40 Katır mı, 40 Satır mı

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,651
Bu çatı altında kımseden enufak maddı karsılık beklemeden yıllardır. Forum uyelerıne yardım etmeye calısıyoruz.

Arada bır bazı tıpler cıkıp morelımızı bozmaya calıssada.

Gavatlarla gavat olunmaz dıye dusunuyorum :hihi

Suan hayırdır Insallah dedıgınızı duyar gıbıyım hemen mevzuya gırıyorum.

1 adet Insan gorunumlu mahlukat forumumuza uye olmus.

konu ıcerıgındeki lınklerı gorebılmek ıcın tesekkur etmek yerıne rastgele tuslara basıp mesajını yollamıs. Yonetıcı arkadasımızda durumu farkedıp basmıs banı.

bu mahlukatta ıletısım kısmında yonetıme maıl atmıs.

dırek ekran goruntusu koyalım kı. yaptıgı okuzlugu herkes gorsun.

ssfsfsfsf.png

Ekran-Alintisi6e15ef43d4b18877.png

The_SreT Çevrimiçi

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,151
Sota Sota hocam bayağı kızmışsın ama bu kadar takılmanı gerektirecek bir şey değil gibi geldi bana , fazla tepki göstermiş gibisin ?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Sota Sota hocam bayağı kızmışsın ama bu kadar takılmanı gerektirecek bir şey değil gibi geldi bana , fazla tepki göstermiş gibisin ?
Aynen ama her gün çoğalan bir forum olmaya başladık,
böylelerinin uğrak yeri olmaması,
forum dayanışma ve paylaşma konusunu tekrar hatırlatıp, bir teşekkür ederek emeği geçen herkese minnetini göstermesi gerekir. Forum kurallarını bilmeyen artislik yapanların da elenmesi lazım ☺
Örnek;https://tavsiyeforumu.com/konu/mb120-yeni-yazilim.3011/page-39#post-122252

D Çevrimdışı

Daidalos 

✌ ✌ ✌ ✌
Süper Üye
22 Kas 2018
810
anlıyamadığım sitenin suçu ne ? :haha

Not: Konu başlığı düzenlenmeli " S..... misin ? Sabaha mı bırakırsın" uygun bence ( Ben küfür etmedim noktaları herkes kendi zihni ile doldurur. )

Son düzenleme:
The_SreT Çevrimiçi

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,151
Aynen ama her gün çoğalan bir forum olmaya başladık,
böylelerinin uğrak yeri olmaması,
forum dayanışma ve paylaşma konusunu tekrar hatırlatıp, bir teşekkür ederek emeği geçen herkese minnetini göstermesi gerekir. Forum kurallarını bilmeyen artislik yapanların da elenmesi lazım ☺
Örnek;https://tavsiyeforumu.com/konu/mb120-yeni-yazilim.3011/page-39#post-122252
Örnekteki kişi sadece teşekkürler yazsa isyanından daha kısa bir şey yazmış olurmuş ? illa diyo bişey mi yazacaz ?

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Forumlar, forum gibi olduğu sürece böyle çıkıntılar hep olacaktır... Zamana yenilerek, forumlar, sosyal medya formatına dönüştüğü zaman, bu çıkıntılar normal olarak görülecek...

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,230
yaw bu herif malum forumun bir tane müzmin arızası vardı "GÜRCAN" olmasın sakın?
12 senedir hep orada FAKE olarak bulunuyor! ağırlık olarak KLİMA bölümüne takılırdı
ben 150 defa çizdirmiştim arızayı:haha

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,651
yaw bu herif malum forumun bir tane müzmin arızası vardı "GÜRCAN" olmasın sakın?
12 senedir hep orada FAKE olarak bulunuyor! ağırlık olarak KLİMA bölümüne takılırdı
ben 150 defa çizdirmiştim arızayı:haha
Gürcan beni sevmez olduğum yerede gelmez :hihi

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt