Teraspy & By_Trol Cevaplıyor

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
A Çevrimdışı

alvaro01

Aktif Üye
25 Nis 2018
92
43
Anladığım kadarıyla mb 130 şase mevcut
https://tavsiyeforumu.com/konu/mb130-3-62-35-yeni-yazilim-26-12-2018.3218/page-20#post-69310
Şu formdan güncel yazılımı deneyiniz. Eğer mb130 olduğundan emin değilseniz menü tuşuna basıp 4725 yapın çıkan ekran resmini ekleyin kontrol eder yine bilgi veririz
Evet hocam cihaz mb130 anakartli, verdiginiz link ile nasil yuklenecegine hakimim ama hangi yazilim full mü cekirdek mi ne yuklemem lazim.? Yuklemem gerekeni link yada mesaj olarak belirtirmisiniz tesekkurler.

A Çevrimdışı

alvaro01

Aktif Üye
25 Nis 2018
92
43
yazılım işini hallettim teşekkürler, belki daha önce sorulmuştur baktım ama bulamadım bir sorum daha olacak, bu yazılım yüklemelerde ilerde tv de meydana gelecek herhangi bir arıza durumunda garanti için bir sorun teşkil edermi? Bana siz bu yazılımı manuel yüklemişsiniz buda buna sebeb olmuş v.b garanti dışı işlem yapılır mı teşekkürler?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
yazılım işini hallettim teşekkürler, belki daha önce sorulmuştur baktım ama bulamadım bir sorum daha olacak, bu yazılım yüklemelerde ilerde tv de meydana gelecek herhangi bir arıza durumunda garanti için bir sorun teşkil edermi? Bana siz bu yazılımı manuel yüklemişsiniz buda buna sebeb olmuş v.b garanti dışı işlem yapılır mı teşekkürler?
Orijinal yazılımdır sorun olmaz. Servisin ve vestelin işini kolaylaştırdın. Bu garanti yi etkilemez

G Çevrimdışı

gezgin_ 

Aktif Üye
27 Ara 2017
188
46
F fikoloji hocam. 32inc Regal TV düşünüyorum 4020-6020 kodlu TV ler var özellikler aynı ,oda 12m2 . Fazla para vermek istemiyorum 3 yıl garanti var bu Regal TV ler de ....TV alırken full HD mı yoksa HD ready mı almalıyım ? Ben bu TV ye TV box ve 500gb hard disc takicam TV sorun cikarrmı görüntü anlamında TV kaldırır mı malum HD raedy tşk ederim.

A Çevrimdışı

alvaro01

Aktif Üye
25 Nis 2018
92
43
F fikoloji, hocam jvc 49 da yazilim yukseltmeden sonra bluetooth ile soundbarı gördüm ve eşleştirdim. Soundbardan ses alıyorum ama tv ile soundbar arasında seste bir senkron sorunu var. Tvdekilerin dudak hareketleri ile soundbardan cikan ses uyumsuz ses geriden geliyor çözümü var midir tesekkurler.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
F fikoloji, hocam jvc 49 da yazilim yukseltmeden sonra bluetooth ile soundbarı gördüm ve eşleştirdim. Soundbardan ses alıyorum ama tv ile soundbar arasında seste bir senkron sorunu var. Tvdekilerin dudak hareketleri ile soundbardan cikan ses uyumsuz ses geriden geliyor çözümü var midir tesekkurler.
Ne yazık yok harici kaynaktan mi izliyorsunuz

D Çevrimdışı

dyoxgen

Yeni Üye
16 Ocak 2019
6
34
Arkadaşlar merhaba, konuyu doğru yere mi yazıyorum tam emin olmamakla birlikte televizyonum nexon mb96 anakartına sahip,bu televizyonla film izlemek için wd 2 tb usb 3.0 taşınabilir hdd aldım fakat hdd'yi tv ye taktığımda okumuyor çıkarılırken usb çıkarıldı yazısı yazıyor hdd'yi fat32 olarak biçimlendirdim bir başka forumda tv usbden gelen gücün yetmediği için okuyamayadağı y kablosu alınması gerektiğine binaen onuda aldım denedim oda fayda etmedi var mıdır bi çözümü ?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Arkadaşlar merhaba, konuyu doğru yere mi yazıyorum tam emin olmamakla birlikte televizyonum nexon mb96 anakartına sahip,bu televizyonla film izlemek için wd 2 tb usb 3.0 taşınabilir hdd aldım fakat hdd'yi tv ye taktığımda okumuyor çıkarılırken usb çıkarıldı yazısı yazıyor hdd'yi fat32 olarak biçimlendirdim bir başka forumda tv usbden gelen gücün yetmediği için okuyamayadağı y kablosu alınması gerektiğine binaen onuda aldım denedim oda fayda etmedi var mıdır bi çözümü ?
selam,
MB9X şaseler artık eski dediğimiz ana karttır.
Destekleme problemi olabilir. zaten ihtimal olarak ayrı voltaj vermişsin yine olmamış.
istersen, seri numarası ve menü tuşuna basıp 4725 yapın çıkan ekran resmini Şurada paylaşınız. yazılımınızı kontrol ederiz. Kesin olur diyemem ama en azından deneriz olur mu ?

D Çevrimdışı

dyoxgen

Yeni Üye
16 Ocak 2019
6
34
selam,
MB9X şaseler artık eski dediğimiz ana karttır.
Destekleme problemi olabilir. zaten ihtimal olarak ayrı voltaj vermişsin yine olmamış.
istersen, seri numarası ve menü tuşuna basıp 4725 yapın çıkan ekran resmini Şurada paylaşınız. yazılımınızı kontrol ederiz. Kesin olur diyemem ama en azından deneriz olur mu ?

F fikoloji İlgilendiğiniz için çok sağolun hocam, bendeki 3.7.3i versiyonuydu youtube donma sorunum için ilgili konudan 3.7.6,s sürümünü indirmiştim televizyon güncellenmeden sonra tepki vermemiş stand by ışığı bile yanmıyordu da neyseki sizin verdiğiniz full yazılım ile kendine gelmişti en iyisi ölüyü fazla yıkamamak :))

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
F fikoloji İlgilendiğiniz için çok sağolun hocam, bendeki 3.7.3i versiyonuydu youtube donma sorunum için ilgili konudan 3.7.6,s sürümünü indirmiştim televizyon güncellenmeden sonra tepki vermemiş stand by ışığı bile yanmıyordu da neyseki sizin verdiğiniz full yazılım ile kendine gelmişti en iyisi ölüyü fazla yıkamamak :)
aynen hatırladım şimdi. bence zorlamayın :)

Geri
Üst Alt