Amazondan Satılık 55R752U Regal TV Fırsat Olabilir

barbarosso Çevrimdışı

barbarosso 

Aktif Üye
7 Eki 2017
317

Dün akşam Hepsiburada 5000 TL üzeri alışverişe 500 indirim son dakikalarında alışverişi tamamladım.4070 liraya geldi fiyatı.insallah iyi çıkar da ürün pişman etmez.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

TV yanında aldığım Samsung M3 harici harddisk ve crucial SSD indirim ile piyasa fiyatına gelmiş oldu.

Son düzenleme:
JusThEnd Çevrimdışı

JusThEnd

Aktif Üye
22 Tem 2021
69
28
vee TV geldi. A Adem Helvacı

AUO panel ve MB130e ana kart içeren TV +++ Bu AUO ne kadar VA panel deseler de yanlardan gayet stabil görüntü veriyor. Ses olarak eksik geldi bana çünkü bass seven biriyim. Bu fiyata her şekilde değer. Umarım uzun yıllar üzmez. Bu TV alın + Mi Box S + Hoparlör alın sonra keyfinizi bakın. Şu piyasada çok iyi. Ve servise gelen arkadaş çok ilgiliydi ++++

Çektiğim bir video sırf fikir olsun diye ama anlamadım 360 p yazıyor. Çok gerekirse 720 p çekerim.

Panel testi normalde yapmayız hatta yerini söylemeyiz, söylenmemesi lazım falan dediler ama yine de yaptı arkadaş ve sağolsun temiz iş yaptı. Panel sağlam, ışık sızması falan yok herhalde sonradan da olmaz.

Umut Barış Umut Barış

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
vee TV geldi. A Adem Helvacı

AUO panel ve MB130e ana kart içeren TV +++ Bu AUO ne kadar VA panel deseler de yanlardan gayet stabil görüntü veriyor. Ses olarak eksik geldi bana çünkü bass seven biriyim. Bu fiyata her şekilde değer. Umarım uzun yıllar üzmez. Bu TV alın + Mi Box S + Hoparlör alın sonra keyfinizi bakın. Şu piyasada çok iyi. Ve servise gelen arkadaş çok ilgiliydi ++++

Çektiğim bir video sırf fikir olsun diye ama anlamadım 360 p yazıyor. Çok gerekirse 720 p çekerim.

Panel testi normalde yapmayız hatta yerini söylemeyiz, söylenmemesi lazım falan dediler ama yine de yaptı arkadaş ve sağolsun temiz iş yaptı. Panel sağlam, ışık sızması falan yok herhalde sonradan da olmaz.

Umut Barış Umut Barış

Her tv AUO panel ile üretilmiyor ki. Çin'in en ücra köşelerinden getirdikleri panellerle tv üretiyorlar malum. Gittikleri evlerde test yaptıklarında falsolar ortaya çıktığı için uğraşmak zorunda kalıyorlar o yüzden panel test uygulamıyorlar ama bu sizin tüketici olarak en doğal hakkınız. TV servis menüsüne girmek yasak diyenler olduğunu bildiğimiz için (Asla yasak değil o ayrı konu) kendimiz bilerek ücretsiz uygulama yazdırdık.

Televizyonunuzu güzel günlerde kullanmanızı diliyorum.

S Çevrimdışı

snl99 

Aktif Üye
19 Şub 2020
136
40
Teachwood tv almıştım. Vestel servisindeki elemanlar test yapmadı. 4725 e basınca menü çıkıyor dedim. Abi ilk defa duyuyorum dedi ?
Tamam ben kendim yaparım dedim mesaileri bitmişti gönderdim. Bana servis fişi de imzalatmadılar zaten.

Sevkiyuksell Çevrimdışı

Sevkiyuksell

Yeni Üye
25 Kas 2020
16
Öncelikle tüm forum üyelerimizin 30 Ağustos zafer bayramını kutlarım :) Adem abi A Adem Helvacı bu televizyonun kaç adet bar olduğu ve barların üzerinde kaç tane çifttin olduğu bulabildiniz mi? :) Fiyatı şu an 4.276 TL fiyat analizi yaptığım hala fırsat ürünü gibi geldi bana beni tek korkutan alacağım ortama büyük gelir mi düşüncesi ::)
Daha az göster

O Çevrimdışı

ONOFF

Aktif Üye
21 Şub 2019
140
A Adem Helvacı F fikoloji TEKNOwest TEKNOwest Regal 58R754U amazonda 4.315,68 TL + uygulamadan 120 tl üzeri alış verişe 30 tl indirimle 4.285.68 TL ye gelecek olması fırsat mıdır bu ürün hakkında düşünceleriniz olumlu mudur SMR 1800 hz mi 1200 hz mi o kafamı karıştırdı.

Akigo35 Çevrimdışı

Akigo35 

Süper Üye
20 Tem 2020
1,124
43
Regal = Vestel
Vestel= kapıdan sokma (bana göre ?)
Bilgi ve video için ayrıca teşekkür ederim :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt