65ud9000 ses (Avl) Sorunu

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Profilde 36 Yazıyor bedava gezme derken :alala Belediye otobüsü bedava mı?
İnan 63 yaş kartını hanım zorla aldırmıştı, ama bu kez 65 yaş kartını alacağım tabii ölmez sağ kalırsam :) Bizde belediye taşıtları bedava ,tcdd trenler %50 indirimli :) Tabii 60 yaş da indirimli,120 dakika 3 araç değiştirilyor,ilki 7 küsür,diğerleri bedava.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,880
İnan 63 yaş kartını hanım zorla aldırmıştı, ama bu kez 65 yaş kartını alacağım tabii ölmez sağ kalırsam :) Bizde belediye taşıtları bedava ,tcdd trenler %50 indirimli :) Tabii 60 yaş da indirimli,120 dakika 3 araç değiştirilyor,ilki 7 küsür,diğerleri bedava.
Sayın Emmi. Benim de pek kalmamış. Ama açıkçası otobüse binmeyeli bayağı oldu. Trene hiç binmedim. Bakalım ne olacak. :)

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,574
Allah sağlıklı uzun ömürler versin 65 Yaş ve üstü bizim burada da bedava ihtiyar heyeti istediği gibi geziyor. Ben 63 Te rakamları yer değiştirip size yazdım siz tekrar değiştirdiniz. :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Tam bende onu söyleyecektim. O yaşları görürsek. O kısmı biraz düşündürdü. :( Annem ve babam o yaşı göremedi.

Kusura bakmayın. Yine konuyu dağıttım. Bu mesajları muhabbet kısmına alalım mı?
Alma alma,kalsın burada :ok
Bu arada ben de baş sağlığı diliyorum.
Yine bu arada By_Trol By_Trol , AVL ayarı profilden üzelir mi acaba :alala (konuyu getireyim :) )

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt