Amazon Prime Day İndirimini Beklemek.

LQCKDQWN Çevrimdışı

LQCKDQWN 

Aktif Üye
13 May 2021
129
Herkeze merhaba.
21-22 Haziran tarihleri arası amazon prime day indirimi yapılıcak, milyonlarca üründe %50 ye varan indirim olucak dedikoduları okudum.
Şimdi konuya gelirsem gözüme kestirdiğim bir monitör var.1750-1850 bandında fiyatı gidip geliyor satıcı amazon.
Prime day i beklesem çok bir indirim olurmu?
Bu konuda deneyim, tecrübeli arkadaşların yorumlarını bekliyorum.
Teşekkürler.

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,777
"milyonlarca üründe %50 ye varan indirim" deneyimlerim bunun hiç gerçekçi olmadığını gösteriyor. umarım yanılırım.

...ye varan indirim lafına ayrıca uyuzum. varmıyor kardeşim, 50 ye varmadan tökezleyip, % 10-15 de kalıyor. :bye

LQCKDQWN Çevrimdışı

LQCKDQWN 

Aktif Üye
13 May 2021
129
Haklısınız ozaman ben fırsat varken alıyım.
Hem satıcı göndericide amazon un kendisi.
indirimi beklerken stokta falan kalmaz vs vs.
Son olarak 24 inç 1080p düşünüyorum,27 inç de 1080p dez avantaj olabilirmi ? atabi birde 600 tl fiyat farkı var.

M Çevrimdışı

metagu

Aktif Üye
26 Şub 2021
136
Haklısınız ozaman ben fırsat varken alıyım.
Hem satıcı göndericide amazon un kendisi.
indirimi beklerken stokta falan kalmaz vs vs.
Son olarak 24 inç 1080p düşünüyorum,27 inç de 1080p dez avantaj olabilirmi ? atabi birde 600 tl fiyat farkı var.

Yapabilirim derseniz şimdi alın ama gelince paketi açmadan bekleyin. Haftaya aynı üründe dişe dokunur bir indirim olursa eskisinin aynen iade edersiniz.

1080p'de 27 inç kişisel tercih meselesi. Ben o boyutta yazıların keskinliğinden memnun kalmıyorum ama monitörü uzağa yerleştiriyorsanız sorun olmayabilir.

B Çevrimdışı

beratozguner

Aktif Üye
25 Mar 2021
101
31
Geçen prime day de belli ürünlerde sabah erken indirim oluyordu tahminen bunda da böyle olacak. ama sepet yapmak akıllıca çünkü amazon indirim yapıyor özel bir şekilde.

LQCKDQWN Çevrimdışı

LQCKDQWN 

Aktif Üye
13 May 2021
129
Geçen prime day de belli ürünlerde sabah erken indirim oluyordu tahminen bunda da böyle olacak. ama sepet yapmak akıllıca çünkü amazon indirim yapıyor özel bir şekilde.
Acayip aklıma girdin ha ? tamda alıyordum forum a birdaha bakayım dedim senin yazıyı gördüm.
Dediğin gibi attım sepete bekliyorum hayırlısı olsun bakalım.
Buarada ürün bu.

forza_ksk Çevrimdışı

forza_ksk

Aktif Üye
18 Şub 2018
102
Bu tarz indirimlerde bildiğiniz gibi önce bindirirler, sonra indirirler. O yüzden alacağınız ürünün son 6 aydaki fiyatına cimri'de, akakçe'de filan bakın derim. 5-6 gün varken bence bekleyin, 200-250 lira ucuza alsanız bile güzel olur. Tabii ki alacağınız üründe indirim olacak mı ve stokta kalacak mı bunlar soru işareti.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Acayip aklıma girdin ha ? tamda alıyordum forum a birdaha bakayım dedim senin yazıyı gördüm.
Dediğin gibi attım sepete bekliyorum hayırlısı olsun bakalım.
Buarada ürün bu.

Son dönemde en ucuz 1.589 tl olmuş, karar sizin, bence bekleyin yine bu fiyata düşerse kar edersiniz.

LQCKDQWN Çevrimdışı

LQCKDQWN 

Aktif Üye
13 May 2021
129
Olabilir de, olmayadabilir de.
Bütçe varsa alın geçin hocam.
En fazla 100-200 iner.
400-500 nadirdir. :hihi
Aynen aldım üstadım. indirimi yakalamak sorun değil ama ben satıcı ve gönderici amazon olsun istediğimden stres e girdim.
Kargo ya verilmiş yarın gelir hayırlısıyla kazasız belasız.

Bu tarz indirimlerde bildiğiniz gibi önce bindirirler, sonra indirirler. O yüzden alacağınız ürünün son 6 aydaki fiyatına cimri'de, akakçe'de filan bakın derim. 5-6 gün varken bence bekleyin, 200-250 lira ucuza alsanız bile güzel olur. Tabii ki alacağınız üründe indirim olacak mı ve stokta kalacak mı bunlar soru işareti.

Son dönemde en ucuz 1.589 tl olmuş, karar sizin, bence bekleyin yine bu fiyata düşerse kar edersiniz.
Evet haklısınız, artık almış bulundum amazondan 21-22 haziran amazon.com.tr ye girmem artık morelim bozulmasın :hihi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt