ALT YAPINIZ ADSL ise 16 İLA 20 MBPS ARASI HIZ ALMANIZ İÇİN

• Konbuyu başlatan TC Yıldırım
  • Başlangıç tarihi

ADSL Modem Kullanlar VDSL Modem Kullanlar VDSL+ADSL Kullananlar

• Kullanılan toplam oy
    24
T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Hocam selamlar benimde kullanmış olduğum paket şuan 20 mbit adsl ve hattımın 70 mbit vdsl e kadar desteklendiği söylendi kendime bir vdsl modem alıp 35 mbit vdsl tarifeye geçmek istiyorum (yüksek hızlar çok pahalı) acaba bana önerebileceğiniz 300-350 tl bandında adsl-vdsl destekli modem var mıdır? broadcom chipsetli olanlar bu fiyata varmıdır acaba pek bilgim yok. Teşekkürler
hangi firmadan internet hizmeti alıyorsunuz
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

G Çevrimdışı

GoldSpinner

Yeni Üye
24 Kas 2020
4
22
Saha dolabınızdaki uygunluk durumuna göre değişkenlik gösterilebilir, Taahhüt esnasında.
İhtiyacınız olan nedir ?
hocam evde online derslerde kullanılıyor ve adsl de bildiğiniz gibi sadece 1 mbit upload var türk telekom da bana santrale uzak olmadığımı hattımın vdsl desteklediğini (70 mbit kadar) istersem geçebileceğimi söyledi lakin modemim vdsl destekli değil bu yüzden modem arayışı içindeyim bütçem 300-350 bandında.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Türk Telekomdan internet hizmeti almaktayım tahhütlü olduğum için yine Türk Telekom VDSL geçmeyi düşünüyordum.
taahhüt varsa mecburi devam TTnet'le ikinci el cihazda alabilirsiniz sıfır şart değil kendi kullandığım memnun olduğum modemdir isterseniz bunu alın

A Çevrimdışı

Alonzo 

Aktif Üye
31 Tem 2019
134
hocam evde online derslerde kullanılıyor ve adsl de bildiğiniz gibi sadece 1 mbit upload var türk telekom da bana santrale uzak olmadığımı hattımın vdsl desteklediğini (70 mbit kadar) istersem geçebileceğimi söyledi lakin modemim vdsl destekli değil bu yüzden modem arayışı içindeyim bütçem 300-350 bandında.
Vdsl vds2 destekli huawei hg655 veya tp-link td-w9970 gayet iyi isinizi gorur üstüne 200tl paranız cebinizde kalir

G Çevrimdışı

GoldSpinner

Yeni Üye
24 Kas 2020
4
22
Hocam dediğiniz modemlere de baktım lakin kafama takıldı sizce zyxel 3625 alsam değer mi mevcut fiyatı 357 tl imiş ve sıkıntısız yıllarca kullanabileceğin modem diyorlar, kararsız kaldım açıkçası

A Çevrimdışı

Alonzo 

Aktif Üye
31 Tem 2019
134
Hocam dediğiniz modemlere de baktım lakin kafama takıldı sizce zyxel 3625 alsam değer mi mevcut fiyatı 357 tl imiş ve sıkıntısız yıllarca kullanabileceğin modem diyorlar, kararsız kaldım açıkçası
yıllarca kullanmanın bi anlamı yok yakın zamanda 5G-6G fiber vs diye degiskenlik gosteren alt yapilar cogaliyor buna gorede Mbps farkları artacak
dolayısı ile teknolojiye ayak uydurmak guncel kalmakla olur fikirindeyim .

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
İşini görecek bir modem mevcut altyapın ile modem arıza vs yapmazsa yıllaca kullanabilirsin alanlar memnun beğenmişler zyxel modemler iyidir üzmez seni al derim karar senin

Hepgel Çevrimdışı

Hepgel 

Aktif Üye
24 Kas 2020
240
39
Diyarbakır çevre il ve ilçelerde olmuş olsaydınız, yardımcı olabilirdim size.

F Çevrimdışı

fatihbakir

Yeni Üye
9 Ara 2020
1
39
Merhaba,
Konuyu görünce bende bir soru sormak istedim modemim ASUS DSL-N17U modemin arayüzüne göre sizce almam gereken hız nedir ? şuan aldığım maksimum hızım 25 ile 38 arası değişmektedir yazacağınız yorumlar benim için önemli çünkü modem kaynaklı bir sorun ise çözüm bulmam gerekiyor , değerlere göre normal ise aynı modemle devam edeceğim yardımlarınızı rica ediyorum.

Ekran-Alintisia5f4b80d7197c8e4.jpg

Vedatank Çevrimdışı

Vedatank 

Aktif Üye
15 Ocak 2020
380
66
Değerli arkadaşlar Türk telekom internet sağlayıcısı kullanıyorum. Modem Zyxel VMG3312-B10B Almış olduğum değerler aşagıdaki resimdeki gibi. Hız testi yaptığımda 7.9 geçemiyorum nasıl bir ayar yapmalıyım ki 12 hız ulaşabileyim. Saygılarımla.

20201209_231827_HDR.jpg

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Değerli arkadaşlar Türk telekom internet sağlayıcısı kullanıyorum. Modem Zyxel VMG3312-B10B Almış olduğum değerler aşagıdaki resimdeki gibi. Hız testi yaptığımda 7.9 geçemiyorum nasıl bir ayar yapmalıyım ki 12 hız ulaşabileyim. Saygılarımla.

20201209_231827_HDR.jpg
İnternet paketin kaç mbps 16 mı?
Türk Telekom mh ara hızım düşük hız sorunu var hızımı 16 mpbs olarak güncelleyin de bazı mh güncellemiyor güncelleme yaptıranakadar ara hızın 8 mpbs ye sabitlenmiş
mh güncellerse artacak hızın

Hepgel Çevrimdışı

Hepgel 

Aktif Üye
24 Kas 2020
240
39

20201209_231827_HDR.jpg
Pazartesi adresini dm den gönder bakalım kaç MBps alabiliyorsun.
12 ise neden 8 geliyor.
Paket özelliklerinden bakarız.

Arıza ile ilerletebiliriz.
İl ilçe ve bulunmuş olduğunuz konum çok önemli .

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt