A101 Satışı NORDMENDE TV (Görüşünüz Lazım)

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Şaşırdım,sen bacanağın ilk arayacağı kişi olmalısın bu durumda "ne yapayım" diye adem :)
Bu bayram tüm sülaleye sms attım,"artık hiç bir şekilde elektronik ürünlere tavsiye desteği vermiyorum" diye .Çünkü ,adam el lambası alacak beni arıyor "alocum ne dersin" diye ,bırak cep telefonunu :haha Der ve susar :)
Yok canım beni aramasına gerek kalmadan işi çözmüş, almadan çıkmış :)))))

Önceden çok tembihlemiştim onu ben :)

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Bilgi için çok teşekkür ederim A Adem Helvacı abim. Kurulumu bugün gelip yaptı yetkili servis, bırak faturayı servis formu bile doldurmadı. 4 vidayı sıktı, parasını aldı gitti.?

İşlem için form vermiyor musunuz diye sorduğumda, "kutudan çıkan garanti belgesine kaşemizi bastık, herşey yolunda abi ben kaydını yapacağım merak etme." dedi.? Bir an gözümün önüne o klasik sahne geldi;
-Garantisi var mı bu ürünün?
-Garanti benim abi!
???

Bu arada firmanın çağrı merkezini aradım. Ürünüm yetkili servis tarafından kuruldu ama hiçbir kayıt formu vs. verilmedi bu durum normal mi dedim. Kayıtlı görüşmeye de yansıyan telefona cevap veren bayan, "evet size form verilmesi gerekliydi" diyip görüşmeyi sonlandırdı. Yetkili servisi aramışlar, yetkili servis "elinde form kalmadığını, ileriki bir tarihte tüketici olarak benim yetkili servisi aramamı ve form talebinde bulunmamı" istemiş. En azından çağrı merkezindeki bayan durumu bana böyle iletti.

Merak ettiğim nokta, kağıt parçası alıp almamak değil ama cihazımın garantisinin sistemsel olarak kayda alınıp alınmadığının bilgisini teyit edebilmekti. Çağrı merkezindeki personelin cihazları seri numaraları ile izleyebilecekleri bir ekranları da yok demek ki bana "form'a gerek yok, ben görüyorum bugünden itibaren başlatılmış" vs. diyemiyor onun yerine 3'lü trafiği yönetiyor.(Ben - çağrı merkezi - izmirdeki yetkili servis)

Kısacası bu işler karışık işlermiş A Adem Helvacı abim.? Başını ağrıttıysam kusura bakma abim, yaşadığım tecrübeyi paylaşmak istedim sadece.
Garantisi benim aaaabi :kiskis

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt