Android E-Mail uygulaması

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
957
40
Merhaba arkadaşlar,

Android telefonumda, hem özel hem de iş mail hesaplarını kontrol edebileceğim, gelen maillerin çabuk düştüğü, ekleri düzgünce görüntüleyebilicegim, kullanıcı dostu bir email uygulaması tavsiye eder misiniz?

gmail ve outlook uygulamaları haricinde.

gmailde reklamlar ve tasarım karışık geliyor, outlook ta bazı ekler görüntülenmiyor ek olmasina rağmen ek yok gözüküyor..

şimdiden teşekkürler?

sidar2000 Çevrimdışı

sidar2000 

Aktif Üye
3 Ocak 2019
311
38
Dili ingilizce onun bu Türkçe kullanılıyor Bu uygulamada da bir çok hesap bağlanabiliyor Aqua gibi reklamlar yok, para yok pro yok Ben memnunum denemek gerek
Benim sürümün dili Türkçe, birde pro sürüm sanirim. Reklam vs yok.
Hotmail , gmail. Yahoo. Yada başka mail ekleyebilirsiniz. Ben pro sürümünü başka kaynaklardan indirdim.

B Çevrimdışı

Bratan 

Süper Üye
8 Kas 2018
907
43
İste o yüzden google play harici oynanmis sözde pro apk yüklemek odukca riskli
programlamadan anlayip bu tarz bir yazilim hazirlamak ve onu google play üzerinden satisa sunmak cok zor olmaz sanirim ilk sürümde herseyi normal yaparsin sonra bir güncelleme ile acik kapini koyar herkesin maillere erisebilirsin ( essegin aklina karpuz kabugu düsürdüm :gul) bu tarz skandallar daha önce yasanmisti illa kullanacaksaniz maddi zarara ugramaniza sebep olabilecek mailleri bence kullanmayin ( banka vs sistemiyle iliskili olanlar)

caner22 Çevrimdışı

caner22 

Aktif Üye
17 Eyl 2018
73
Merhaba;

Kullanmakta olduğunuz cep telefonunuzda bulunan stok uygulamaya şans verdiniz mi?

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
programlamadan anlayip bu tarz bir yazilim hazirlamak ve onu google play üzerinden satisa sunmak cok zor olmaz sanirim ilk sürümde herseyi normal yaparsin sonra bir güncelleme ile acik kapini koyar herkesin maillere erisebilirsin ( essegin aklina karpuz kabugu düsürdüm :gul) bu tarz skandallar daha önce yasanmisti illa kullanacaksaniz maddi zarara ugramaniza sebep olabilecek mailleri bence kullanmayin ( banka vs sistemiyle iliskili olanlar)
Antivirüs kullanmak da şart mobil de olsa bir güvenlik duvari var :hihi

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
957
40
Merhaba;

Kullanmakta olduğunuz cep telefonunuzda bulunan stok uygulamaya şans verdiniz mi?
gmail uygulaması dışında başka bir uygulama göremedim GM9 Pro kullanıyorum.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

lg nin mail uygulaması çok hoşuma gitmişti.Redmi telefon aldım ve bunun da beğendim.

bu uygulamaya güvenebilir miyiz meebbe meebbe yani linki tıkladım değişik bir siteye gitti google play dışında.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

TEK GEÇERİM ===>
bunu deneyeceğim birazdan. yalnız yükleme kısmında bunda da reklam içerir diyor, karşınıza reklam çıkıyor mu?

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
GMAIL'de reklam mı varmış? Varsa bende neden yok? :alala
GMAIL'in ayarlarını düzenlerseniz oldukça kullanışlı hale gelir.
Varsayılan ayarların olduğu hal bence de karmaşık.
Outlook kendini geliştirmiş gördüğüm kadarıyla.
Ama ilginç bir şekilde ben Gmail üzerinde Outlook kullanırken bildirimleri geç almak gibi bir sorun yaşıyordum.

Mail uygulamasının kullanışlı olması kadar güvenilir olması da önemli.
Ne olduğu belirsiz geliştiricilere fazla güvenmeyin derim.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
bu uygulamaya güvenebilir miyiz .avatar--xss { width: 21px; height: 21px; line-height: 21px !important; margin-right: 2px; } meebbe [IMG alt="meebbe"]https://tavsiyeforumu.com/data/avatars/s/1/1297.jpg?1546118945[/IMG] @meebbe yani linki tıkladım değişik bir siteye gitti google play dışında.
Tam emin değilim ama güvenilir bir APK sitesiydi sanırım.
Ben APK olarak indirmek için APK PURE kullanıyordum. Orada bulamadım bu uygulamayı.
Bu uygulama Xiaomi cihazlarda yüklü gelen bir uygulama sanırım ve Xiaomi bunu Play Store üzerinden paylaşmamış.

Yükleyip denemek size kalmış ama bence Gmail'i veya Outlook'u yapılandırıp kullanın derim.
Bunun en kolay yolu Gmail'e veya Outlook'a PC üzerinden girip ayarlarını kolayca yapmak ve sonra mobil cihazınızda oturum açmak.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt