55ud9290 teknik özellikler

U Çevrimdışı

Uğur20

Yeni Üye
18 Nis 2020
28
45
Bahsettiğiniz dalgalanma bu şekil de mi

images-1a052f62410d0cade.jpg

Yoksa titreme mi var ekranda
Sağ üst köşede dalgalanma var sanki

IMG_20200429_195246-1843x1382fb9cfeb8a56bb007.jpg

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Sağ üst köşede dalgalanma var sanki

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
Sağ üst köşede ışık sızması var gibi duruyor sanki sizce de öyle değil mi belki çektiği açıdan dolayı öyle de görüyor olabiliriz

Ayarlarda goruntü modunu otomatik den tam ekran yada sinema yapsa bu kısmı görmeyecek renkli sahnelerde daha az karanlık sahnelerde yine aynı sekilde şikayet olacak diye düşünüyorum

U Çevrimdışı

Uğur20

Yeni Üye
18 Nis 2020
28
45
Renk geçişlerinin katman katman (sulu boya gibi) gözükmesinden mi bahsediyorsunuz? Eğer oysa, online videoların çok fazla sıkıştırılmasından dolayı olabiliyor.
Ewet sulu boya gibi. Blu tv. Bende sorun mu var ekranda diye düşünüyorum.

Menü 4725 yapıp diagnostic içinden panel test patern i açıp farklı fon renkleri ile beraber görsel alınız. Siyah renkteki ve gri renkteki fon önemli farklı açılardan bı kactane de öyle alınız
Tamam siyah ve gri ekran fotolarını atarsın. Teşekkür ederim.

Sağ üst köşede ışık sızması var gibi duruyor sanki sizce de öyle değil mi belki çektiği açıdan dolayı öyle de görüyor olabiliriz

Ayarlarda goruntü modunu otomatik den tam ekran yada sinema yapsa bu kısmı görmeyecek renkli sahnelerde daha az karanlık sahnelerde yine aynı sekilde şikayet olacak diye düşünüyorum
Bir deneyeyim teşekkür ederim.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634

Bu nedenle test resimlerini istedim☺️

H Çevrimdışı

Hamido

Yeni Üye
27 Nis 2020
31
32
Televizyonunuzu gule gule kullaniniz umarım biran ônce çozume kavusur ve rahatlarsiniz. Benim tv kargoda gelsin kurdurcam umarim böyle sorunlarla karşılaşmam. İyi sahurlar.

F Çevrimdışı

firok33715

Aktif Üye
19 Şub 2020
231
Alan arkadaşlara hayırlı olsun. Teknoloji birazda şans işi. Bende geçen yıl temmuz sonlarında internetten 49UD8200 almıştım, gelmesi kurulması derken yaklaşık iki hafta sürmüştü ama neyse ki tv de herhangi bir donanımsal sorun çıkmadı sadece alt ekran çerçevesinin bir kısmında biraz açıklık var. Yani araya bozuk para girer ama bunun için de tekrar servis ile uğraşmak istemediğimden sesimi çıkarmadım o şekilde kullanıyorum :)

Geri
Üst Alt