A101 Hİ-LEVEL 55UHL950 2599 TL

A Çevrimdışı

Altunf 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
99
30
Neden acaba lg yaramaz ? Bende almak istiyordum ama pek bilgim yok biraz açıklayabilitmisiniz?
Tabii ips veya va iyi veya kötü diyemeyiz ama ben playstation oynayacağım ve ips panellerin tepki süresi daha yüksek deniyor bu bir eksi. Ayrıca araştırdığım kadarıyla va paneller daha doğal renkler veriyor ve film vs için daha başarılı.

A Çevrimdışı

arsntn

Yeni Üye
17 Ocak 2020
19
35
Alabilirsiniz bı kaç mesaj öncede belirttim. Browser yani internette gezinti harici güzel bir cihaz. Yani çok iyi değil ama f/p ürünü olarak güzel ?
Prki hangi markalarda internet kullanımı daha iyi? Daha büyük markalarında çeşitli sitelerde hesaplı fiyata tvleri var istanbul bilişim ya da ouylet ürünlerde falan. Bi tv almaya niyetlenfim ama pek bilgim yok. Bir de tvbox alsak o zamanda fark eiuormu bu markalar sorunsuz kullanabiliyormuyuz

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Prki hangi markalarda internet kullanımı daha iyi? Daha büyük markalarında çeşitli sitelerde hesaplı fiyata tvleri var istanbul bilişim ya da ouylet ürünlerde falan. Bi tv almaya niyetlenfim ama pek bilgim yok. Bir de tvbox alsak o zamanda fark eiuormu bu markalar sorunsuz kullanabiliyormuyuz
android box alırsanız o zaman bu tv yi alın.
lg ve samsungun tarayıcısı hariç hemen hemen hepsi işgence. Vestel tamamen sinir küpü eder adamı. uygulamalar stabil netflix youtube ıptv gibi ama dediğim gibi tarayıcısı iyi demek yalan olur

A Çevrimdışı

arsntn

Yeni Üye
17 Ocak 2020
19
35
android box alırsanız o zaman bu tv yi alın.
lg ve samsungun tarayıcısı hariç hemen hemen hepsi işgence. Vestel tamamen sinir küpü eder adamı. uygulamalar stabil netflix youtube ıptv gibi ama dediğim gibi tarayıcısı iyi demek yalan olur
Cevabınız için teşekkür ederim. Bu tvde telefonla bağlanabiliyormuyuz kabloya ihtiyaç duymadan eğer oluyprsa telefondan bi şry açıp izleyebilirsek tarayıcıyada gerek kalmaz diye düşünüyorum oluyormu acaba

M Çevrimdışı

mudanyali137

Yeni Üye
5 Mar 2020
14
39
Arkadaşlar iyi akşamlar.foruma ueni üye oldum ve ilk mesajımı yazıyorum.
Bu tv ve toschiba 49 inc full hd tv arasında normal kanalları izlerken hangisi daha iyi görüntü verir acaba? İkisise a101 den alınacak.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar iyi akşamlar.foruma ueni üye oldum ve ilk mesajımı yazıyorum.
Bu tv ve toschiba 49 inc full hd tv arasında normal kanalları izlerken hangisi daha iyi görüntü verir acaba? İkisise a101 den alınacak.
Toshiba 2863 modeli.

S Çevrimdışı

Shadow60

Aktif Üye
17 Eyl 2018
111
25
IMG_20200306_133408.jpg
IMG_20200306_133405.jpg

F fikoloji hocam teknik bilgiler e ulasabilirmisiniz size zahmet

S Çevrimdışı

Shadow60

Aktif Üye
17 Eyl 2018
111
25
mb230 ana kart mevcut zaten bu tahminde bulunmuştuk, bunun dışında kutu üzerindeki özellikleri haricinde bize bile bilgi gelmemiştir.
neden erken gelmiş bu televizyon ?
Hocam TV önü boş değildi ön tarafını çekemedim
Genellikle ürünler satıştan önceki haftalarda geliyor denk gelirsem çekiyorum
Not: 101 personeli değilim

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Hocam TV önü boş değildi ön tarafını çekemedim
Genellikle ürünler satıştan önceki haftalarda geliyor denk gelirsem çekiyorum
Not: 101 personeli değilim
yok ben seni yadırgamadım :) genelde zamanında geliyordu ondan sordum, sorun yok eklenir yakında bilgiler inan senin için günde 4-5 defa bakıyorum

S Çevrimdışı

Shadow60

Aktif Üye
17 Eyl 2018
111
25
yok ben seni yadırgamadım :) genelde zamanında geliyordu ondan sordum, sorun yok eklenir yakında bilgiler inan senin için günde 4-5 defa bakıyorum
Eyvallah Hocam benim şu anlık TV ihtiyacım yok Aralık ta Toshiba 43l2863 almıştık
İhtiyacı olanlar faydalansın ve merak ettiğim çekiyorum
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

A101-12-Mart-2020-Aktuel-Urunler-Katalogu-Orijinal.jpg

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt