Adem Helvacı ile Teknoseyir canlı yayını

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Nihayet üç günde yeni bitirdim. Güzel yayın olmuş. Keşke ücretli ücretsiz değişim konusunda bir yerli markada garanti olduğu halde böyle böyle yapıyor. Sattıkları malın arkasında durmayan tüketiciyi mağdur eden vs. vs. konusunun ele alınmasını çok bekledim...

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Nihayet üç günde yeni bitirdim. Güzel yayın olmuş. Keşke ücretli ücretsiz değişim konusunda bir yerli markada garanti olduğu halde böyle böyle yapıyor. Sattıkları malın arkasında durmayan tüketiciyi mağdur eden vs. vs. konusunun ele alınmasını çok bekledim...
Önceki canlı muhabbette azıcık bahsettik sevgili tarık, hele sana yollanan mini açıklamadan da bahsettik,bir de sana yollanan wp mesajından da :ok

S Çevrimdışı

SSBMAN

Aktif Üye
16 Ocak 2020
55
44
Çok güzel bir yayın olmuş . Adem hocamı kutluyorum. Teknoseyir, yıllardır takip ettiğim kaliteli bir yayındır. Üstü kapalı reklam-pazarlama yapmazlar. Dandik işler peşinde koşmazlar. Aslında Levent Pekcan ve Murat Gamsızla, "teknoseyir muhabbet" programına da konuk olsa Adem hocam güzel olur. Levent Pekcan ile Adem Hoca'nın elektriği uyuşur diye düşünüyorum :clap2

Sevgi ve saygılarımla.
Barış

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Satış yapan üreticiler artık anlamalı, tüketici bilinçli üstündeki markaya değil içerisindeki donanıma mühendisliğe para veriyor. Satış yapılan mağazalarda panel şu marka anakart şu bu şekilde ayrıntı verirler ise satışlarına olumlu yansıyacaktır.
İşlerine gelmese de zamanla mecbur kalacaklar buna.

Televizyon tüketicilerinin telefon tüketicilerinden eksiği nedir ben anlamıyorum ki? :alala

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Çok güzel bir yayın olmuş . Adem hocamı kutluyorum. Teknoseyir, yıllardır takip ettiğim kaliteli bir yayındır. Üstü kapalı reklam-pazarlama yapmazlar. Dandik işler peşinde koşmazlar. Aslında Levent Pekcan ve Murat Gamsızla, "teknoseyir muhabbet" programına da konuk olsa Adem hocam güzel olur. Levent Pekcan ile Adem Hoca'nın elektriği uyuşur diye düşünüyorum :clap2

Sevgi ve saygılarımla.
Barış
Yolu Sevgiden geçen herkes ile, Bir gün bir yerde buluşuruz diyorum sevgili Kayahan'ı yad ederek ?

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Konuk olduğum için ne soruldu ise onu cevapladım. Süre yetmedi doğal olarak, ilgi çekti biraz anladığım kadarı ile. Elimizden geldiğince her mecrada bu konulara değinmeye devam edeceğiz. Kim sesimizi duyurmaya gönüllü ise hepsine gönülden selam olsun.. :ok

OMEGA Çevrimdışı

OMEGA 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
384
57
İşlerine gelmese de zamanla mecbur kalacaklar buna.

Televizyon tüketicilerinin telefon tüketicilerinden eksiği nedir ben anlamıyorum ki? :alala
süper bir gözlem... valla fazlamız var eksiğimiz yok ahan da yazdım. Sadece TV firma tedarikçileri hala bize yayın gösteriyorsa sattıkları ürün kullanıcı için makul dür düzleminden baktıklarından dolayı çöp satmaya devam ediyorlar... Allah'ın izni ile seninle birlikte bu algıyı kıracağız hep beraber...sen nereye biz oraya ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri