65ud9000 ses (Avl) Sorunu

byhasibo Çevrimdışı

byhasibo 

Aktif Üye
18 Kas 2019
142
36
Aslında ben bile merak ettim. Sayın Emmi nasıl birşey tabir-i caizse AVL her şeye salça oluyor. :haha
Sen bana adresini ver,gelip bakayım en iyisi ,tabii bana yakınlardaysan,merak ettim bu tv yi :)
merkez Ağrı :)

Evet ya ,bir yerlerde bir şey var ,uzaktan faydamız yok bari gidip bakayım,Altay yakınlarında yazdığına göre Alsancak taraflarındadır muhtemelen,izbana atlar giderim :)
izmirde 4 yıl kaldım izbanla kemere gelmen lazımdı :) beni bulmak için :)

Son düzenleme:
byhasibo Çevrimdışı

byhasibo 

Aktif Üye
18 Kas 2019
142
36
Biz de izbana bindiğimizde "doğu"ya gidiyoruz , Karşıyaka'dan :hihi şaka bir yana bizde izbanda doğu-batı var ,her bindiğimde hangisine bineceğim diye unutup görevliye soruyordum,şimdi pek sormuyorum :haha1
:) izban güzel ben seviyorum ama yol uzun olunca bayıyor bazen menemene gitmem gerektiği oluyordu otübüs ile gümrüğe vapur ile karşıyakaya izban ile menemene gitmeyi tercih ederdim :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,322
65
Bu gün Menemen'e gidecektik ama maalesef bir nedenden dolayı gidemedik ,Gaziemir-Menemen ,bir ara gideceğiz bakalım.Bu arada tv garantisi bitti mi,bitmediyse servise başvurmalısın garantisi bitmeden.

byhasibo Çevrimdışı

byhasibo 

Aktif Üye
18 Kas 2019
142
36
abii garanti martta bitmiş ama farkında olmadan garanti bitmeden bir gün önce whatsaptan müşteri desteğine ulaştım lakin mayısta bitiyor diye aklımda kalmış malsesef yazlım mı ? denesek

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,322
65
abii garanti martta bitmiş ama farkında olmadan garanti bitmeden bir gün önce whatsaptan müşteri desteğine ulaştım lakin mayısta bitiyor diye aklımda kalmış malsesef yazlım mı ? denesek
Donanımsal sorun varsa yazılmla çözülür mü bilmiyorum,ama denemek lazım tabii.,arka etiket ile servis menü fotosunu çekip ful yazılım bölümünde istek yap.

byhasibo Çevrimdışı

byhasibo 

Aktif Üye
18 Kas 2019
142
36
Donanımsal sorun varsa yazılmla çözülür mü bilmiyorum,ama denemek lazım tabii.,arka etiket ile servis menü fotosunu çekip ful yazılım bölümünde istek yap.
donanımsal arızadan çok yazılımsal arızaya benziyor ama abi :) avl kapatınca problem düzeliyor

byhasibo Çevrimdışı

byhasibo 

Aktif Üye
18 Kas 2019
142
36
Abiler böyle bişe var :) mb130p
IMG_20230522_165604.jpg

Geri
Üst Alt