Altus Çamaşır Makinesi alınır mı ?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Bana göre fotoda gibi,kırmızı okla gösterdim.Yoksa ikisi de aynı makina ,yani "bunu almazsan bari bunu al" der gibi olmuş bu üretim :)

27435f6afe742c438.jpg

Renginden başka bir farkı yokmuş arkadaşlar. Müşteri hizmetlerine sordum. Teşekkürler cevaplarınız için.
Gösterdiğim tuşlar,hızlı erişim tuşları olabilir ,kullanım açısından kolaylık da sağlayabilir,mesela tek tuşla suda beklet gibi.Nasılsa alınacak bir makina,ikisini de yerinde gözlemleyip almanı tavsiye ederim,sonra" keşke diğerini alsaydım" demeyesin :ok

T Çevrimdışı

Towarscke 

Aktif Üye
20 Kas 2018
296
33
A Adem Helvacı, Adem abi merhaba kolay gelsin.Çok acill yardımına ihtiyacım var.10KG Çamaşır makinesi alıcam..Şuan Altus AL 10123D modeli(10kg) indirime girmis(4950 TL)...Bu makine alırnırmı abi..Profilonun 10 kg luk makinesinden(CGA252X0TR) 2000TL daha ucuz, Samsungdan (WW10T604DLE1AH) 2800tl daha ucuz..Aynı şekilde Electrolüx den(EW6F421BT) 2000tl daha ucuz...Bu fiyat farklarını vermeye gerek varmı..Kafamdaki en büyük soru işareti ise koç grubunun çamaşır makinelerinin tambur hacmini paylaşmaması..Müşteri hizmetlerini aradım kayıt açtılar sonra genel merkezden dönüş yaptılar..Bana dedikleri tambur hacmiyle ilgili veri paylaşamıyorlarmış..Abi parasını verip ürün satın alıcaz bilgi istiyorum bilgi veremiyoruz diye dönüş yapıyorlar..Abi bu kocaman bir saçmalık değilmi??? ben 68 litrelere razıyım ama 62-63 litreyse tamburu bu makine yalancı 10kg o zaman, gerçekte 8-9kg..Baktım açelik beko grundig altus hepsi aynı..kg yazmış ama tambur hacmini söyleyemiyoruz ,ne demek söyleyemiyorsun!!! Fiyat farkı çok olmasa burda bu soruyu sormuycaktım bile profilo samsung electrolüx alıp geçicektim.. ne yapıyım abi alınırmı sence Altus AL10123d 10kg ÇAMAŞIR MAKİNESİ
Makineyi aldınız mı bilmiyorum ancak AL9120X almanız daha yerinde bir karar olacaktır fonksiyonel olarak daha gelişmiş model.

S Çevrimdışı

snl99 

Aktif Üye
19 Şub 2020
136
40
Gösterdiğim tuşlar,hızlı erişim tuşları olabilir ,kullanım açısından kolaylık da sağlayabilir,mesela tek tuşla suda beklet gibi.Nasılsa alınacak bir makina,ikisini de yerinde gözlemleyip almanı tavsiye ederim,sonra" keşke diğerini alsaydım" demeyesin :ok
Aynı tuşar iki modelde de var renkleri farklı. Md olanda siyah olduğu için tuş yokmuş gibi görünüyor.Müşteri hizmetleri doğru söylemiştir inşallah. Fazla para ödememek için Al 8103md modeli sipariş ettim . Media Markt tan 4299 TL 6 taksit. Bugün kargoya verildi.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Aynı tuşar iki modelde de var renkleri farklı. Md olanda siyah olduğu için tuş yokmuş gibi görünüyor.Müşteri hizmetleri doğru söylemiştir inşallah. Fazla para ödememek için Al 8103md modeli sipariş ettim . Media Markt tan 4299 TL 6 taksit. Bugün kargoya verildi.
Hımm, iyi o zaman :) Ben göremedim diğerinde tuşları çünkü.Güle güle kullanın şimdiden :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt