Android E-Mail uygulaması

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
güvenilir uygulamalar dışında uyduruk bir aplikasyon indirilmedi telefonuma..

adamlar açık açık reklam verdiklerini yazmışlar neden toz kondurmuyorsunuz GMail'e anlamadım :hihi

Screenshot_20210125-151155.png
Bizim mobil cihazımızda yok çünkü?
Reklam engelleyici de kurulu değil üstelik?

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
956
40
Benim cihazım uyumlu değilmiş sanırım bundan dolayı ben arama kısmına yazmama rağmen bulamadım ?

Screenshot_20210125-205455.png

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bizim mobil cihazımızda yok çünkü?
Reklam engelleyici de kurulu değil üstelik?
Ama sizin cihazınızda olmaması Gmail'in reklam verdiği gerçeğini değiştirmiyor ?

Gmail'inin reklamları ve özellikle geç gelen mailler (gönderme alma sıklığını minimuma indirmeme rağmen) yüzünden kullanmak istemiyorum. Outlook bile daha iyi bir app Gmail'e göre bence.

meebbe meebbe senin gönderdiğin linkten uygulamayı indirdim ama telefona yükleyemedim, zararlı yazılım olabilir deyip kestirip atıyor direkt kapatıyor bana seçenek sunmuyor yine de devam edilsin mi diye:)

Aqua maili indirip birde onu deneyeceğim.

Son düzenleme:
caner22 Çevrimdışı

caner22 

Aktif Üye
17 Eyl 2018
73
gmail uygulaması dışında başka bir uygulama göremedim GM9 Pro kullanıyorum.

bu uygulamaya güvenebilir miyiz meebbe meebbe yani linki tıkladım değişik bir siteye gitti google play dışında.

bunu deneyeceğim birazdan. yalnız yükleme kısmında bunda da reklam içerir diyor, karşınıza reklam çıkıyor mu?

Kullandığınız cihazı bilmiyorum. Sanırım sadece google ait uygulamalar var içerisinde.

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
956
40
BlackB BlackB, ozaman apkmirror sitesinde indirip kur.
kurdum ama bu seferde uygulamayı açmıyor, tıklıyorum bir süre açmıyor sonra hata mesajı veriyor, sildim attım:danger

Kullandığınız cihazı bilmiyorum. Sanırım sadece google ait uygulamalar var içerisinde.

evet, yani sanırım.. bilmiyorum desem daha doğru? ama samsung mail ve miui mail'i yükleyemedim işte. neyse aman yaa, ben outlook la devam edeyim, kanaat etmek iyidir, başka türlü mutlu olamıyor insan:hihi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri