49" Televizyon Öneri Tavsiyesi

sputnik Çevrimdışı

sputnik

Yeni Üye
28 May 2018
8
39
Merhabalar,

4 ay sonra evleneceğim için televizyon arayışına geçtim.
Çokça anlamadığım için yaklaşık bir aydır arayıştayım.
Allah kısmet ederse Cumartesi günü televizyon alacağım.
2500-2800 arası televizyonlar bakıyorum.
Uzun zamandır araştırdığım 3-4 tane model var. Aralarında kaldım.
Televizyonda genelde akşamdan akşama haftasonundan haftasonuna kullanacağız.
Uygulamalarını bolca kullanırız diye düşünüyorum. Netflix, Spotify, puhutv, youtube gibi.
İleri dönük uzun ömürlü bir televizyon arıyorum. Öneriniz ne olabilir.
Bunların dışında da bütçeme yakın birşeyler önerebilirseniz çok sevirim.

• Vestel 49UD9650
  • LG 49UJ630
  • Arçelik A49L 8840
  • Arçelik A49L 8752
  • Grundig 49 VLX 7810

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,258
Tv Pek Anlamam Kullanici Yorumlardan Yola
Cikarak
Samsung 50MU7000 Listenize Eklemenizi Tavsiye Ederim

A Çevrimdışı

atkank

Yeni Üye
7 May 2018
33
31
sputnik sputnik, Gold Firmasında 2769tl Bilgin Olsun :ok

Aman hocam, sakın GOLD dan alışveriş yapmayın. Firma batmış ve mahkemelik oldu. Mahkeme iflas erteleme kararı verdi. Şimdi ise ellerinde olmayan ürünleri varmış gibi gösterip milletin parasını kullanıyorlar. 2 yıl parasını alamayan var. Şikayet var a bakabilirsiniz.

A Çevrimdışı

atkank

Yeni Üye
7 May 2018
33
31
Valla onunda fiyatına bakıyorum 3000-3100 TL çok yükselmek istemiyorum.

Gittigidiyor'da haftada birkaç kez indirim dediğin anında olur kampanları oluyor. O kampanyayı denk getirebilirsen 2600 dahi iniyor bazen. Yaklaşık bir ay önce o fiyattaydı.

A Çevrimdışı

atkank

Yeni Üye
7 May 2018
33
31
LG 49uj630 ile samsung 50mu7000 bir ay önce aynı fiyattan satılıyordu. Dolarla beraber samsung fiyatı arttı sanırım.

Tam emin olmamakla birlikte yurt dışında samsung mu7000'i mu6172 koduyla satılıyor. Videoda uj630 ile mu7000 kıyaslaması var. Altta yorumlarda da ikisi arasında farklara değinilmiş. LG oyun için çok ideal. Film için ise Samsung demişler.

sputnik Çevrimdışı

sputnik

Yeni Üye
28 May 2018
8
39
LG 49uj630 ile samsung 50mu7000 bir ay önce aynı fiyattan satılıyordu. Dolarla beraber samsung fiyatı arttı sanırım.

Tam emin olmamakla birlikte yurt dışında samsung mu7000'i mu6172 koduyla satılıyor. Videoda uj630 ile mu7000 kıyaslaması var. Altta yorumlarda da ikisi arasında farklara değinilmiş. LG oyun için çok ideal. Film için ise Samsung demişler.

Teşekkürler bilgi için akşam evde bakacağım.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,258
Aman hocam, sakın GOLD dan alışveriş yapmayın. Firma batmış ve mahkemelik oldu. Mahkeme iflas erteleme kararı verdi. Şimdi ise ellerinde olmayan ürünleri varmış gibi gösterip milletin parasını kullanıyorlar. 2 yıl parasını alamayan var. Şikayet var a bakabilirsiniz.

uzun zaman oldu gold urun alalı, son durumundan bılgım yoktu :bilmiyom

sputnik Çevrimdışı

sputnik

Yeni Üye
28 May 2018
8
39
Bugün itibariyle LG'den 49UJ630 modelini almış bulunmaktayım.
İnternette en uygun 2600'dü. Mağaza'dan 2700'den aldım. Ekstra olarak 2+3 yıl garanti yaptırdım.
Totalde 3000 TL'ye mal oldu.
Kısmetse Kasım ayı itibariyle artık deneyimlemeye başlayacağım.

M Çevrimdışı

merakli_turk

Yeni Üye
6 Haz 2018
7
Samsung tv den başkasına prim vermem, hem yazılım desteği hem de güncellemeler adına. Diğerleri o anlık kullanım diğer zamanlarda ileriye dönğk hitap etmez.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Samsung tv den başkasına prim vermem, hem yazılım desteği hem de güncellemeler adına. Diğerleri o anlık kullanım diğer zamanlarda ileriye dönğk hitap etmez.

Bu nasıl bir mantıktır?
Hangi bilimsel veriye dayanan bir bilgidir?
''SAMSUNG markası 10 yıl sonrasını bile düşünür ve çalışır ancak X markalar 3 yıl sonra çalışmaz'' gibi bir anlam taşıyan bu mesajınızın teknik dayanağı nedir açıklarmısınız.

Zira yanlış anlamazsanız yazdığınız şu satırların SAÇMALIK olduğunu iddia ediyorum.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri