55ud9290 teknik özellikler

H Çevrimdışı

hknsngl44

Aktif Üye
16 Ağu 2016
60
Bu tv ile Samsung 55RU7100 modelini kıyaslarsak, aradaki fiyat farkını verip Samsung almaya değer mi özelliği var mı sizce? Ailem için alacağım. Normal kullanıcı profiline sahipler.

H Çevrimdışı

Hamido

Yeni Üye
27 Nis 2020
31
32
image01327a28e67d7271.jpg

Ürün geldi kurulumu kaldı sadece hafta sonu olduğu için. Umarım sorun sıkınti çıkmaz. En çokta Samsung VA paneli merak ediyorum.

B Çevrimdışı

Bulent sarı

Yeni Üye
2 May 2020
22
37
Selamlar 55ud9290 modelini sipariş verdim daha elime ulaşmadı. İnternetten epey alis verisim oldu fakat televizyon hic almadin. Hepsiburadadan vermistim siparişi bana daha sonra sms geldi. Kargonuzu teslim alirken urunun dis kutusunda hasar var ise rapor tutturarak teslim alin diyor. Cogu kargocu bu raporu tutmaya yanaşmıyor. Urun horozlojitik ile geliyor. Teslim alma prosuduru hakkında deneyiminiz nedir. Tv yi alirsam sag saglim izlenimlerimi yazarım.

H Çevrimdışı

Hamido

Yeni Üye
27 Nis 2020
31
32
Selamlar 55ud9290 modelini sipariş verdim daha elime ulaşmadı. İnternetten epey alis verisim oldu fakat televizyon hic almadin. Hepsiburadadan vermistim siparişi bana daha sonra sms geldi. Kargonuzu teslim alirken urunun dis kutusunda hasar var ise rapor tutturarak teslim alin diyor. Cogu kargocu bu raporu tutmaya yanaşmıyor. Urun horozlojitik ile geliyor. Teslim alma prosuduru hakkında deneyiminiz nedir. Tv yi alirsam sag saglim izlenimlerimi yazarım.
Ben de aynı modeli salı gunu trendyoldan almıştım. Daha yarim saat önce teslimatı yapıldı. Yurtiçi kargo ile geldi ürünü kata çıkartmiyorlarmış. İnip aşağıda kontrol ettikten sonra kutusunu kendim aldım eve çıkardım. Kutuda ezik vs bi darbe yoktu görünen. Servisin açmasını bekliyorum.

B Çevrimdışı

Bulent sarı

Yeni Üye
2 May 2020
22
37
Ben de aynı modeli salı gunu trendyoldan almıştım. Daha yarim saat önce teslimatı yapıldı. Yurtiçi kargo ile geldi ürünü kata çıkartmiyorlarmış. İnip aşağıda kontrol ettikten sonra kutusunu kendim aldım eve çıkardım. Kutuda ezik vs bi darbe yoktu görünen. Servisin açmasını bekliyorum.
Hayirli olsun. 29 nisan da sipariş verdikten sonra trendyolda 50 tl daha uygun olduğunu görmüştüm. 3499 tl ye almıştım ürünü.

EXcomZkko Çevrimdışı

EXcomZkko 

Süper Üye
13 Nis 2018
1,109

Horoz Lojistik paketi kata kadar çıkartır ve kargo hasarı konusunda çok daha titizlerdir. Rapor tutulmasını istediğiniz anda ayak diremezler. Daha önce iki farklı çamaşır makinesi siparişim olmuştu, memnun kalmıştım.

Geri
Üst Alt