Kılavuz Akıllı Saat Seçme Rehberi - Hangi Akıllı Saati Almalıyım ?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Bu çinli arkadaş benim ürünü kargoya vermek istemedi. İndirimli ucuz aldın zarar ederim devamlı müşteri değilsin dedi senden daha akıllı saat alacağım devamlı müşteri olurum dedim sonra ürünü kargoya vermişti zor ikna ettim :kiskis

Bakın bakalım bunun sattığı saatler alınır mı .
Gideri varsa alayım bitane alırız dedik yalan olmasın :haha

LEMFO 3C Brand Mall
Linke tıklayınca acaip sayfa açıldı ,neler yapsam düzelmemişti ama üstte bakınca m. gördüğümde kendi kendime "lahavleeeee" dedim :kiskis

byalo-406.png

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,740
Linke tıklayınca acaip sayfa açıldı ,neler yapsam düzelmemişti ama üstte bakınca m. gördüğümde kendi kendime "lahavleeeee" dedim :kiskis

byalo-406.png
Aynen öyle. Önce m' yi kaldırdım. Sonra görsellere bakakaldım. Garibim hem saatleri takıp resim çekinecek model bulamamış. Hem de birazcık Photoshop v.s. anlayan bir eş dost. Saatler bayağı iğreti duruyor modellerde. Hatta durmuyor.

Samurai Çevrimdışı

Samurai 

Moderatör
3 Ağu 2021
2,290
39
Aynen, bende de mobil sayfa açıldı. Önce telefondan girdim sonra bilgisayardan baştaki ''M'' harfini kaldırıp baktım.

Lemfo markasını biliyorum ama hiç deneyimlemedim. Bu işlerde donanımdan çok yazılım da önemli. Beklenti çok yüksek değilse alınır 🙂 Sanki bunun yerine 2. el temiz bir Amazfit bulunsa daha iyi gibi geldi.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Aynen, bende de mobil sayfa açıldı. Önce telefondan girdim sonra bilgisayardan baştaki ''M'' harfini kaldırıp baktım.

Lemfo markasını biliyorum ama hiç deneyimlemedim. Bu işlerde donanımdan çok yazılım da önemli. Beklenti çok yüksek değilse alınır 🙂 Sanki bunun yerine 2. el temiz bir Amazfit bulunsa daha iyi gibi geldi.
:ok , ben telefonları da 2.ci el alıyorum zaten,uygun bulursam alırım bir tane belki :)

A Çevrimdışı

A.Bozoğlu 

Süper Üye
25 Eki 2017
622
Samsung Watch 4 (44mm) kullanıyorum sarj konusu dışında çok memnunum, şarjıda telefonla beraber yapıyorum. Sarj konusunda kendini geliştirse Samsung vaz geçilmez olur. Google asistan ile sesli arama ve komut verme olayı çok iyi.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri