AKILLI SÜRAHİ BRİTA ASLINDA NE KADAR HESAPLI...

• Konbuyu başlatan Ertugruloner
  • Başlangıç tarihi
E Çevrimdışı

Ertugruloner

Kayıtsız / Doğrulanmamış
İYİ GÜNLER BEN 2-3 YILDIR AKILLI SÜRAHİ BRİTAYI AKTİF OLARAK KULLANMAKTAYIM.

MALUMUNUZ SÜRAHİNİN FİLTRESİ ESKİDİKÇE İÇTİĞİNİZ SU DA ÇEŞME SUYUNDAN FARKSIZ OLUYOR.

BEN 3 LÜ PAKET FİLTRE ALMAYI TERCİH ETTİM HEP. VE FİLTRENİN ÜZERİNDE YAKLASIK 1 AY A TEKABÜL EDEN SÜRE SONUNDA DEĞİŞTİRMEM TAVSİYESİNDE BULUNUYOR

TABİKİ SÜRAHİDEKİ SU İÇİLMEZ OLANA KADAR YAKLAŞIK 2-3 AY BOYUNCA KULLANIYORUM

BUGÜN FİLTRE FİYATLARINA BAKMAK İSTEDİM VE ŞOK OLDUM. TEK Lİ FİYATLAR 40 2 Lİ 70 3 LÜ 100 6 LI 180 TL CİVARINDA...

VE AÇIKÇASI NORMAL SU SATAN BAYİLERDEN 5 LİTRELİK SULARDAN 10 TANE ALSAM EMİNİM DAHA HESAPLI GELECEK BANA

SİZCE HANGİ YOLU İZLEMELİYİM?

ESKİMİŞ FİLTREYİ YENİLEMEK TEMİZLEMEK GİBİ İŞLEMLERLE İLGİLİ BİLGİSİ OLAN VAR MI? YOKSA 100 TL VERİP ALAYIM MI?

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Ömrü 1 ay olan bir filtreye de para harcamam açıkçası.
Durumunuz varsa, taksitle bir su arıtma sistemi alın derim;

E Çevrimdışı

Ertugruloner

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Sanırım dediğiniz gibi en mantıklı yolu taksitli seçenekleriyle su arıtma cihazı almak olacak. teşekkürler bilgileriniz için

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Almanya'da halkın büyük çoğunluğunun kullandığını görünce vardır bir bildikleri diyerek 2 yıl önce aldık...

Kullanmadan önce Ön yargıları olanlar gibi benim de vardı ama 2 yıldır hem ekonomik olarak hem arıtılmış temiz su olarak hem de pratiklik olarak memnunuz...

Döviz kuru sebebiyle son olarak 4 filtreyi 100₺ aldım bir filtre 30 gün kullanılıyor... Düşünenlere tavsiye ederim.

K Çevrimdışı

Kogan

Aktif Üye
16 Ara 2019
73
32
İlk 1 hafta içtiğimiz suyun kalitesi gerçekten güzelken devamında musluk suyundan hallice oluyor. Sanırım yaşanılan bölgedeki su kalitesi/içeriğine göre verdiği performans süresi değişkenlik gösterebiliyor. Artan filtre fiyatlarına da bakınca tekrar tercih etmem. Büyük boy tek kullanımlık sular daha makul geliyor bana. Sanırım ben de o yönde tercih yapacağım.

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
benzer konularda hep yazdım yine yazayım.Brita tam anlamda arıtılmış su üretmez.Suyun içinde ki başta kireci alır.Avrupa ülkelerinde adamların musluklarından içilebilir derece de kaliteli su aktığı için onlarda sadece kireci alsın içelim olarak kullanılabilir ancak bizde asla diyorum.5 yıldan fazla süredir arıtmalar ile ilgileniyorum eşe dosta maddi karşılıksız yardımcı oluyorum ki 2 firmadan teklif bile geldi temsilcimiz olun diye ben kabul edemedim.Şiddetle arıtma tavsiye ediyorum.Bilindik kaliteli filtreler şuan içebileceğiniz en kaliteli sağlıklı su yine arıtma suyudur.Artık kaynak suları bile içilemiyor ziraat mühendisleri ile çokca kez muhabbetim oldu hepsi zirai ilaçların yer altı sularına karıştığını iddaa ettiler.Kaliteli arıtma olarak tavsiyede bulunabilirim.

Fair Play Çevrimdışı

Fair Play 

Süper Üye
4 Şub 2021
556
Ee ben hep 150 liralık alıyom zati ??

Şaka bi yana en son bi kampanyada 10lusunu 90a aldıydım filtresini ondan sonra kapattım tükkanı 1 2 filtre duruyo hala

Ekönömi sıılsın

B Çevrimdışı

Başkan2005 

Yeni Üye
21 Eyl 2018
40
60
Brita su filtresini ben de İstanbul'da kullanıyorum. Filtre 2 ay rahat idare ediyor, sonra değiştiriyorum. Ürettiği su kalitesinden memnunum. Brita Almanya'da yıllardır sevilerek kullanılan bir su filtresi, en azından 50 yıldır piyasada var.

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Olacaksa su arıtma cihazı o da olmadı hazır su ? yada şebeke suyu fena değilse aslında şebeke suyu daha iyi bence.. Bizim şebeke suyu iyi mesela.. Bazen klorluyorlar o zaman içilmiyor tabiki ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri