olmadığı için ne kadar gideri olur?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Kullanmadım ama Mi 10 Lite benim de dikkatimi çeken bir cihaz.
Onun dışında Redmi Note 9 Pro da olabilir.
Huawei tavsiye etmem açıkçası. (Huawei kullanan biri olarak.)
Neden dersen eğer, tonla model çıkarıyor (her üretici aynı yolun yolcusu ama), ROM bulmak istesen bulamayabilirsin.
Xiaomi alır, oyuncağın yaparsın o kadar diyeyim. Kullanıcı kitlesi oldukça fazla gördüğüm kadarıyla.

İşlemcisine kefil olamam ama Oppo Reno 2Z ve Reno 3 de olabilir.
Samsung Galaxy A71 olabilir. Yeni çıkan A80 var sanırım, ona da bir bakarsın.

A Çevrimdışı

Alonzo 

Aktif Üye
31 Tem 2019
134
Yanlış anlama fakat telefon alınacak zaman değil bence 2000 liralik telefon oldu 3200 illaki ben alacagim diyorsanız
istedigin telefon bence samsung dan vazgecmeyin ve A serisi ve M serisi arastırması yapın tavsiyem A serisi tabiki tavsiye mdir.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Yanlış anlama fakat telefon alınacak zaman değil bence 2000 liralik telefon oldu 3200 illaki ben alacagim diyorsanız
istedigin telefon bence samsung dan vazgecmeyin ve A serisi ve M serisi arastırması yapın tavsiyem A serisi tabiki tavsiye mdir.

Ona bakarsanız 2000 liraya amiral gemiler satılıyordu birkaç sene önce.
Snapdragon 8xx cihazlar 2000-2500'dü.
İhtiyaç varsa almaktan başka çareniz yok, enflasyona yenik düşersiniz yoksa.

ALwuhusH Çevrimdışı

ALwuhusH

Aktif Üye
12 Ağu 2020
268
Oppo reno 3 veya reno 3 pro al puronun fiyatını bilmiyorum.ama reno 3 best :)

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Teknoseyir youtube kanalı, Eylül ayı güncel telefon tavsiye videosuna bir göz atın derim

E Çevrimdışı

Ertanpel 

Aktif Üye
9 Nis 2019
394
Honor 20 128 GB
10 lite
Note 9pro
Note 9s
Benim fikrim

Note 9s de isinizi gorecektir ben aralarinda 1000-1600tl lik farklar göremiyorum islemci kamera vs vs birbirine cok yakin islemcide honor onde biraz oda kirin yani Huawei tabanli ne kadar alinir bilemedim

Son düzenleme:
blaki Çevrimdışı

blaki 

Süper Üye
18 Eyl 2018
510
Bu fiyat bazında alacağınız en telefon mi 10 lite zoom modelidir.

konurcan Çevrimdışı

konurcan

Yeni Üye
13 Mar 2019
30
39
Amoled ekranlı telefonu (Note edge ve note 4) ailecek kullandık ve 3.yıl sonunda hepsinde ekran yanığı (gölgelenme) oluştu. Bu sebeple yeni telefonumu lcd ekranlı redmi note 8 pro aldım. Yeni üretimlerde durum nasıldır bilmiyorum fakat tercihinizi lcd den yana kullanmanızı tavsiye ederim.

sanko86 Çevrimdışı

sanko86 

Süper Üye
28 Ocak 2020
1,377
37
xiaomi mi a2 lite kullanıyorum.Bundan sonra da xiaomi ile yoluma devam ederim diye düşünüyorum.Gerçi bir telefon en az 5 yıl eşlik ediyor bana.

Muratovsky Çevrimdışı

Muratovsky 

Aktif Üye
1 Tem 2018
56
Turkiyede bekledikce malesef genel olarak kayip ediyoruz.
Telefon bilgisayar TV fiyatlarinin artik dusecegini hic zannetmiyorum. Su anda kullandigim tel 16 GB ondan yetmiyor artik, zaten sistem(ios) 10GB yer kapliyor.
Alinmis alinmis oluyor bu ulkede, o yuzden ihtiyac varsa arastirip almak mantikli, esime 1 sene once 2,700 e A50 aldim,simdi fiyati 3,100 mu ne olmus ?
Saka gibi valla

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt