ALİ KOÇ İSTİFA !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
hiç edebiyat parçalamaya değmez, Fenerbahçe tarihinin en kötü sezonunu yaşıyor, takım 14 puanla 15. sırada !!! lig sonuncusunun puanı 10, 14 maçta attığımız gol sayısı 14 !!!

cebinden para vermiş sponsorlar bulmuş, zerre umurumda değil, 20 senelik aziz kanserinden kurtulduk diye seviniyorduk, vizyon dedi siz benim hayalimdeki Fenerbahçe'yi anlayamamışsınız dedi, gitti Comolli diye birisinin eline oyuncak etti kulübü. rakiplerin hocaları futbolcuları takımı evire çevire dövdüler çıktı maç sonunda kibar kibar açıklamalar yaptı.

FENERBAHÇE tarihinin hiçbir döneminde böyle aciz ve pısırık bir kulüp olmamıştır. cemaati hükümeti polisi savcısı hakimi el ele verip yine yıkamadı bizi, Fenerbahçe en kötü sezonunda bile şampiyonluk mücadelesi verdi, üstelik tüm bunları Fenerbahçe tarihinin en kötü başkanı aziz yıldırım zamanında bile devam ettirdi.

Ali Koç kimdir ;

-aziz yıldırım döneminde yöneticilik yapmış bir iş adamıdır. Türkiye'nin en köklü ailelerinden birisine mensuptur.

-cebinden para verdiği için bazı kesimlerden ölümüne destek görüyor ama 3 milyon euroya Fernandaoyu satmayı başarı olarak gören bu kişi takımı şampiyonlar ligi elemesine forvetsiz çıkarıp olası 40-50 milyon euro gelirden etti (katılım payı, yayın ve apk sponsorlar) , bu gelir cebinden verdiği paranın neredeyse 2 katı fakat sürekli mali durum kötü diye konuşuyor. takım başarılı olup şampiyonlar ligine giremezse o borç kapanmaz bilmiyor sanırım.

-Ali Koç ersun yanal için hiçbir şekilde planlarımız içinde yoktur diyor, ama yardımcıları takım içinde çete kurmuş hocasını ölümle tehdit etmiş, antrenman verilerini ajanlık yapmış aykut kocamanı öve öve bitiremiyor.

-yine taraftarın sözleşme imzalamaması için bir yerlerini yırttığı 6-7 senedir rezalet performans gösteren aziz yıldırımın manevi evladı volkanı her fırsatta övüp onore ediyor ve as kaleci almıyor takıma, bu volkan hazırlık maçlarında ve ligde yine rezalet performans gösterirken alelacele harunu alıyor.

-her fırsatta aykut ve volkanı övüp ersun yanala kapıları kapatan ali koç, kulübü denizbankın ipoteğine soktuğunu, kulübü batırdığını, dolaplar döndürdüğünü ifade ettiği aziz yıldırım ve ekibinide her fırsatta övüyor.

-yine bunun getirdiği comolli ingilterenin patatesleri ayew ve slimaniyi yangından mal kaçırır gibi getirip hocanın kucağına atıyor, takım içinde disiplinsizlikleriyle ünlü kuzey afrikalı topçular çeteleşiyor organize oluyor ama yönetimden ses soluk yok. yapılan transferlerden hiç birisi Fenerbahçe seviyesinde değilken hocadan mucize bekleniyor ve tüm suç kendisinde olmasında rağmen sessizce cocunun ipi çekiliyor.

- ve ve ve ... benim için en önemli konuya geliyorum. Ali Koç başkan olana kadar her fırsatta takımı gençleştirme adına adımlar atılacağını ve gençlerin oynayacağı oyuncu parlatıp satan bir kulüp olacağımızı söylüyor. buna mukabil benim gibi bir sürü taraftarı heyecanlandıran berke,barış,ferdi gibi kendini ispat etmiş ve potansiyelli gençler alınıyor, kulübede potansiyelli yiğithan gibi oyuncular var fakat ne hikmetse yine volkan roman ayew gibi yeteneksizler oynuyor.

abi biz madem gençleri kazanacaktık niye oynatmadık, 14 maçtır kalede berke defansta yiğithan orta sahada ferdi sağ açıkta barış şu rezil sonuçtan daha mı kötü olurduk ? Fenerbahçe küme düşmez, biz bunun derdinde değiliz zaten, biz dünyada ilklerin taraftarıyız, cezalı maçta kaldırım tribünü yapmış bomboş stadı inletmişiz, 1 gün içinde satışa çıkan biletlerin tamamını bitirmiş ve dünyada Kadınların doldurduğu stadyumla tarihe geçmişiz, polisin kendi stadında gaz attığı copladığı dönemin başbakanı tarafından terörist diye isim konulmuş taraftarız. bizi düşmekle puan kaybıyla kimse sınayamaz, benim hazmedemediğim tek şey hiç bu kadar aciz yönetilmemiş olmamız. saygı sevgi eyvallah ama futbol kibarlık yeri değil, 30 milyon taraftarı olan sivil toplum örgütü holding gibi yönetilmez. herkese iyi olacağım diye düşünürken kendi taraftarını hiçe sayamazsın. boğazımız patladı ersun yanal demekten, algı yapılıyor dedi, ayıptır, günahtır. kaç hafta bekledik, düzeliriz düzene gireriz diye ama gidişat boş deniz fenerinde yanan mum ışığı kadar bile ışık vermiyor. o yüzden lütfen vizyonunuzu da alıp comolli beyle birlikte gidiniz.

ALİ KOÇ İSTİFA !!!

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Hocam yıllar yıllar arayla her takım böyle pozisyonlara düşüyor. Bu değişecektir. Ali Koç tan vazgeçmek olmaz.

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
şuda görselde şurada dursun, midesi kaldırıp ali koç avukatlığı yapacak renktaşlarım 2 satır yazı yazmadan önce şu puan tablosuna baksın lütfen.

Screenshot_20181203-221927.jpg

Screenshot_20181203-221938.jpg

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
Hocam yıllar yıllar arayla her takım böyle pozisyonlara düşüyor. Bu değişecektir. Ali Koç tan vazgeçmek olmaz.

kardeşim inan artık eskisi kadar fanatik değilim ama ciddi bir yönetim zafiyeti var. Ali Koç taraftarı görmezden geliyor, 3 kere milli takım arası oldu, vur neşteri gitsin neyi bekliyorsun. niye çıkıp sürekli fikret ormanı azizi aykutu güzelliyorsun.

maçı izledim takım çok güzel top oynadı ama skordan bağımsız konuşuyorum, koskoca Fenerbahçe 14. haftada 14 puanla eksi averajla 15. sırada olur mu ?

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Ne benim avukatlığıma ihtiyacı var Ali Koç'un ne de ben öyle bir şey yaparım... Ali Koç'un başarısını veya başarısızlığını neye göre yapalım önce onu kriter olarak belirlemek gerekir bence... Evet, takım kötü, oyuncular kötü, tercihler kötü, skorlar kötü, kimse bunun iyi tarafını savunamaz ancak, çıkıp Ali Koç'a 20 yılın sümen altı edilmiş sorunlarını fatura etmek bana göre çok erken ve insaflı değil...

20 yıl boyunca Aziz Yıldırım diktasına katlanmış camianın, 6 ayda kazan kaldırması da ilginç !!

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
malum siyasetimiz futbolada müdahil oluyor gibi onlarda ali koçu istemiyorlar oyuncuya baskı hakeme baskı diye düşünüyorum

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Ali Koç gelirken 2 yada 3 sene bişe beklemeyin demişti ama tabiki oda bu kadar kötü sonuçlar beklemiyordu . Yanlış tercihler oldu duzelcektir ben buna eminim

tarikk Çevrimdışı

tarikk 

Süper Üye
6 Ocak 2018
1,631
33
Ne benim avukatlığıma ihtiyacı var Ali Koç'un ne de ben öyle bir şey yaparım... Ali Koç'un başarısını veya başarısızlığını neye göre yapalım önce onu kriter olarak belirlemek gerekir bence... Evet, takım kötü, oyuncular kötü, tercihler kötü, skorlar kötü, kimse bunun iyi tarafını savunamaz ancak, çıkıp Ali Koç'a 20 yılın sümen altı edilmiş sorunlarını fatura etmek bana göre çok erken ve insaflı değil...

20 yıl boyunca Aziz Yıldırım diktasına katlanmış camianın, 6 ayda kazan kaldırması da ilginç !!
+
Aziz Y. kanserinden sonra Ali Koç' un arkasında durmaktan gurur duyuyorum.
Kalkıp da kimse Aziz Y. avukatlığını yapmasın.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
İsyaaaaaaaan :hihi ne yazık ki futbola çok ilgim yoktur. Ama çevremdeki futbol la ilgilenenler. Federasyondan tutunda hakemlere kadar suç arıyorlar. Yada haklılar bilemem. Ama bu şekilde bir lig benim hoşuma gitti türkiye 3 takım değil diğerlerinin de olduğunu ve farklı şampiyonluklarin sevinci de güzel birşey. Umarım herşey yoluna girer

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036

kulübü comollinin eline bırakıp kenara çekilmesi normal değil, senin elinde potansiyel 30 milyon var, üstelik yüzde 90'ı vur de vuracak adamlar (bende dahil) ama enteresan şekilde hiçbir müdahale yok. ersun yanalı getiriyorsun tamam ama 6 ay olmuş çık sebebini açıkla bizde susalım.

yada feda de gençleri koy kes bütün ruhsuzları böyle puan kaybedelim. ben artık kadroda azizin izlerini görmek istemiyorum topalı volkanı hasan aliyi ismaili kuzey afrika apaçilerini istemiyorum.

Fenerbahçe taraftarı hiçbir zaman skor taraftarı değildir ama bulunduğumuz durum ve bunun düzelmesine yönelik hiçbir adım atılmaması canımı sıkıyor ve kabullenemiyorum.

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
+
Aziz Y. kanserinden sonra Ali Koç' un arkasında durmaktan gurur duyuyorum.
Kalkıp da kimse Aziz Y. avukatlığını yapmasın.

aziz yıldırım kanserinden sonra Ali Koç'un gelmesi için dünyayı ayağa kaldırdığımız için bende gurur duyuyorum ama ne azizin nede Ali Koç'un ölümüne savunucusu olmadım hiç zaman olmamda. benim için aslolan Fenerbahçe' dir.

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
malum siyasetimiz futbolada müdahil oluyor gibi onlarda ali koçu istemiyorlar oyuncuya baskı hakeme baskı diye düşünüyorum

böylede bir durum var evet ama abi susmasın o zaman. gözümün önünde 3-4 yaşlarında çocuklara biber gazı atıldı o stadda, polis arkadaşlarımızı yerlerde sürükledi dövdü, adımız teröriste çıktı. koskoca Devlete baş kaldıran fettoş baş edemedi bizimle, hakem federasyon sen müsaade etmediğin sürece hiçbir şey yapamaz. gerekirse hakemide yeneceksin.

tarikk Çevrimdışı

tarikk 

Süper Üye
6 Ocak 2018
1,631
33
aziz yıldırım kanserinden sonra Ali Koç'un gelmesi için dünyayı ayağa kaldırdığımız için bende gurur duyuyorum ama ne azizin nede Ali Koç'un ölümüne savunucusu olmadım hiç zaman olmamda. benim için aslolan Fenerbahçe' dir.
Ölümüne olmakla alakası yok. Biraz mantık. Bakkal dükkanı değildir Fenerbahçe. Adam batık bir kulübü toplamakla uğraşıyor. Fazlasıyla cebinden veriyor. Siyasetten uzak dursa bile engelleniyor bazı durumlar yüzünden. Ki Azizin evlatları faktörleri cabası. Şimdi kalkıp yok düşüyoruz yok puan durumu.. Aslolan Fenerbahçe diyorsunuz ya biz 2.ligde de gider destekleriz sıkıntı yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt