4K UHD kanallar hk.

geceninbirvakti Çevrimdışı

geceninbirvakti

Aktif Üye
21 Ara 2017
558
Nasa 4k, Fashion tv 4k, Hotbird 4k kanalları şifresiz olarak mevcut

Acaba frekansları benimle payalaşabilir misin? Ayrıca travelxp 4k diye bir kanal var sanırım biraz önce bir samsung ürün tanıtımında gördüm buda var mı ?

Yada bis şifre ile açılabilecek olan 4K yada başka Hotbird kanalları var mı?

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
956
40
Merhaba,

Merkezi sistem uydu var binada, sanırım Turksat'a ayarlı. Bu şekilde NASA 4K izlemem mümkün mü? (sorum saçma olabilir anlamıyorum pek bu uydu işlerinden:giggle:)

D Çevrimdışı

Daidalos 

✌ ✌ ✌ ✌
Süper Üye
22 Kas 2018
810
Merhaba,

Merkezi sistem uydu var binada, sanırım Turksat'a ayarlı. Bu şekilde NASA 4K izlemem mümkün mü? (sorum saçma olabilir anlamıyorum pek bu uydu işlerinden:giggle:)
Hocam merkezi sisteme 3 uydu ve 1 dvr yada nvr tanımlanabilir sizin merkezi sisteme kaç uydu tanımlandı eğer hotbird uydusu kurulmuşsa izlersiniz bunu da en doğru yöneticiniz bilir

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
956
40
Hocam merkezi sisteme 3 uydu ve 1 dvr yada nvr tanımlanabilir sizin merkezi sisteme kaç uydu tanımlandı eğer hotbird uydusu kurulmuşsa izlersiniz bunu da en doğru yöneticiniz bilir

yönetici benim ama bilmiyorum:deli1

nasıl emin olabilirim hangi uydular tanımlanmıştır diye? TV'den deneyerek anlayabilir miyim?

D Çevrimdışı

Daidalos 

✌ ✌ ✌ ✌
Süper Üye
22 Kas 2018
810
1 i turksat 1 i dijiturk diğeri de kontrol etmek gerekli çanaklarının yönünü görme ihtimaliniz yoksa tek tek denemelisiniz

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
956
40
1 i turksat 1 i dijiturk diğeri de kontrol etmek gerekli çanaklarının yönünü görme ihtimaliniz yoksa tek tek denemelisiniz

çanakların yönünü de görsem anlamam heralde :) en iyisi ben eve geçince yukarıdaki frekansları gireyim uyduyu hotbird seçeyim, bakalım nolacak..

teşekkürler:ok

D Çevrimdışı

Daidalos 

✌ ✌ ✌ ✌
Süper Üye
22 Kas 2018
810
çanakların yönünü de görsem anlamam heralde :) en iyisi ben eve geçince yukarıdaki frekansları gireyim uyduyu hotbird seçeyim, bakalım nolacak..

teşekkürler:ok
Yukarı olan frekanslarla uyduyu bulamazsın referans frekansı lazım tv vestelse anten kurulumu diseqc seçip büyük ihtimalle 1 türksat 2 hotbird 3 dijiturk dür bunu ayarlayıp kaydet hotbird referans frekansı 11642/H/27500 ise doğrudur değilse bununla değiştir zaten uydu kurulu ise sinyali görürsün

Necati_Simsek Çevrimdışı

Necati_Simsek 

Süper Üye
29 Ağu 2018
546
55
İzlenebilecek 4K kanalların hepsi neredeyse şifreli, Cccam serverler bile açmıyor maalesef. :bilmiyom

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri