6605s Funcam F1 v230 yazılımı

K Çevrimdışı

kurzawa

Aktif Üye
11 Ocak 2020
73
44
Şimdi indirdim ,yazılımı çözdüm ve dvb ile oynayıp tekrar yükledim,bir sıkıntı çıkartmadı ,acaba sende bir hata olmasın ,biliyorsun bu yazılım GX6605-6605S içindir,diğer işlemciler için olmaz :ok

teraspy teraspy Hocam kumandanız sorunsuz çalışıyor mu ? Bende bazı tuşlar farklı fonksiyonlara sahip. Yazılımı düzenleyip verebilir misiniz ?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
teraspy teraspy Hocam kumandanız sorunsuz çalışıyor mu ? Bende bazı tuşlar farklı fonksiyonlara sahip. Yazılımı düzenleyip verebilir misiniz ?
Dur dur ,biraz sonra bombayı patlatacağım tabiri caizse :)
Kumanda tuşlarında önemli olanlar çalışıyor, bu da yetiyor zaten ama azıcık sabret birazdan yeni yazılım yükleyeceğimkumanda sıkıntısı olmayan :)

K Çevrimdışı

kurzawa

Aktif Üye
11 Ocak 2020
73
44
Dur dur ,biraz sonra bombayı patlatacağım tabiri caizse :)
Kumanda tuşlarında önemli olanlar çalışıyor, bu da yetiyor zaten ama azıcık sabret birazdan yeni yazılım yükleyeceğimkumanda sıkıntısı olmayan :)

Bu yazılımın kanal listesi ve info barı çok hoş görünüyor.

Dün nasıl yaptığımı bilmiyorum ama tüm tuşlar birebir aynı fonksiyonla çalışıyordu. Birkaç yazılım kurup deneyip en son buna dönmüştüm ve kumanda sıkıntısızdı.
Bugün elim durmadı ve başka yazılımlar denedim. Tekrar buna dönsem de kumanda yine farklı çalışıyor. :hmm
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Yok mu şu yazılımın kumanda problemini çözebilecek bir babayiğit :bilmiyom

Son düzenleme:
rfve Çevrimdışı

rfve

Aktif Üye
26 Şub 2018
330
Bu yazılımın kanal listesi ve info barı çok hoş görünüyor.

Dün nasıl yaptığımı bilmiyorum ama tüm tuşlar birebir aynı fonksiyonla çalışıyordu. Birkaç yazılım kurup deneyip en son buna dönmüştüm ve kumanda sıkıntısızdı.
Bugün elim durmadı ve başka yazılımlar denedim. Tekrar buna dönsem de kumanda yine farklı çalışıyor. :hmm
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Yok mu şu yazılımın kumanda problemini çözebilecek bir babayiğit :bilmiyom

teraspy teraspy üstad varya daha ne olsun .
kendisi 100 Babayiğit gücünde zaten :)

E Çevrimdışı

emresemt

Yeni Üye
20 Ocak 2020
26
32
Bendeki uydu piko600HD plus, bende oluyor(25l64 var) <--- büyük hatamı ,sevgili memed3 hatırlatınca düzelttim ?

Gülme gülmeeeee,öyle cevaplar veriliyor ki ,beğen olması daha iyi umut :)

Ne cevap verdi cihaz acaba,merak ettim ,seri no kaç ile başlıyordu sendekinde :)

Oscam değilde,plugin attım,çalıştı ama çözemedi bir türlü,belkide direkt "bin" olarak atmam lazımdı keyleri ,sevgili mesut :)

Hocam bozulan vestel tvm yerine aldığım lg 50um7450 tv'de uydu yayınlarında görüntü kalitesi yetersiz, iade etme arefesindeyim,
trt 4k filan takılma yapıyor, youtubeda yüksek kalite videolarda sorun yok
servisi aradım servis de bana kendi uydu alıcısı için sinyalin çok iyi olması lazım dedi ondan yapıyordur dedi.
sizin de kullandığınız PIKO-600 HD PLUS alsam derdime derman olur mu? siz ne dersiniz.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
Hocam bozulan vestel tvm yerine aldığım lg 50um7450 tv'de uydu yayınlarında görüntü kalitesi yetersiz, iade etme arefesindeyim,
trt 4k filan takılma yapıyor, youtubeda yüksek kalite videolarda sorun yok
servisi aradım servis de bana kendi uydu alıcısı için sinyalin çok iyi olması lazım dedi ondan yapıyordur dedi.
sizin de kullandığınız PIKO-600 HD PLUS alsam derdime derman olur mu? siz ne dersiniz.
Hımmm, peki anten merkezi sistem mi yoksa sana mı ait ? ,eğer problem anten ve ekipmanlarından ise ,piko da aynı durumu gösterir ki biliyorsundur,piko600 veya 700 4k veya H265 değildir :ok

K Çevrimdışı

kurzawa

Aktif Üye
11 Ocak 2020
73
44
Eğer bu yazılıma kumanda ayarı yapabilseydik ve şu kontrast sorunununu halledebilseydik cihaz pert olana kadar bu yazılımı kullanacaktım.

Flaş değiştirmeme rağmen 700 cihazında 600 yazılımı kullanıyorum :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
Eğer bu yazılıma kumanda ayarı yapabilseydik ve şu kontrast sorunununu halledebilseydik cihaz pert olana kadar bu yazılımı kullanacaktım.

Flaş değiştirmeme rağmen 700 cihazında 600 yazılımı kullanıyorum :)
Saat 21'den beri trtspor açık,daha senkron bozukluğu olmadı,özellikle dikkali izliyorum sevgili kurzawa :ok

K Çevrimdışı

kurzawa

Aktif Üye
11 Ocak 2020
73
44
Saat 21'den beri trtspor açık,daha senkron bozukluğu olmadı,özellikle dikkali izliyorum sevgili kurzawa :ok

Biraz da TRT 1 izle abi :) onda daha çok oluyordu.

Türksatı zaten tvnin uydu alıcısından izliyorum. Spor kanalları açıldığı için Türksat tarayıp liste yapmıştım. Ben trtden ümidi kestim artık.
Şu 3.0 yazılımı ile 700 yazılımını düzeltseler ona geçeceğim. RGB-YUV444 seçeneği hiçbirinde olmadığı için görüntü problemi yaşıyorum.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
Biraz da TRT 1 izle abi :) onda daha çok oluyordu.

Türksatı zaten tvnin uydu alıcısından izliyorum. Spor kanalları açıldığı için Türksat tarayıp liste yapmıştım. Ben trtden ümidi kestim artık.
Şu 3.0 yazılımı ile 700 yazılımını düzeltseler ona geçeceğim. RGB-YUV444 seçeneği hiçbirinde olmadığı için görüntü problemi yaşıyorum.
Sistem ayarlarındaki ses ayarı veya ses tipi ne sendeki,benimki pcm,acaba ondan mıdır diyorum,gerçi denemişsindir.

K Çevrimdışı

kurzawa

Aktif Üye
11 Ocak 2020
73
44
Ses ayarına dokunmadım, pcm olması lazım. AC3 bypass diye bir ayar var onu kapatıyorum (Kapanmazsa beyin kanallarda ses değişmiyor, mute çalışmıyor)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
Ses ayarına dokunmadım, pcm olması lazım. AC3 bypass diye bir ayar var onu kapatıyorum (Kapanmazsa beyin kanallarda ses değişmiyor, mute çalışmıyor)
İşin doğrusu,bu olayı merak ettiğimden bakıyorum :)
Eğer sadece trtde bunu yapıyorsa - ki trt1 ,trtspor kanalı fark etmez,aynı kodeklerle yayın yapıyorlar çünkü - ,sanırım cihazdan değil yayndan olabilir diye düşünüyorum ki ilk yazdığım gibi "neden" diyerek meraktan izliyorum bu kadar uzun süre ,yoksa genelde ya film veya müzik kanalı açıktır hatta müzik bir adım öndedir :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt