Android E-Mail uygulaması

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
957
40
GMAIL'de reklam mı varmış? Varsa bende neden yok? :alala
GMAIL'in ayarlarını düzenlerseniz oldukça kullanışlı hale gelir.
Varsayılan ayarların olduğu hal bence de karmaşık.
Outlook kendini geliştirmiş gördüğüm kadarıyla.
Ama ilginç bir şekilde ben Gmail üzerinde Outlook kullanırken bildirimleri geç almak gibi bir sorun yaşıyordum.

Mail uygulamasının kullanışlı olması kadar güvenilir olması da önemli.
Ne olduğu belirsiz geliştiricilere fazla güvenmeyin derim.
Örnek reklam? bende gmail uygulamasındaki reklam ve maillerin geç düşmesinden dolayı outlook 'a geçtim ama onda bazı maillerde ekleri göremiyorum laptop'tan açınca olan ekler uygulamada gözükmüyor vs. soğuttular kendilerinden:)
Screenshot_20210125-100606.png

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Örnek reklam? bende gmail uygulamasındaki reklam ve maillerin geç düşmesinden dolayı outlook 'a geçtim ama onda bazı maillerde ekleri göremiyorum laptop'tan açınca olan ekler uygulamada gözükmüyor vs. soğuttular kendilerinden:)
Screenshot_20210125-100606.png
Bende böyle bir şey yok.
Önceki telefonumda da yoktu.
Yani bu Google'ın sağladığı bir şeyse bile bir ayarı vardır.
Ayarlar > Google kısmındaki ayarlarınızı gözden geçirin.

Ama ben Google'ın böyle bir şey yapmasına imkan vermiyorum.
Siz Gmail'i sonradan yüklemeye çalışmadınız değil mi?

Google uygulamalarında reklamı ilk defa görüyorum, bu bence Google kaynaklı bir durum değil.

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
gmail uygulaması dışında başka bir uygulama göremedim GM9 Pro kullanıyorum.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

bu uygulamaya güvenebilir miyiz meebbe meebbe yani linki tıkladım değişik bir siteye gitti google play dışında.

bunu deneyeceğim birazdan. yalnız yükleme kısmında bunda da reklam içerir diyor, karşınıza reklam çıkıyor mu?
güvenebilirsiniz ,o sitede uygulama ların tüm versiyonlarının apk leri yayınlanıyor.Apk ler zaten bozulması içine birşey yerleştirilmesi zor paketler .Kurunca telefon tarıyor zaten şuana kadar bir zararlı tespit edilmedi hiç.

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
957
40
Bende böyle bir şey yok.
Önceki telefonumda da yoktu.
Yani bu Google'ın sağladığı bir şeyse bile bir ayarı vardır.
Ayarlar > Google kısmındaki ayarlarınızı gözden geçirin.

Ama ben Google'ın böyle bir şey yapmasına imkan vermiyorum.
Siz Gmail'i sonradan yüklemeye çalışmadınız değil mi?

Google uygulamalarında reklamı ilk defa görüyorum, bu bence Google kaynaklı bir durum değil.
yok sonradan yüklemedim, telefonun uygulaması ile gelen aplikasyon.

" sayfasında Reklamları Kişiselleştirme ayarını devre dışı bırakarak kişisel bilgilerinizin Gmail reklamlarının kişiselleştirilmesi amacıyla kullanılmasını engelleyebilirsiniz. Tercihinizi bu yönde belirtmiş olsanız bile Gmail reklamlarını görmeye devam edebilirsiniz. Ancak, gösterilen reklamlar, Google'ın Google Hesabınızla ilişkilendirdiği kişisel verilerinize dayalı olmayacaktır."

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
yok sonradan yüklemedim, telefonun uygulaması ile gelen aplikasyon.

" sayfasında Reklamları Kişiselleştirme ayarını devre dışı bırakarak kişisel bilgilerinizin Gmail reklamlarının kişiselleştirilmesi amacıyla kullanılmasını engelleyebilirsiniz. Tercihinizi bu yönde belirtmiş olsanız bile Gmail reklamlarını görmeye devam edebilirsiniz. Ancak, gösterilen reklamlar, Google'ın Google Hesabınızla ilişkilendirdiği kişisel verilerinize dayalı olmayacaktır."
Çok ilginç, önceki Huawei cihazımda şimdiki Oppo cihazımda böyle bir şeyle karşılaşmadım.
Hatta daha da ilginci anneme aldığımız Xiaomi Redmi Note 8 de de böyle bir şe yoktu.
Herhalde üreticinin inisiyatifinde olan bir şey.
Gmail'i telefonumda yaklaşık 6-7 senedir kullanıyorum çünkü. :alala

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
gmail uygulaması dışında başka bir uygulama göremedim GM9 Pro kullanıyorum.

bu uygulamaya güvenebilir miyiz meebbe meebbe yani linki tıkladım değişik bir siteye gitti google play dışında.

bunu deneyeceğim birazdan. yalnız yükleme kısmında bunda da reklam içerir diyor, karşınıza reklam çıkıyor mu?
bende reklam cikmadi hic ayarlarla mi ilgili bilmiyorum

B Çevrimdışı

baran5454 

Süper Üye
14 Kas 2019
559
Bence de kendi cihazında bir sorun var ama ilginç.
Muhtemelen yüklediği üçüncü parti bir uygulama buna sebep oluyor.
Malum Play Store tam bir çöplük.
Bence de üçüncü parti uygulamaları ile alakalı bir durumdur. Yıllardır farklı farklı telefonlarda gmail kullanıyorum. Daha hiç reklam görmedim uygulama içerisinde. Bana ayarlarını yaptıktan sonra en kullanışlı gmail geliyor.

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
957
40
Bence de kendi cihazında bir sorun var ama ilginç.
Muhtemelen yüklediği üçüncü parti bir uygulama buna sebep oluyor.
Malum Play Store tam bir çöplük.
güvenilir uygulamalar dışında uyduruk bir aplikasyon indirilmedi telefonuma..

adamlar açık açık reklam verdiklerini yazmışlar neden toz kondurmuyorsunuz GMail'e anlamadım :hihi

Screenshot_20210125-151155.png

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
957
40
Samsung Mail tek geçerim.

Tüm Outlook, Exchange, Gmail, Kurumsal hesaplarımi
tek uygulama üzerinden yöneltiyorum.
Aslında önceki samsung telefonumdaki stock email uygulamasından çok memnundum, teli değiştirince gmail'e geçtim olmadı, outlook indirdim ondan da sorunlar var. Neyse tavsiyeler üzerine uygun bir app bulacağız sanırım:)

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,541
Aslında önceki samsung telefonumdaki stock email uygulamasından çok memnundum, teli değiştirince gmail'e geçtim olmadı, outlook indirdim ondan da sorunlar var. Neyse tavsiyeler üzerine uygun bir app bulacağız sanırım:)
google play samsung email indir kullan.
herhangibir kısıtlama yok diye biliyorum.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt