A101 Hİ-LEVEL 55UHL950 2599 TL

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
merhaba,
bu tarz için çalışan sen ve bir kaç arkdaş daha mevcut bunlar için yeni bi başlık açsak daha iyi olur, çünkü ürün için gelenler ürün yorumuna bakıyor, modlama ile , profil ile makale görünce; diyor ki abi bu ne yaa bunlar ne yapıyor. :)
misal mb230 modlama başlık açın daha etkili olur :) gerekirse ilk sayfaya link koyup modalama konusunda size aktarabiliriz :)

Yöneticiler uygun görürse neden olmasın bu modlar için değiştirdiğim satırları yazarım

Listede kapalı olanları gün içinde vakit buldukça tek tek kapatıp açıyorum belki bişeyler yakalarım diye

F Çevrimdışı

Ferh@t 

Aktif Üye
7 Mar 2020
133
38
merhaba,
bu tarz için çalışan sen ve bir kaç arkdaş daha mevcut bunlar için yeni bi başlık açsak daha iyi olur, çünkü ürün için gelenler ürün yorumuna bakıyor, modlama ile , profil ile makale görünce; diyor ki abi bu ne yaa bunlar ne yapıyor. :)
misal mb230 modlama başlık açın daha etkili olur :) gerekirse ilk sayfaya link koyup modalama konusunda size aktarabiliriz :)
F fikoloji hocam bende biraz kurcaladım daha önce memc ve pixellence falan açmıştım bugün 3d aktif ettim evde eski gözlükler vardı denedim bir işe yaramadı orjinal ayarları var olası bir durumda eski haline dondurebiliyorum fakat full yazılımı olmadığı için birazda çekinerek bunları yapıyorum bunun full yazılımı ne zaman gelir bir bilgi varmi?

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
Panel 3D olmadığı için 3D yi aktifleştirmek maalesef işe yaramıyor

Birde kumanda üstünde 3d aktif edecek düğmede yok hw profilde onuda bir tuşa atamak gerekiyor

Ben sürekli kurcalıyorum bunları yaparken bazı menüler kayboldu vs orjinal dosyaları atınca bir problem kalmadı

F Çevrimdışı

Ferh@t 

Aktif Üye
7 Mar 2020
133
38

Birde kumanda üstünde 3d aktif edecek düğmede yok hw profilde onuda bir tuşa atamak gerekiyor

Ben sürekli kurcalıyorum bunları yaparken bazı menüler kayboldu vs orjinal dosyaları atınca bir problem kalmadı
Bende can sıkıntısına yapmıştım belki olur umuduyla orjinal dosya var ama full yazilim olmadığı için insan yinede korkuyor

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Yöneticiler uygun görürse neden olmasın bu modlar için değiştirdiğim satırları yazarım

Listede kapalı olanları gün içinde vakit buldukça tek tek kapatıp açıyorum belki bişeyler yakalarım diye
Yönetime gerek yok, istediğiniz yerde istediğiniz konuyu açabilirsiniz bu forum hepimizin ☺️,
Aç konuyu yaptıklarını yaz bizde takip edelim, inan bir özellik yazmışsın birisi bir altta alınır mı denmiş diğer yerde başka birşey yazmışsın başka biri TV boyutunu sormuş hem konudan kopmuş oldum hemde TV yorumu arayanın kafası karışıyor

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,776

hocam sizi bulmuşken :) sw profilde; 9D5D716A VE EB8EFF24 sende TRUE idi. bunlar bende FALSE. anakartımız ayrı fakat bu ayarların anlamını biliyor musunuz?

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,776
diğer markalara da zam gelmiş. geçen haftalarda 3600-3700 bandında gezen tvler 4 bin küsur olmuş. lg, samsung vb. halbuki 2020 modellere yer açmak için fiyatların düşmesi bekleniyordu. :hayir

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri