A101 Hİ-LEVEL 55UHL950 2599 TL

F Çevrimdışı

Ferh@t 

Aktif Üye
7 Mar 2020
133
38
Eldeki bulgurdan olmak diye de bir şey var hocam.
Fabrika çıkışlı yazılımda sorun mu vardı yeni sürüme geçtiniz? :alala
Yok hocam bu cihazın hareketli sahnelerinde sorunlar oluşuyor bole mozaiklenme golgelenme dediğimiz gibi şeler yeni yazılımlarla belki düzelir dedik onun için yükselttim fakat düzelmedi modlama ile pixellence ve memc açtım yine işe yaramadı yazılımlarla da düzelecek gibi bisiye benzemiyor sanırım donanım performansıyla alakalı bir durum gibi orjinal sürümünde görüntüler daha güzel gibiydi o yüzden full yazılım gelince döneyim diyorum

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
Eldeki bulgurdan olmak diye de bir şey var hocam.
Fabrika çıkışlı yazılımda sorun mu vardı yeni sürüme geçtiniz? :alala

Bende F Ferhat1907 gibi görüntü için yükseltme yaptım her yükseltme de farklı sorunlar çıktı kullanıma çok etki etmiyor fabrika yazılım ile sadece pixellence ile denemek faydalı olacak sanırım yazılımı beklemeye devam

S Çevrimdışı

serhatti

Yeni Üye
8 Mar 2020
21
51
Hiç bir şeyine dokunmadım ama bugün baktığımda input menüsünden ağ üzerinden oynatma kaybolmuş. Hadi bakalım bu nasıl olur.

İlk aldığımda giriş kaynağı seçilen yerden ağ üzerinden film oynatmıştım şimdi yok. Bu nasıl olur hala anlamadım.

Her gün bir özelliği mi eksilecek bu televizyonun?

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
Hiç bir şeyine dokunmadım ama bugün baktığımda input menüsünden ağ üzerinden oynatma kaybolmuş. Hadi bakalım bu nasıl olur.

İlk aldığımda giriş kaynağı seçilen yerden ağ üzerinden film oynatmıştım şimdi yok. Bu nasıl olur hala anlamadım.

Her gün bir özelliği mi eksilecek bu televizyonun?

Ağ üzerinden oynatma yaptığı kaynak açık mı pc yada network diski

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
0.51 e çevirdim bende bugün can sıkıntısı evde uğraşacak bişey yok sanki 0.43 de ghosting olayı biraz daha az gibi

B Çevrimdışı

BİL&SAM

Yeni Üye
8 Mar 2020
22
51
0.38 versiyon kullanan arkadaşlar var mı sorun var mı bu versiyonda gelen versiyonda bu vardı yükseltme i tavsiye eder misiniz

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
0.38 versiyon kullanan arkadaşlar var mı sorun var mı bu versiyonda gelen versiyonda bu vardı yükseltme i tavsiye eder misiniz

Biraz daha bekle istersen en azından fabrika yazılımı çıkana kadar pixellence memc modlarını açıp test et

Direk güncelleme yaptığım için hala ilk halimi yoksa diğer iki versiyon mu mukayese edemiyorum

F Çevrimdışı

Ferh@t 

Aktif Üye
7 Mar 2020
133
38
yok hocam o versıyonda kalsın yuksetltme 0.51 performans olarak en ıyısı gıbı bana geldi ama goruntu kalıtesını cok dusuruyor yayınlardakı o netlık canlılık gıdıyor full yazılımı cıkınca ben bıle fabrıka cıkışına donucem cıkmasını beklıyorum

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
Tekrar merhaba

Sw Profile ile uğraşmaya devam

Bugün tv de Dolby Atmos u ve DTS virtual X diye bir ibareyi aktif hale getirdim ikisi de çalışıyor gibi dts virtual x dedigi ses değişikliği yapıyor

Atmos için sanırım destekli ses sistemi gerekiyor olabilir

Netflix de Atmos simgesi çıkıyor youtube da göremedim

Netflix de Dolby Atmos ses seçilebiliyor

1585147875666-1026198332.jpg

1585148040226-978364850.jpg

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Tekrar merhaba

Sw Profile ile uğraşmaya devam

Bugün tv de Dolby Atmos u ve DTS virtual X diye bir ibareyi aktif hale getirdim ikisi de çalışıyor gibi dts virtual x dedigi ses değişikliği yapıyor

Atmos için sanırım destekli ses sistemi gerekiyor olabilir

Netflix de Atmos simgesi çıkıyor youtube da göremedim

Netflix de Dolby Atmos ses seçilebiliyor

1585147875666-1026198332.jpg

1585148040226-978364850.jpg
merhaba,
bu tarz için çalışan sen ve bir kaç arkdaş daha mevcut bunlar için yeni bi başlık açsak daha iyi olur, çünkü ürün için gelenler ürün yorumuna bakıyor, modlama ile , profil ile makale görünce; diyor ki abi bu ne yaa bunlar ne yapıyor. :)
misal mb230 modlama başlık açın daha etkili olur :) gerekirse ilk sayfaya link koyup modalama konusunda size aktarabiliriz :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt