55UHL960'a 65O9900'ün Full Yazılımını Attım :)

T Çevrimdışı

TurgayUz

Yeni Üye
27 Nis 2020
10
44
IMG-1974.jpg
IMG-1975.jpg

bu ayarlarla görüntü fena değil gibi ama yinede bazı kanallardaki renk uyumsuzlukları tonaj ve canlılıktaki eksikliği başka televizyonlarla karşılaştırdığında hemen fark ediyorsun zayıf ve sönük ve bazen donuk kalıyor esasında youtube daki 4k hdr vs görüntülerde fena değil ama ne kadar ayar denediysem normal tv yayınlarında beklenilen görüntüyü tam sağlamıyor bu 55uhl960 kendi uydu alıcısındanmıdır , yazılımındanmıdır yada zaten panel başarımı bukadarmıdır artık orası meçhul
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

IMG-1983.jpg

burdaki ayarlarlada oynadım ama bişey değişmiyor

N Çevrimdışı

Navas4

Yeni Üye
5 May 2020
30
32
Yıllarca tüplü tv izleyip ilk defa UHL960 geçiş yapmış biri olarak diğer TV'lerle çok fazla kıyaslama yapamıyorum ama beni tatmin ediyor. Arkadaşların söylediği gözle bakınca bazı sıkıntıların olduğunu fark ediyorum ama rahatsız etmiyor. Beni rahatsız etmeyen şey herkesi etmeyecek diye bir konuda yok bu konu bence önemli..

Ben internet, netfilx, youtube kullanımı için aldım yorumlara göre az kalsın mi box alacaktım ama TV fazlasıyla İnternet ihtiyacımı karşılıyor şu ana kadar yapamadığım hiçbir şey olmadı. Mi box ihtiyacım şu anlık yok görevini yerine fazlasıyla yerine getiriyor. Şimdilik :)

Bahsi geçen uhl950 modelini merak etmiyorum desem yalan olur. ? Anlatılana göre aynı fiyatlara satılan 2 ürün arasında bu kadar fark olmaması lazımdı aslında arkadaşlarımın zaten kızdığı noktada bu sanırım. Benim açımdan durum şu uhl950 görmediğim için şanslıyım ? çünkü bir karşılaştırma yapıp canım sıkılmıyor bu gözle bakınca TV'den fazlasıyla memnunum, Birde 950 görüp bu tv alıp hüsrana uğrayanlar var onlara da sonuna kadar katılıyorum.

Benim durumumda Ailemde a101'den tek tv alan insan benim millet şok oluyor şu ana kadar eve kim geldiyse TV beğendi a101 den tv kovalamaya başladı ? gönül isterdi ki arkadaşların bahsettiği kalitede bir TV olsaydı zaten zor kazanıyoruz. Şimdilik ben eşim kızım çok mutluyuz hayatımızı renklendirdi.

Ne kadar memnum olsam da B burakalp054 çalışmalarını merak etmiyorum desem yalan olur.
Sevgili B burakalp054 arkadaşımız sanki bu gidişle TV ye takla attıracak gibi duruyor yakın takipteyim bakalım neler olacak...?
Kullandığın uhl960 Mavi Kutu Vestel üretim olan mı Kırmızı kutu Sunny üretim olan mı Altyazılarda takıla takıla geçme oluyor mu

N Çevrimdışı

Navas4

Yeni Üye
5 May 2020
30
32
Vestel üretimi
Yazılarda herhangi bir takılma olmuyor akıcı ve anlaşılır
Diğer konuda uhl950 te gore cok kötülemisler Altyazi takiliyo Hareketli goruntude fluluklar karelenmeler diye Dün indirim vardi okuyunca Almadik simdi deyil indirim bide zam yapmislar

Wind. Çevrimdışı

Wind. 

Yeni Üye
29 May 2020
49
47
Renklerde sorun olduğu uzmanlar tarafından söyleniyor ama ben bir sıkıntı gözlemlemedim parasına göre iş yapıyor ama bana göre öyle karelenme hiçbir yayında görmedim akşamları 3-4 saat Netflix izleriz alt yazı hiçbir sıkıntı yaşamadık ama renk konusu uzman değilim beni mutlu ediyor

Geri
Üst Alt