Teraspy & By_Trol Cevaplıyor

geceninbirvakti Çevrimdışı

geceninbirvakti

Aktif Üye
21 Ara 2017
558
Sayın A Ado Vestel firmasının vs outled de ve bazen piyasada gördüğüm satışta olan farklı tv markaları olabiliyor.

Acaba hizmet verdiği ihraçlarda dahil olmak üzere televizyon markalarını topluca isimlerini görebileceğim bir yazı yada dosya var mı?

Merak ettimde :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Sayın A Ado Vestel firmasının vs outled de ve bazen piyasada gördüğüm satışta olan farklı tv markaları olabiliyor.

Acaba hizmet verdiği ihraçlarda dahil olmak üzere televizyon markalarını topluca isimlerini görebileceğim bir yazı yada dosya var mı?

Merak ettimde :)
Böyle bir dosya yok lakin sanırım TEKNOwest teknovest F fikoloji ve ben bu konuda biraz kafa yorum aklımıza gelenleri yazıp en sonunda bir tam liste yapabiliriz diye düşünüyorum.

VESTEL
REGAL
SEG
FİNLUX
TEKNİKA (Kipa için üretilir (Artık kipa kalmadı ya neyse))
TOSHİBA
JVC
HITACHI
WATSON
TELEFUNKEN
PROFİLO (Vestel Üretir ancak her modelini değil)
PHILIPS (Vestel üretir ancak sadece giriş seviyesi ürünler)
NEXON
TVİSİON
LAUSOS
EDENWOOD
RUBİ
ORKA (Bir otel için sınırlı sayıda ORKA baskılı özel üretilmiştir, aslında bir marka değildir)
XAFİRA
HILEVEL
LUXOR
TECHWOOD (BİM İçin üretilir ancak piyasaya da servis edilmiştir)

Aklıma gelenler bunlar, daha çok var aslında ama inanın kalabalık olması nedeniyle öyle düşününce hemen hatırlayamıyor insan.

Ustalar da ekler mutlaka. Hatta ben bun bir konu açarak oraya yapıştırayım ki ileride lazım olursa konu olarak bulunsun elimizin altında :ok

S Çevrimdışı

spider1903

Yeni Üye
29 Ocak 2019
1
41
İyi gunler dostlar... Tv alma arefesindeyjm, 49 inch bir tv düşünüyorum 4000 i geçmek istemiyorum.. Aslında 4k almak istemiyorum ama merak ettiğim bir sorum var... Ulusal kanalların normal hd yayinlarini izerken 4k tv ile full hd tv arasında görüntü kalite farkı belirgin olur mu? Yani 49 inch lg full hd bir tv mi, yoksa 49 inch vestel uhd bir tv mi almak mantıklı..

A Çevrimdışı

apollonx

Aktif Üye
3 Mar 2018
140
VESTEL 55CA9550 tv'imde HDMI sorunu için servis geldi ve panelimde de sorun olduğunu söyledi. Ekran beyazken mavilikler varmış ve bu led kaynaklı bir sorunmuş ve tv'nin değişimi söz konusuymuş. Beni 2-3 güne vestel mh'den arayacaklarmış da bu tv'ye muadil ne vardır? 100hz, VA panel, 4k.

TV oyun amaçlı kullanılıyor. Vestelin sitesinde 55" olarak 55UD8460, 55UD9360, 55UD9400 ve 55UD9460 modelleri var. Bunların hangisi 100 hz'dir acaba A Ado ve F fikoloji hocam?

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
VESTEL 55CA9550 tv'imde HDMI sorunu için servis geldi ve panelimde de sorun olduğunu söyledi. Ekran beyazken mavilikler varmış ve bu led kaynaklı bir sorunmuş ve tv'nin değişimi söz konusuymuş. Beni 2-3 güne vestel mh'den arayacaklarmış da bu tv'ye muadil ne vardır? 100hz, VA panel, 4k.

TV oyun amaçlı kullanılıyor. Vestelin sitesinde 55" olarak 55UD8460, 55UD9360, 55UD9400 ve 55UD9460 modelleri var. Bunların hangisi 100 hz'dir acaba A Ado ve F fikoloji hocam?
Diğer konuda cevapladım :ok

N Çevrimdışı

nedimm

Aktif Üye
10 Ara 2017
493
P_20190130_183155c75086abda908fa9.jpg

Merhaba bu Urun de hdr var mi wcg var mi mb 130 anakart hangi seri p mi s mi panel i nedir samsung va mi ayrıca panel hdr 10 mu size zahmet bu soruların cevabını alabilir miyim urun bugün kuruldu

D Çevrimdışı

Darkgod

Yeni Üye
3 Şub 2018
24
Böyle bir dosya yok lakin sanırım TEKNOwest teknovest F fikoloji ve ben bu konuda biraz kafa yorum aklımıza gelenleri yazıp en sonunda bir tam liste yapabiliriz diye düşünüyorum.

VESTEL
REGAL
SEG
FİNLUX
TEKNİKA (Kipa için üretilir (Artık kipa kalmadı ya neyse))
TOSHİBA
JVC
HITACHI
WATSON
TELEFUNKEN
PROFİLO (Vestel Üretir ancak her modelini değil)
PHILIPS (Vestel üretir ancak sadece giriş seviyesi ürünler)
NEXON
TVİSİON
LAUSOS
EDENWOOD
RUBİ
ORKA (Bir otel için sınırlı sayıda ORKA baskılı özel üretilmiştir, aslında bir marka değildir)
XAFİRA
HILEVEL
LUXOR
TECHWOOD (BİM İçin üretilir ancak piyasaya da servis edilmiştir)

Aklıma gelenler bunlar, daha çok var aslında ama inanın kalabalık olması nedeniyle öyle düşününce hemen hatırlayamıyor insan.

Ustalar da ekler mutlaka. Hatta ben bun bir konu açarak oraya yapıştırayım ki ileride lazım olursa konu olarak bulunsun elimizin altında :ok

A Ado Üstad servis ile ilgili çok acil özel bir soru sormam gerekiyor. Lütfen özel mesaj atar mısınız?

3 Çevrimdışı

34girdap

Yeni Üye
31 Ocak 2019
30
33
ACİLL YARDIMM selam arkadaşlar A101 den aldığım Toshiba 43L2863DAT tv güncelleme sorunu yaşıyor ekran kendiliğinden kapanıyor güncel yazılım konusunda yardımcı olumusunuz
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

ACİLL YARDIMM selam arkadaşlar A101 den aldığım Toshiba 43L2863DAT tv güncelleme sorunu yaşıyor ekran kendiliğinden kapanıyor güncel yazılım konusunda yardımcı olumusunuz @fikoloji @Ado

A Çevrimdışı

ataoz

Yeni Üye
31 Ocak 2019
4
30
hocam merhaba öncelikle forumda yeniyim yanlış yere yanlış bir şey yazıyorsam lütfen kusura bakmayın. Benim bir sorunum var ve maalesef bu konularda çok acemiyim. Benim fınlux marka bir televizyonum var ve şöyle bir arıza söz konusu ; öncelikle tvyi kumandadan açıyorum finlux yazısı geliyor daha sonra gelen ekranda kanalın açılması yerine siyah ekran geliyor no information yazıyor ve listede hiçbir kanal görünmüyor listeye girmek içinde yaklaşık 5 saniyem oluyor 5 saniye sonra tv donuyor ve kapanıyor. Sürekli bu şekilde bir döngü var. Model veya anakart bilgim yok kullanma klavuzunun önünde şöyle birşey yazıyor 39FX6240F 39 SATELLITE umarım evde pc ve usb bellek ile halledebileceğim bir sorundur teşekkürler

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
ACİLL YARDIMM selam arkadaşlar A101 den aldığım Toshiba 43L2863DAT tv güncelleme sorunu yaşıyor ekran kendiliğinden kapanıyor güncel yazılım konusunda yardımcı olumusunuz
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

ACİLL YARDIMM selam arkadaşlar A101 den aldığım Toshiba 43L2863DAT tv güncelleme sorunu yaşıyor ekran kendiliğinden kapanıyor güncel yazılım konusunda yardımcı olumusunuz @fikoloji @Ado
selam bu aciliyetli soruna en acilinden şöyle yapalım
ana kart modeliniz nedir?
eğer mb211s şase ise: https://tavsiyeforumu.com/konu/mb211-mb211s-toshiba-qui-yeni-yazilim-14-1-2019.2750/ şuarada mb 211 toshiba ürünü için yazılım var.
acil sorunuza acil yanıt budur. daha da acilse servisten destek alın

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt