Adem Helvacı ile Teknoseyir canlı yayını

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
CDI sendromu o kendimden bildigim icin teshisi koydum hemen :haha

cok düsünceli insan acilimi. soru gelince tam ve dogru bilgi vermeye calisip isin icinde kaybolmakla sonuclaniyor
benim tv icin sözde tv inceleme konusu vardi burda bi yerlerde tv yi aldigimda anlatayimda almayi düsünenler faydalansin diye basladim arabaya sigarmi diye ölcü verip cizim yapmadan tuttum........ sonra biraktim:haha1
Sota Sota saolsun sonrasi gelmedi cünkü mesaji düzenleyemiyorum yoksa bi kitap cikartirdim ben ordan :haha
Eşim çok uyarır beni o konuda.

Çok dert ediyorsun biraz rahat ol der. Heyecanlı bir tipim üstüne bazı konularda. İkisi birleşince CDI dan CDTI ya geçiyoruz demek ki :kop

OMEGA Çevrimdışı

OMEGA 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
384
57
Tam olarak nelere değinilecek acep ? bizimde çorbada tuzumuz olurdu. mesela bu TV lerdeki dahili uydu rezaleti yıllardır kullanıcılar için büyük bir dert ve kangren olmaya devam ediyor...

Son düzenleme:
OMEGA Çevrimdışı

OMEGA 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
384
57
evet iki sevdiğimiz bir arada... sorum şu yıllar yılı devam eden ve tedarikçi firmalar aynı model adı altında onlarca değişik panel ile iç piyasaya sürülmesi TÜRKİYE tüketicilerine yapılmış en büyük haksızlıklardan biri değil midir ??? satın alana kadar ne panel aldığımızı bilmememiz normal bir satış politikası mıdır ? kolay gelsin

Pitbull Çevrimiçi

Pitbull 

Süper Üye
6 Tem 2020
1,102
43
Satış yapan üreticiler artık anlamalı, tüketici bilinçli üstündeki markaya değil içerisindeki donanıma mühendisliğe para veriyor. Satış yapılan mağazalarda panel şu marka anakart şu bu şekilde ayrıntı verirler ise satışlarına olumlu yansıyacaktır.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt