6605s Funcam F1 v230 yazılımı

E Çevrimdışı

Emre78

Aktif Üye
3 Ara 2018
389
45
Funcam şart değil bu kanallar için,tanberg de çözüyor (dosya ile) ,ama uzatabiliyorsun funcamı ,bende ondan dedim zaten "öyle pahalı uydu alıcısı almanı istemem doğrusu" diye ,piko olduktan sonra fark etmez,ama 700 yeni seri,satıcıya da sorarsın "bunda 1 yıllık funcam varmı" diye ,kimi satıcı bitmiş serverli satıyor(muş), bu arada işlemci biliyorsun 6605s ,bunun için "kötüdür-fenadır" diyenlere kulaklarını tıka :)
Hocam bende eskiden kullandığım yumatu IQ plus SD Cihaz var bi ara yazılım yüklerken tanberg şifre çözen yazılımda yüklemiştim ama kullanmadım acaba bahsettiğiniz olayı tanberg yazılımı tekrar yükleyip izleme şansımız varmı k......eyleri nerden bulacağız

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Hocam bende eskiden kullandığım yumatu IQ plus SD Cihaz var bi ara yazılım yüklerken tanberg şifre çözen yazılımda yüklemiştim ama kullanmadım acaba bahsettiğiniz olayı tanberg yazılımı tekrar yükleyip izleme şansımız varmı k......eyleri nerden bulacağız
SD cihaz olmaz artık Emre78 :ok

C Çevrimdışı

ceyceygs

Yeni Üye
11 Kas 2019
34
39
teraspy hocam 6605s için bir program hazırlamışsın onu indirdim.dün f1 v230 yazılımını açmaya çalıştım. boot.bin klasörünü açmıyor hocam hata veriyor.sebebi nedir acaba.program mı bozuk

K Çevrimdışı

kurzawa

Aktif Üye
11 Ocak 2020
73
44
teraspy hocam 6605s için bir program hazırlamışsın onu indirdim.dün f1 v230 yazılımını açmaya çalıştım. boot.bin klasörünü açmıyor hocam hata veriyor.sebebi nedir acaba.program mı bozuk

Dvb dosyası sıkıştırıldığından kumanda haritası değişmiyor maalesef.

Bir de yazılımda RGB/YUV444 seçeneği yok. Kontrast oranı yüksek olduğundan siyahlar çok siyah görünüyor ve karanlık sahnelerde hiçbir şey anlaşılmıyor.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64

Nasıl bir hata verdi ki ,merak ettim ,foto atarsan bakarım ,ki kullandığım programdır :ok

Dvb dosyası sıkıştırıldığından kumanda haritası değişmiyor maalesef.
Bir de yazılımda RGB/YUV444 seçeneği yok. Kontrast oranı yüksek olduğundan siyahlar çok siyah görünüyor ve karanlık sahnelerde hiçbir şey anlaşılmıyor.
Ben tvden ayarlıyorum renkleri ,vestel 9090 tv,hdmi1 uyduya bağlı,renkelrde ona göre ayarlı ,bende sıkıntı olmuyor yani :ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Şimdi indirdim ,yazılımı çözdüm ve dvb ile oynayıp tekrar yükledim,bir sıkıntı çıkartmadı ,acaba sende bir hata olmasın ,biliyorsun bu yazılım GX6605-6605S içindir,diğer işlemciler için olmaz :ok

C Çevrimdışı

ceyceygs

Yeni Üye
11 Kas 2019
34
39
Şimdi indirdim ,yazılımı çözdüm ve dvb ile oynayıp tekrar yükledim,bir sıkıntı çıkartmadı ,acaba sende bir hata olmasın ,biliyorsun bu yazılım GX6605-6605S içindir,diğer işlemciler için olmaz :ok
Hocam yok çözdüm yazılımı ama içindeki boot klasörü açamadım Windows sürümünden olabilir mi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt