Ağaç kurutmak için en etkili yöntem nedir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
957
40
insanlar sinirlenince birçok hata yaparlar, söylemek istemedikleri birçok şey çıkar ağızdan, tabi bunlar anlık sinirle olur kabul edilir.. ama burada ağaç kurutmak için tavsiye istenmesi pek anlık sinir gibi durmuyor, taammüden ağaç öldürmeye girer direkt bu olay ?

B Çevrimdışı

börü1905

Aktif Üye
3 Eki 2019
51
32
ağaç kurutanlar ve ağaç kurutmaya yelkenenler o kuruttuğunuz kurutacak olduğunuz ağaç dalları cehennemde size ateş olarak harlansın daha ne diyeyim!!!

LİMAN Çevrimdışı

LİMAN

Aktif Üye
2 Nis 2018
240
54
peki bunu nasıl belirleyeceğiz?diyelim 5 dönüm arazi var.bunu 5 eşit parçaya böldüğünde bunun hangi tarafının kime ait olduğunu noterde nasıl belirteceksin?
bizim durum çok karışık.bunun dışından babadan kalma1 tanesi yapılmış 4 katlı eski ev var.bunu bile paylaşamıyoruz
Öncelikle o arazinin hangi bölümü kime ait olduğunu kendi aranızda anlaşıp belirleyeceksiniz bu anlaşma sağlanamıyorsa mahkeme yoluyla bu belirlemeyi yapacaksınız.

J Çevrimdışı

jomily

Aktif Üye
1 Eki 2018
177
34
Arkadaslar J jomily arkadasimizin
ilk mesajını biranlik sinirle
yazdigini dusunuyorum ki benzer durumları bizde dusebiliyoruz.

benzer sekilde arazi sorunlariyla ugrasmis baska arkadaslarimiz varsa
jomily yol gosterirse sevinirim. :ok
aynen öyle . bir anlık öfkeydi.ama böyle bir yöntemin aklıma getirmemde iyi oldu.yoksa gidip balta keser gibi kesici aletlerle ağaça zarar vermeyi düşünüyordum.konuyu buraya açmamda iyi olmuş.sizlerin sayesinde bir ağaç kurtuldu.hepiniz çok sağolun
artık ileride başka çözüm yollarına bakmayı düşünüyorum
konunun daha güncellenmemesi adına yetkili arkadaşlar kapatırsa memnun olurum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt