65UL2063DT Teknik Özellikler A101 04 Haziran 2020 4799TL

K Çevrimdışı

Kemalaygul

Yeni Üye
28 Eki 2020
5
30
Televizyon dün siparişimin 20. gününde vestel servisi tarafından getirilip kuruldu. Genel olarak memnun kaldığımı söyleyebilirim. Ancak daha önce bilgisayarda kullandığım ses sistemini bluetooth adaptörü ile televizyona bağladığımda şöyle bir problem yaşadım:

Ses bluetooth üzerinden yayınlandığı zaman televizyon kumandası üzerinden ses açıp kapama yapılamıyor. Ses sisteminin üzerinden ayarlamam gerekiyor. Buna benzer bir problem yaşayan oldu mu acaba? Bir çözümü var mıdır?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Televizyon dün siparişimin 20. gününde vestel servisi tarafından getirilip kuruldu. Genel olarak memnun kaldığımı söyleyebilirim. Ancak daha önce bilgisayarda kullandığım ses sistemini bluetooth adaptörü ile televizyona bağladığımda şöyle bir problem yaşadım:

Ses bluetooth üzerinden yayınlandığı zaman televizyon kumandası üzerinden ses açıp kapama yapılamıyor. Ses sisteminin üzerinden ayarlamam gerekiyor. Buna benzer bir problem yaşayan oldu mu acaba? Bir çözümü var mıdır?
teraspy teraspy buradaki volme uygulaması BT de geçerli mi ?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
teraspy teraspy buradaki volme uygulaması BT de geçerli mi ?
Değil ama "önceden ayarlanıyordu" diye yazanlar var :)

K Çevrimdışı

Kemalaygul

Yeni Üye
28 Eki 2020
5
30
Ses sistemini direkt televizyonun hat çıkışına bağlayıp ayarlardan sadece kulaklık yapınca sorunum çözüldü benim. Artık kumandadan ses seviyesi kontrolü yapılıyor. Önce hat çıkışını bulamadığım için bluetooth ile bağlamıştım. Yan taraftaymış. :hihi

M Çevrimdışı

Morti2121

Yeni Üye
13 Kas 2020
10
43
Merhaba,65UL2063DT A101'de satılan bu modeli almayı düşünüyorum.Şu an A101'de bu ürün, halen mevcut.Paneli samsung VA panel,Anakartı M230 olarak yazmışsınız. Şu an A101 de bulunan ürünün ana kartı ve panelinde bir değişikliğe gidildi mi, bilginiz var mı?Bu Tv yerine, önerebileceğiniz başka 65 inç tv varmı?Marka takıntım yok.Panel tercihim, Samsung VA veya LG İPS' dir(İPS olsa daha iyi olurdu,olmazsa VA panel).Anakart M130'u övmüşsünüz, o olabilir veya uzun ömürlü başka bir anakart olabilir. Videolarınızı ve forumu elimden geldiği kadar inceledim. Şuan, bulunduğum il'de A101 mağaza açılışı var.Bu televizyonu, biraz daha uygun bir fiyata alabilmeyi umuyorum,güncel fiyatı 4999TL.Ayın 30'una kadar yanıt verebilirseniz sevinirim.Teşekkür ederim.
Mrb bu ürünü indirimli kaça saydılar acaba bende indirimli bulabilirmiyim yardımcı olursanız sevinirim

Y Çevrimdışı

yugams

Aktif Üye
28 Eki 2017
139

Toshiba 65UL2063DT avrupa versionu DB olarak satılıyor aynı TV​

Technical specifications for TOSHIBA 65UL2063DB 65" Smart 4K Ultra HD HDR LED TV​

SCREEN
Screen size65"
Screen technologyLED directlit
Resolution4K Ultra HD 3840 x 2160p
HDR- Dolby Vision
- HDR10
Bezel width10 mm
PICTURE QUALITY
Motion rate50 Hz
Processing rate50 Hz
Contrast- Peak brightness: 350 nits
- Black level: 0.05 nits
Native contrast ratio1300:1
Dynamic contrast ratio20000:1
4K Ultra HD compatibility- Video CODEC: HEVC H.265 / VP9
- 4K upscaling picture enhancement
Noise reductionYes
SMART
Smart platformToshiba Smart Platform - Linux
Smart TV services- Catch up TV: BBC iPlayer, ITV Hub, All 4, My5
- Streaming: Netflix 4K, Prime Video 4K
- Full internet browser
- Social media: Facebook, Twitter, YouTube 4K
- Gaming apps

Please note: Some services are only available in the UK
Voice controlled assistantWorks with Google Assistant and Amazon Alexa
Screen mirroringWireless Display
CONNECTIVITY
WiFiBuilt-in WiFi
EthernetYes
BluetoothYes
DLNA certifiedYes
Connections- HDMI 2.0 x 3
- SVGA x 1
- Component x 1
- Composite x 1
- USB 2.0 x 2
Audio output- 3.5 mm jack x 1
- Optical x 1
TUNER
TV tunerFreeview HD

Please note: Some services are only available in the UK
Electronic programme guide7-day EPG and 7-day catch up with Freeview Play
AUDIO
Speakers2
Audio power24 W
Sound enhancement- DTS TruSurround
- DTS HD
FEATURES
PVR functionYes
VESA mount400 x 200
Table-top standYes
ENERGY CONSUMPTION
Energy efficiency classA+
On-mode power consumption118 W
Annual power consumption172 kWh
GENERAL
ColourBlack
MaterialPlastic
Internal menu languages28 languages
Hardware required- Aerial
- Router
Box contents- Toshiba 65UL2063DB 65" Smart 4K Ultra HD HDR LED TV
- Remote control
- Stand
- User manual
Dimensions- TV with stand: 898 x 1462 x 245 mm (H x W x D)
- TV: 843 x 1462 x 74 mm (H x W x D)
- Boxed: 1010 x 1620 x 165 mm (H x W x D)
Weight- TV: 20 kg
- TV with stand: 20.5 kg
- Boxed: 27 kg

A Çevrimdışı

Ali Desideroo

Yeni Üye
20 Ara 2020
14
30
Merhaba arkadaşlar, 24 aralıkta bu televizyon a101e 5499 tlye gelecek. Forumda yazdığınız yorumları okudum. Genel olarak bir memnuniyet söz konusu. Aradan geçen süreçte alıp kullanan arkadaşlar tavsiye ederler mi? Bu zamana kadar ürünle ilgili ne gibi sorun yaşadınız? 5499 tlye değer mi? Bu fiyat bandında alınabilir en iyi 58 veyaz 65 inç tv bu mudur?
Standart bir tv kullanıcısım. Genel olarak tv, youtube ve film izleyeceğim. Önerilerinizi merakla bekliyorum.

E Çevrimdışı

emrahsnr

Aktif Üye
15 Ara 2019
85
44
Merhaba arkadaşlar, 24 aralıkta bu televizyon a101e 5499 tlye gelecek. Forumda yazdığınız yorumları okudum. Genel olarak bir memnuniyet söz konusu. Aradan geçen süreçte alıp kullanan arkadaşlar tavsiye ederler mi? Bu zamana kadar ürünle ilgili ne gibi sorun yaşadınız? 5499 tlye değer mi? Bu fiyat bandında alınabilir en iyi 58 veyaz 65 inç tv bu mudur?
Standart bir tv kullanıcısım. Genel olarak tv, youtube ve film izleyeceğim. Önerilerinizi merakla bekliyorum.
güncel tutayım konuyu. ben de merak ediyorum bunun cevabını.

B Çevrimdışı

Bilgehan

Yeni Üye
20 Ara 2020
19
31
Merhabalar F fikoloji benim vestel U9500 de ölü piksel hatası çıktı değişim için regal 65r754u, Toshiba 65UL2063DT ve toshiba 65UL3063DT önerdiler bende 65UL2063DT kalmadığı için 65UL3063DT toshibayı seçtim daha iyi olduğunu söylediler regal ve vestele göre sizce memnun kalır mıyım cevaplarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri