Amazondan Satılık 55R752U Regal TV Fırsat Olabilir

F Çevrimdışı

Fırooo

Yeni Üye
16 Eyl 2021
37
25
ayrıca amazondan aldığımız ürünü servise duvara kurdurduk diyelim ve imzaladık formu gittiler. ertesi gün görüntü beni mutlu etmedi, direk iade oluştursam amazon koşulsuz iademi sağlar mı?
EDİT: AMAZON İLE GÖRÜŞTÜM FARK ETMEZ 30 GÜN İÇİNDE HER TÜRLÜ İADE EDERSİNİZ DEDİ
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Alımı yaptım :) hadi hayırlısı inşallah sulu boya değildir :) deneyince yorumlarımı yazarım.
Memnun musun görüntüden sulu boya gibi değildir inşallah bende almayı düşünüyorum tavsiye eder misin ?

F Çevrimdışı

Fırooo

Yeni Üye
16 Eyl 2021
37
25
vee TV geldi. A Adem Helvacı

AUO panel ve MB130e ana kart içeren TV +++ Bu AUO ne kadar VA panel deseler de yanlardan gayet stabil görüntü veriyor. Ses olarak eksik geldi bana çünkü bass seven biriyim. Bu fiyata her şekilde değer. Umarım uzun yıllar üzmez. Bu TV alın + Mi Box S + Hoparlör alın sonra keyfinizi bakın. Şu piyasada çok iyi. Ve servise gelen arkadaş çok ilgiliydi ++++

Çektiğim bir video sırf fikir olsun diye ama anlamadım 360 p yazıyor. Çok gerekirse 720 p çekerim.

Panel testi normalde yapmayız hatta yerini söylemeyiz, söylenmemesi lazım falan dediler ama yine de yaptı arkadaş ve sağolsun temiz iş yaptı. Panel sağlam, ışık sızması falan yok herhalde sonradan da olmaz.

Umut Barış Umut Barış

Berk tv'den memnun musun ?

barbarosso Çevrimdışı

barbarosso 

Aktif Üye
7 Eki 2017
317
Sorunuza ben cevap vereyim.
Yaklaşık 20 saat toplamda kullandım aldığımdan itibaren.
50 inç hi level va panel öncesinde kullanıyordum.kiyaslarsam yan açılar gerçekten izlemek için daha memnun edici.fakat hala daha renkler soluk ve pastelimsi geliyor bana ,daha alışamadım.
Renkler, doğal gözün gördüğü renklere daha yakın,ama alışmışız bir kere canlı renklerle seyretmeye ??
Şimdi al desem bilemiyorum,belki sana hitap etmeyecek.adem hocamın dediği gibi bak,izle,incele,al derim.
İlk günler görüntü paylaşmayı düşündüm,fakat kameranın çektiği gözün gördüğü ile aynı değil.
Bu arada ben xiomi mi box ile kullanıyorum TV yi, görece smart TV daha yavaş.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,335
64
Sorunuza ben cevap vereyim.
Yaklaşık 20 saat toplamda kullandım aldığımdan itibaren.
50 inç hi level va panel öncesinde kullanıyordum.kiyaslarsam yan açılar gerçekten izlemek için daha memnun edici.fakat hala daha renkler soluk ve pastelimsi geliyor bana ,daha alışamadım.
Renkler, doğal gözün gördüğü renklere daha yakın,ama alışmışız bir kere canlı renklerle seyretmeye ??
Şimdi al desem bilemiyorum,belki sana hitap etmeyecek.adem hocamın dediği gibi bak,izle,incele,al derim.
İlk günler görüntü paylaşmayı düşündüm,fakat kameranın çektiği gözün gördüğü ile aynı değil.
Bu arada ben xiomi mi box ile kullanıyorum TV yi, görece smart TV daha yavaş.
Güle güle kullanın :ok

JusThEnd Çevrimdışı

JusThEnd

Aktif Üye
22 Tem 2021
69
28
Berk tv'den memnun musun ?

3. sayfadaydı galiba aldıktan sonraki yorumum da. Her TV herkesi mutlu etmeyebilir ben aşırı TV izleyen biri değilim ama futbolda izledim youtube videoda aşırı canlı renkler veremiyor olabilir ama fiyatına göre gayet güzel.

Youtube Adem abi son videosuna yaptığım yorumu kopyalıyorum;
Ben ilk videodan hemen sonra almıştım bayadır arıyordum bu panele sahip ve 55 inç . İlk videoda da yorumum var. Oldukça mutluyum, her şey parasına göre ona göre değerlendirmek lazım. Oled almadıktan sonra bundan almak çok mantıklı geldiği için almıştım. Gayet memnunum, zira TV kendine internet bile bağlamadım yani TV yazılımı kullanmıyorum çünkü güncelleme alsın istemiyorum?? Mi Tv Box ve AUO panel ile kullanıma gayet güzel devam ?

EXcomZkko Çevrimdışı

EXcomZkko 

Süper Üye
13 Nis 2018
1,109
3. sayfadaydı galiba aldıktan sonraki yorumum da. Her TV herkesi mutlu etmeyebilir ben aşırı TV izleyen biri değilim ama futbolda izledim youtube videoda aşırı canlı renkler veremiyor olabilir ama fiyatına göre gayet güzel.

Youtube Adem abi son videosuna yaptığım yorumu kopyalıyorum;
Ben ilk videodan hemen sonra almıştım bayadır arıyordum bu panele sahip ve 55 inç . İlk videoda da yorumum var. Oldukça mutluyum, her şey parasına göre ona göre değerlendirmek lazım. Oled almadıktan sonra bundan almak çok mantıklı geldiği için almıştım. Gayet memnunum, zira TV kendine internet bile bağlamadım yani TV yazılımı kullanmıyorum çünkü güncelleme alsın istemiyorum?? Mi Tv Box ve AUO panel ile kullanıma gayet güzel devam ?
AUO paneller, benim de en beğendiğim panellerden. Güle güle kullanın.

X Çevrimdışı

XaeRo 

Yeni Üye
25 Ağu 2019
35
40
Aldığı darbelerle bunca sene dayanan ve 2 çocuk büyüten. Ama artık iyice seyredilmez bir hale gelen emektar 40" Samsung'u Adem hoca ve Regal sayesinde emekliye ayırıyoruz. Hayırlısı bakalım. Teşekkürler A Adem Helvacı hocam.

8b7385c8-4d4d-410a-ba7f-c55fc9de939d6efe7f3133c0f4a1.jpg

Sonuncuyu biz almışız umarım gelir :)

2021-09-23_203828.png

2021-09-23_203845.png

Son düzenleme:
S Çevrimdışı

snl99 

Aktif Üye
19 Şub 2020
136
40
Alan arkadaşlara hayırlı olsun.
Amazon dan alınca,
Beğeneceğinizi düşünüyorum,fiyatına göre iyi. Beğenmezseniz 30 gün içinde koşulsuz iade oluyor.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Aldığı darbelerle bunca sene dayanan ve 2 çocuk büyüten. Ama artık iyice seyredilmez bir hale gelen emektar 40" Samsung'u Adem hoca ve Regal sayesinde emekliye ayırıyoruz. Hayırlısı bakalım. Teşekkürler A Adem Helvacı hocam.

8b7385c8-4d4d-410a-ba7f-c55fc9de939d6efe7f3133c0f4a1.jpg

Sonuncuyu biz almışız umarım gelir :)

2021-09-23_203828.png

2021-09-23_203845.png
Yuvarlakları görünce tanıdım tv yi daha mesajınızı okumadan :kiskis

De gidi emektar :)

Yenisi sizi üzmez içiniz rahat olsun. Sevgili B baran88 sağ olsun evinin kapılarını açtı, Bizzat inceledim tv yi. Siyahların başarısı, renk algoritmasının tamı tamına oturması vs birçok pozitif yön var anlatabilecek.

Lakin kozmetik açıdan çok estetik bir tv beklemeyin, çerçeve eccük kalın :kiskis

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt