Amazon Prime Day İndirimini Beklemek.

B Çevrimdışı

beratozguner

Aktif Üye
25 Mar 2021
101
31
Malum herkesin aklında bindirip indirme var. O zaman chrome için olan spy drop eklentisi kullanabilirsiniz. Kısaca direk son zamanlarda neredeyse her sitede en ucuz fiyatını gösterir.
Örneğin arkadaşın monitörü gibi;

imagecd56aa7417b3d933.png

Böylece fikriniz olur nereye gittiğini nereye geleceğine :)

Fair Play Çevrimdışı

Fair Play 

Süper Üye
4 Şub 2021
556
şöyle bir inceledim de yine hayal kırıklığı. Bazı ürünlerde çok az indirimler var. USB bellek, kulaklık vs. O fiyatlar da başka yerde de var bakınca çıkıyor.

İndirim vermiyorlar Türkiye'de bunu kabul ettik artık. Nedenini öğrenmek isterdim açıkçası.

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
türk tl yerlerde sürünürken. bu kadar vergi yükü binmişken. 4-5 maaşla bile yetinmeyenler varken. dünyanın en büyük alışveriş sitesi bile indirim yapamaz malesef durum bu.kral çıplak.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,153
Elle tutulur hiç birşey yok, indirim felan hikaye oldu ? bari o kadar reklam yapmasalardı, reklama verdikleri parayı indirimde kullanırlardı ?

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,623
Aslında güzel ürünler var ama al-satçı takımı çoktan bitirdi diyelim biz ona.
İndirim başladığı an arşınlayacaksınız siteyi. :hihi
Vergisiz ticarete ağır yaptırım gelmedikçe bu ölücü takımı indirim bırakmayacak millete.
Yuvalandıkları forum da belli. :dry

Fair Play Çevrimdışı

Fair Play 

Süper Üye
4 Şub 2021
556
Aslında güzel ürünler var ama al-satçı takımı çoktan bitirdi diyelim biz ona.
İndirim başladığı an arşınlayacaksınız siteyi. :hihi
Vergisiz ticarete ağır yaptırım gelmedikçe bu ölücü takımı indirim bırakmayacak millete.
Yuvalandıkları forum da belli. :dry

şimdi düşündüm de buna bile razıyım. En azından indirim oluyormuş diye avunayım. Bana sanki olmuyormuş gibi geldi

Geri
Üst Alt