40 Katır mı, 40 Satır mı

omrdml Çevrimdışı

omrdml 

Aktif Üye
19 Eyl 2019
354
Sota Sota daha durun kimleri (inşallah görmeyiz de) göreceğiz. Bizim bir Renault 9-11 forumumuz vardı 10 yıl önce adam hem kendi :sirit hemde arabasının contasını yakmış. Adama diyoruz ki genelde sadece conta değiştirmekle olmaz üst kapağın kontrol edilip gerekiyorsa taşlanması lazım. Sonuçta ciddi bir para vereceksiniz diyoruz. Adam bize siz maliyeti yükseltmeye çalışıyorsunuz. Sizin gibiler yüzünden insanlar sanayiye gelmek istemiyor diyor. Sanki ben oto tamircisiyim. Daha neler neler diyor. Adama 3-5 konuya da ileri geri yazınca banı yedi sonra da forumdan atıldı. Böyleleri çıkıyor maalesef. Cehalet mi dersin ne dersen de artık..

I Çevrimdışı

ibrahimykr

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Ya hocam yeminle bunları ıslak sopayla döveceksin. Ulan gavat, teşekkür ederim demek çok mu zor

H Çevrimdışı

hkn40

Aktif Üye
1 Nis 2018
476
Katranı kaynatmakla olmaz ki şeker cinsini dütlediğim cinsine çeker misali.. o tiplemelerin dötünü kırarım..

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Evet, niyet ve çaba bu zaten... Fakat, sosyal medya virüsleri özellikle kalabalık forumlara kolayca bulaşıyor ve zamanla farkında olmadan forum işleyişi o yöne doğru gidiyor maalesef.

Hocam bu konuda ben oldukça agresif tutum sergiliyorum. Ahmetim genelde daha ılımandır ama o bile çıldırdıysa artık ne diyelim.
Burada tertemiz bir aile olarak kalmak en temel hedefimiz, birileri iki post fazla atsın diye kimseye canım cicim de yapmamak en öncelikli düsturumuz.

Tavsiyeforum Kuralları Madde 1 : Ya bizim (ailemizin) istediğimiz gibi, ya da hiç :ok

Geri
Üst Alt